Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Ja bih rado gledao Petruševa u Zvezdi iduće sezone, mada je bezveze o tome pričati kad još pojma nemamo kako će tim zapravo izgledati.

Mnogo nas je nervirao u odbrani, ali ipak ima potencijala da napreduje.

Mada, nisam siguran koliko se njemu ostaje, odnosno kakve Miško planove ima za njega. Možda ih ova summer league epizoda spusti na zemlju malo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Redstar0356 said:

Pa upravo zato se Davidovci potpisuju na kraju u zavisnsti da l odgovaraju da se upare sa nosiocima a ne obrnuto. Mirotic i Davidovac je okej, Petrusev i Mirotic je sjajno, Petrusev i jos neki igrac slican Petrusevu je okej. Petrusev i Davidovac je plac majke bozije. 

 

Mirotić će u Oli, vjerovatno se čeka da završi papirologiju sa Barsom.

 

A i da se ne zajebavamo, meni je ta mogućnost dolaska Mirote u CZ potpuno nezamisliva. Možda kad napuni 37-38 godina.

Link to comment
Share on other sites

Mirotic nema razlog da dodje, osim finansijski. Svi ti kojima su puna usta Ostroga su suprotno tome za sta se predstavljaju. Pricao da navija za Partizan, sad se kune u Zvezdu, veliki Srbin koji cepa zastavu, slucajno ili ne, istina je negde u sredini verovatno, igra za Spaniju, a kune se u srpstvo i iskulirao je svoju rodnu Crnu Goru. Nista tu od hvatanja na emociju nece biti, ko da najvise para, tamo ce ici, a to tesko, gotovo pa nemoguce da cemo biti mi. Tj. u stvari necemo 100 posto 😁

 

Olimpijakos je ostao bez najboljeg igraca koji igra isto na poziciji cetvorke i toeto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To što Mirotića boli cvetko za Zvezdu ili Partizan je tačno, ali nije u redu reći da nije rodoljub. Nebrojano puta je pomogao srpsku decu i Srbe uopšte kroz mnoge humanitarne akcije. Čovek ima veliko srce i tu uopšte nema dileme. E sad, što je meni to sve bljutavo jer sam ateista, to je moj problem. Svet bi svakako bio bolje mesto da ima više Mirotića na njemu.

  • Like 12
  • Love 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mister-no said:
3 hours ago, drakon1 said:
Hmmm, izgleda da ce ove godine sva nasa pojacanja stici u oktobru/novembru kad je u NBA onaj cuveni cut... Dug ce ovo biti prelazni rok...
 
Za Teodosica sam bio samo ako bi bo back up play, ali koja ce to kuknjava biti ako ga uzme KKP...:) Mada mislim da oni nisu na tripu "gde su i sta rade stari asovi"...

E bilo bi mi drago da ode u Partizan čisto zbog ove kuknjave. Onda naprasno ne bi bio za staro gvožđe i problematičan.

 

Slavio bih tri dana.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, John Terry said:

To što Mirotića boli cvetko za Zvezdu ili Partizan je tačno, ali nije u redu reći da nije rodoljub. Nebrojano puta je pomogao srpsku decu i Srbe uopšte kroz mnoge humanitarne akcije. Čovek ima veliko srce i tu uopšte nema dileme. E sad, što je meni to sve bljutavo jer sam ateista, to je moj problem. Svet bi svakako bio bolje mesto da ima više Mirotića na njemu.

Necemo dulazimo u to jer nije bitno, nece doci u Zvezdu zbog emocije pa nek gledamo na to kao da hoce da dobije najvise moguce para od ugovora da bi davao deci.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Snjofko said:

Necemo dulazimo u to jer nije bitno, nece doci u Zvezdu zbog emocije pa nek gledamo na to kao da hoce da dobije najvise moguce para od ugovora da bi davao deci.

 

Ovo boldirano je trebalo da bude tvoj odgovor, i sa time bih se složio. Ovo ostalo je ozlojeđenost najobičnija. On sa svojim parama može da radi šta želi. Barselonu niko nije bio po ušima da mu daju ugovor od 40 miliona bruto. Sami su to hteli. Sad nek mu plate po slovu ugovora. A to kod koga će otići, pa naravno da će otići tamo gde mu najviše nude.

 

Ako ćemo po moralnim osnovama, kako onda uopšte i početi razmišljanje o stavu Teodosića koji u ovim godinama traži milion evra po sezoni. Gde je njemu moral? Nema u profesionalizmu morala. Mislio sam da smo mi, Zvezdaši, makar po tome ispred komšija koji su i dalje dobrim delom u tom nekom romansa modu koji im je dosipao voljeni Dule. Profesija je za pare, plakanje pred potpisivanje ugovora je za budale koje veruju u deda mraza.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Гаучо said:

Петрушев никад неће отићи у НБА, тј отићи ће као Смајли, Неда, Загорац итд.

