Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Teodosic kapiram da sigurno potpisuje.

 

Ono sto je za njega sigurno, to je da voli basket, reprezentaciju i rad sa klincima.

 

Na tom nekom nivou se radujem potpisu, posto negde verujem da bi dao sve od sebe da radi i sa malim Topicem.

 

A mesto pleja nam je, glede reprezentacije, vrlo vrlo upitno i potrebno.

 

Sa druge strane, Teodosic vuce taj flow oko sezonskih.

 

Sustinski, meni bi taj potpis bio skroz OK, ukoliko bi bio projektovan za drugog pleja i malo i za Topa.

  • Like 24
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, BojanaCZV said:

Teodosic kapiram da sigurno potpisuje.

 

Ono sto je za njega sigurno, to je da voli basket, reprezentaciju i rad sa klincima.

 

Na tom nekom nivou se radujem potpisu, posto negde verujem da bi dao sve od sebe da radi i sa malim Topicem.

 

A mesto pleja nam je, glede reprezentacije, vrlo vrlo upitno i potrebno.

 

Sa druge strane, Teodosic vuce taj flow oko sezonskih.

 

Sustinski, meni bi taj potpis bio skroz OK, ukoliko bi bio projektovan za drugog pleja i malo i za Topa.

Voli samo

Spoiler

 

 

  • Love 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Niko nema novca za Mirotića, čak ni Olimpijakos. Svi se vrte oko te neke ponude od 2.5 do 3 miliona evra. Mirotić je u Barsi trebalo da dobije oko 11 miliona za ovu i sledeću sezonu, tako da se svi valjda nadaju da će da se dogovori sa Barsom da mu isplate razliku između te cifre i ove koje mu nudimo mi, Partizan ili Olimpijakos. Ali ne može ništa da se radi dok se ne dogovori sa Barsom tako da je ovo još na dugačkom štapu.

Link to comment
Share on other sites

Ако се некоме даје 3 милиона Миротићу или Кампацу, бирам Миротића. 
Za 3 miliona nije dilema Mirotić ili Kampaco, nego Mirotić ili Panter (6 miliona za 2 godine je poslednja poznata ponuda). Kampaco mora imati više od 3 miliona.
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ivan9 said:
46 minutes ago, Bogoljub Gagic said:
Ако се некоме даје 3 милиона Миротићу или Кампацу, бирам Миротића. 

Za 3 miliona nije dilema Mirotić ili Kampaco, nego Mirotić ili Panter (6 miliona za 2 godine je poslednja poznata ponuda). Kampaco mora imati više od 3 miliona.

Не знам по чему би то Кампацо требао бити најплаћенији играч у европи?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Po doprinosu ekipi. On ili Mirotić. Naravno Kampaco
Čini saigrače boljim, podiže plafon ekipe
A polako sa tim najplaćeniji. Vidiš da su sulude cene. Sad za pola miliona dobiješ Mitrovića koji ne može da skoči.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mirotic je mnogo bolji igrac od Vezenkova. Vezenkov je jednostavno imao fantastičnu sezonu.

 

I od Kampaca je Mirotić dosta bolji. Lika je Barsa dovela u Evropu u trenutku kada je komotno imao mesto u NBA. Zato i ne treba da im oprašta ugovoreni novac. Mislim da pitaš 100 trenera koga bi uzeli od te dvojice, u 101 slučaju bi odgovor bio Mirotić.

 

Kampaco je igrač dosta sporadičnog šuta, ali to u normalnim rosterima ne bi bio problem. Da smo imali nekog pouzdanog umesto Dobrića, tamo gde su komšije imale Nanelija i Papapetrua, opet bi bio Kalemegdan. Ali mi smo imali roster bez pozicije 3, i sa jako tankim pozicijama 4 i 5.

Edited by John Terry
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Hehehehe Mirotić I finala [emoji16]
Grešiš, Kampaco nije taj koji bi utakmicu trebao da reši svojim poenima
Nije njegova krivica što u timu retko ko može da ubaci preko 25% trojke a i ziceri im prave problem. Ali domaća osnova....
Kada imaš jednog vrsnog igrača lako je se na njega koncentrisati

  • Like 8
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ivan9 said:

Hehehehe Mirotić I finala emoji16.png
Grešiš, Kampaco nije taj koji bi utakmicu trebao da reši svojim poenima
Nije njegova krivica što u timu retko ko može da ubaci preko 25% trojke a i ziceri im prave problem. Ali domaća osnova....
Kada imaš jednog vrsnog igrača lako je se na njega koncentrisati

 

Slažem se. Zato sam i dodao onu jednu rečenicu. Ali opet mislim, a to se i u praksi pokazalo, da je Mirotić cenjeniji igrač. Nije to bez razloga.

 

Mada ti si odgovorio Bogoljubu 🙂 Ali ok, ista je tema...

Edited by John Terry
Link to comment
Share on other sites

Миротић је у последњем играном финалу почистио Реал Мадрид. А то што на Кампацу није да реши поенима га не оправдава што бацања шутира као Шек, а на зицерима као Лазаревић.

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, John Terry said:

Niko nema novca za Mirotića, čak ni Olimpijakos. Svi se vrte oko te neke ponude od 2.5 do 3 miliona evra. Mirotić je u Barsi trebalo da dobije oko 11 miliona za ovu i sledeću sezonu, tako da se svi valjda nadaju da će da se dogovori sa Barsom da mu isplate razliku između te cifre i ove koje mu nudimo mi, Partizan ili Olimpijakos. Ali ne može ništa da se radi dok se ne dogovori sa Barsom tako da je ovo još na dugačkom štapu.

Cista logika kaze da nece u Partizan. Na toj poziciji je Ledej koji je mnogo placen i vidjen za prvu cetvorku. Ne vidim zasto bi neko upucao veliki deo para u jednu poziciju, pri tome tu vec imas drugu najbolju opciju u Evropi.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Cista logika kaze da nece u Partizan. Na toj poziciji je Ledej koji je mnogo placen i vidjen za prvu cetvorku. Ne vidim zasto bi neko upucao veliki deo para u jednu poziciju, pri tome tu vec imas drugu najbolju opciju u Evropi.

 

Slažem se... skroz sam smetnuo s uma da su produžili prljave gaće.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...