Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

jbt o cemu ovde pricamo, 3 miliona kao dobar dan... pa toliko nikad nije dobio nijedan fudbaler kod nas

da ne spominjem da su dule ili radonja imali toliko za ceo roster

lako je ovako, das panteru 2 miliona, das nekom lideju 2 miliona, daj kampacu 3 miliona, daj miroticu, klajburnu, slukasu...

i onda kao neki rezultat... pa sa takvim igracima i budzetima sramota je bar ne uci i 8...

suter iz bloka bi usao u top 8

 

 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, ivan9 said:

Hehehehe Mirotić I finala emoji16.png
Grešiš, Kampaco nije taj koji bi utakmicu trebao da reši svojim poenima
Nije njegova krivica što u timu retko ko može da ubaci preko 25% trojke a i ziceri im prave problem. Ali domaća osnova....
Kada imaš jednog vrsnog igrača lako je se na njega koncentrisati


Koliko je samo Kampacu asistencija propalo u neobaveznim utakmicama, jer naša domaća osnova nije mogla zicer da ubaci. On će ostati kod nas samo ako je lud. Pa gledaj protiv kkp, smenjuju se čuvari na njemu, ostali igrači pomažu ,  Lazarevića, Dobrića i ostalu domacu osnovu nema potrebe ni da čuvaš.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ja iskreno i ne vidim sta on to ima da resava sa Barsom, posto je jedina logicna opcija da on potpise sa nekim a da Barsa za naredne 2 godine pokrije razliku do ugovora koji su imali sa njim. Naravno uz ograde do koliko ide ta dopuna, ne moze kod gazda cove da dodje za 999e a da oni plate razliku. 
 

Ali ako je imao 5.5m neto godisnje tesko ce Barsa da se izvuce da mu od tih 11m ne plati jedno 4m, odnosno od 22m bruto da mu plate 8m. E sad da li se njima isplati vise da ustede 14m ili da im on igra to ne znam.

Edited by bosMan_jr
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, drakon1 said:

 

Kad je bal, nek' je bal. Poslednji tango...

 

I meni se tako čini. Nažalost...

 

15 minutes ago, jaka blazic said:

jbt o cemu ovde pricamo, 3 miliona kao dobar dan... pa toliko nikad nije dobio nijedan fudbaler kod nas

da ne spominjem da su dule ili radonja imali toliko za ceo roster

lako je ovako, das panteru 2 miliona, das nekom lideju 2 miliona, daj kampacu 3 miliona, daj miroticu, klajburnu, slukasu...

i onda kao neki rezultat... pa sa takvim igracima i budzetima sramota je bar ne uci i 8...

suter iz bloka bi usao u top 8

 

 

 

Sa takvim pojačanjima jedini cilj može da bude napad na F4. Sve ispod toga nema smisla. 

 

Mislim, da me nebi neko pogrešno razumeo. Volim i ja da gledam Mirotića, Campazza i Clyburna. Ali 10 godina smo furali neku koliko toliko održivu priču. U fazonu, pružamo se koliko smo dugački. Ali dosta je bilo da Ostoja malo krene sa divaljanjem, da bi onda i Čović izgubio kompas. Jer od sujete nije mogao da gleda kako če komšije da kupe sebi  put do trofeja. Pa krenuo sa sličnim kotramerama.

Ja se iskreno nadam da grešim, ali jedini logički zaključak svega ovoga je da na kraju i nama i njima odnesu koševe.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Sector said:

Malo nam fali od potpunog raspada do napada na F4. 🙂

 

Polako bre ljudi, nismo doveli još ni jedno antigoldbergovsko pojačanje.

Sectore da li se pripremas na Dobrinjov ostanak?

Edited by Don Dusko
  • Love 1
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, bosMan_jr said:

Ja iskreno i ne vidim sta on to ima da resava sa Barsom, posto je jedina logicna opcija da on potpise sa nekim a da Barsa za naredne 2 godine pokrije razliku do ugovora koji su imali sa njim. Naravno uz ograde do koliko ide ta dopuna, ne moze kod gazda cove da dodje za 999e a da oni plate razliku. 
 

Ali ako je imao 5.5m neto godisnje tesko ce Barsa da se izvuce da mu od tih 11m ne plati jedno 4m, odnosno od 22m bruto da mu plate 8m. E sad da li se njima isplati vise da ustede 14m ili da im on igra to ne znam.

Ma prevaranti iz Spanije, tako su i u fudbalu muljali. 

Uslovljavali fudbalere, ocrnjavali ih u medijima da bi se navijaci okrenuli protiv njih. Svako ko je uzeo nove ugovore je smatran za Boga a oni koji su htjeli svoje su napusavani na sve strane kao Pike, Alba pa i FDJ ( a onda im FDJ bio medju glavnim igracima tokom sezone i sad pjevaju drugu pjesmu ).

Nek im Nikola uzme i zadnji € i dodje ovamo😀 

Teo i Mirota💪💪💪

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, jaka blazic said:

jbt o cemu ovde pricamo, 3 miliona kao dobar dan... pa toliko nikad nije dobio nijedan fudbaler kod nas

da ne spominjem da su dule ili radonja imali toliko za ceo roster

lako je ovako, das panteru 2 miliona, das nekom lideju 2 miliona, daj kampacu 3 miliona, daj miroticu, klajburnu, slukasu...

i onda kao neki rezultat... pa sa takvim igracima i budzetima sramota je bar ne uci i 8...

suter iz bloka bi usao u top 8

 

 

Tacno.

 

Ali, zasto i nama ne bi bilo lakse nego inace? Ogrejalo nas sunce. Pitanje samo do kada i kako ce da sve to izgleda kad sunce zadje i novo jutro osvane.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, L' Imperatore said:

 

I meni se tako čini. Nažalost...

 

 

Sa takvim pojačanjima jedini cilj može da bude napad na F4. Sve ispod toga nema smisla. 

 

Mislim, da me nebi neko pogrešno razumeo. Volim i ja da gledam Mirotića, Campazza i Clyburna. Ali 10 godina smo furali neku koliko toliko održivu priču. U fazonu, pružamo se koliko smo dugački. Ali dosta je bilo da Ostoja malo krene sa divaljanjem, da bi onda i Čović izgubio kompas. Jer od sujete nije mogao da gleda kako če komšije da kupe sebi  put do trofeja. Pa krenuo sa sličnim kotramerama.

Ja se iskreno nadam da grešim, ali jedini logički zaključak svega ovoga je da na kraju i nama i njima odnesu koševe.

Ne mora da znaci. Moze biti da ta pojacanja izazovu novu dinamiku i da se nadju pare gde se do sada nisu mogle traziti ili da se nadju novi finansijeri. Let see....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, drakon1 said:

Tacno.

 

Ali, zasto i nama ne bi bilo lakse nego inace? Ogrejalo nas sunce. Pitanje samo do kada i kako ce da sve to izgleda kad sunce zadje i novo jutro osvane.

 

Pa realno i nije neko pitanje. Gledali smo taj film več. I to više puta.

Link to comment
Share on other sites

Just now, drakon1 said:

Ne mora da znaci. Moze biti da ta pojacanja izazovu novu dinamiku i da se nadju pare gde se do sada nisu mogle traziti ili da se nadju novi finansijeri. Let see....

 

To bi bilo fantastično. Ali u praksi, kad pričamo o evropskoj košarci, jako teško izvodljivo. Pa evo, jedan brend kao što je Barcelona nije mogla da plača ove iste igrače koje mi sad dovodimo. 

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...