 

petrusev ima jock landale model za uspeh u nba. jedino sto nisam siguran da je toliko raznovrstan igrac ali ko zna, mladji je dosta.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pravio sam za svoj groš transfere u Evroligi za sezonu 2023/24. Čisto da se vidi ko je došao, otišao ili produžio ugovor. Može i da se dopunjuje. Moj mali doprinos diskusiji.

EL transferi 2023 2024.docx

1 minute ago, John Terry said:

@božija noga moj omiljeni lik samo trebalo je excel tabela i da kreneš da slušaš Balaševića i eto savršenog sagovornika. Hvala za dokument.

Ništa samo sam ga zakačio prvo kao deo odgovora na nečiju objavu a ne ovako kao zasebni status

  • Like 7
  • Thanks 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, božija noga said:

Pravio sam za svoj groš transfere u Evroligi za sezonu 2023/24. Čisto da se vidi ko je došao, otišao ili produžio ugovor. Može i da se dopunjuje. Moj mali doprinos diskusiji.

EL transferi 2023 2024.docx 21.88 kB · 0 downloads


Tvoj doprinos “diskusiji” nije mali, nego je ravan nuli. Zapali topic nekom insajd informacijom ili ne daj boze zagonetkom. 

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, John Terry said:

To što Mirotića boli cvetko za Zvezdu ili Partizan je tačno, ali nije u redu reći da nije rodoljub. Nebrojano puta je pomogao srpsku decu i Srbe uopšte kroz mnoge humanitarne akcije. Čovek ima veliko srce i tu uopšte nema dileme. E sad, što je meni to sve bljutavo jer sam ateista, to je moj problem. Svet bi svakako bio bolje mesto da ima više Mirotića na njemu.

Kakve veze ima to što si ti ateista sa tim što on pomaže deci u svojoj domovini? Mislim, pitam pošto si naglasio. Jedno je biti human i rodoljub a drugo vernik. Nema veze jedno sa drugim. U ovom slučaju čovek je i rodoljub , human je a i vernik je. To su tri pojma.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, StiviKivi said:

Kakve veze ima to što si ti ateista sa tim što on pomaže deci u svojoj domovini?

 

Nema nikakve, moja greška u pisanju odgovora, umesto da objasnim natenane ja što pre napisao.

 

To što pomaže deci mi je fantiastično.

 

To što pomaže crkvi mi je bljutavo.

 

Sad je jasnije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, božija noga said:

Pravio sam za svoj groš transfere u Evroligi za sezonu 2023/24. Čisto da se vidi ko je došao, otišao ili produžio ugovor. Može i da se dopunjuje. Moj mali doprinos diskusiji.

EL transferi 2023 2024.docx 21.88 kB · 13 downloads

Ništa samo sam ga zakačio prvo kao deo odgovora na nečiju objavu a ne ovako kao zasebni status

Svaka cast na trudu 🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DameTime said:

On očigledno računa u bacanje para samo dovodjenje "kapitalaca", ne i preplaćivanje ispotprosečnih igrača. Nije Čović garancija lošeg tima jer daje manje para igračima, već zato što daje mnogo više para igračima koji ne vrede toliko. Meni je to mnogo gore nego kad platiš Campazza na primer, ili neko slično ime na evropskoj sceni.

Naravno da je gore, napraviš od tima sigurnu kuću za domaće prosečne igrače, kojih posle ne možeš da se otarasiš do penzije, bez adekvatnih rezultata. Kad se novac troši na dokazane igrače bar postoji veća šansa ostvariš neki rezultat. A i platiš igrača koji zaslužuje takav ugovor, a ne da se treće opcije plaćaju po pola miliona evra za trogodišnje ugovore.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dragon said:

Izbegli smo Tea, izbegli smo Plonaru, samo da na kraju ne izbegnemo ceo prelazni rok 😁

Stvarno smo izbegli Tea? 
Iskreno Teo je uvek dobra prica za prelazni rok. Prethodnih godina je koriscen za alibi da hoce on, hocemo mi, ali nemamo para ili ne da Jelisaveta. Sada je alibi da je jako blizu ali nismo zadovoljni jer je star, nema disciplinu, kod Duleta bi zajedno sa DeDom iskasljavao cigarete ispusene nakon svake tekme. E a kada nam se spusti kriterium, jer necemo Tea, onda cemo i FC4 moci progutati.

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...