Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

4 minutes ago, necke said:

Pa pazi, Mozzart je objavio da je ostao jos samo potpis, a on najvise zavisi od uloge koju ce imati u Duskovom timu. A tu se valjda i Dusko nesto pita...

Moze biti da ja imam lose informacije, to jest nadam se da je tako.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Čočo said:

Ispalio se i za Pomaže Bog kako mi se čini. Izgleda da Miletovo i Markosovo da Tea neće Duško stopiralo je sve oko njega. 

Amin. Mislim nisam protiv Tea, ali ako ga Dusko nece, nema tu puno filozofije.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, berti said:

Dobra varijanta je da Teo bude produzena ruka trenera. Da bude motivator, da bude autoritet...

Losa varijanta je da bude gardista, lelemud...

Ne bih rizikovao sa njim uopste

Sve je to dobro. Za 200k godišnje. 

Link to comment
Share on other sites

Ово са Петрушевим, шта је тачно прича? И уопште докле трају те летње лиге, и да ли самим његовим играњем тамо, искључује га из Звезде за наредну сезону?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Čočo said:

Ispalio se i za Pomaže Bog kako mi se čini. Izgleda da Miletovo i Markosovo da Tea neće Duško stopiralo je sve oko njega. 

Kum samo nagovesti da se pregovara, i ništa više od toga. Nekad se pregovori završe potpisom nekad ne.

Nema tu nikakvog pogađanja.

  • Like 11
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Čočo said:

Ispalio se i za Pomaže Bog kako mi se čini. Izgleda da Miletovo i Markosovo da Tea neće Duško stopiralo je sve oko njega. 

Па Помаже Бог није из овог прелазног, него кад је долазио Џони ваљда

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Sve ok Uini, ali mislim da su veće šanse da Teodosić ima lošiju sezonu nego da bude isti ili bolji nego prethodne, jer....samo je stariji, a nije neko ko je svoje telo održavao u top formi. Tačno je i da njegova igra ne zavisi mnogo od fizikalija, ali neće biti mnogo igrača od kojih je mlađi u celoj EL. 

 

ne treba da bude bolji samo zato što bi došao u zvezdu. ova produkcija i način igre u virtusu je taman za zvezdu (pod uslovima 1 vrj centar i 2 kompatibilan prvi plej)

miki je juče lepo napisao (parafraziram): trebalo bi da imamo 2-3 igrača + nedovića koji su nosioci ekipe. teokratija ti tu dođe kao playmaker's delight x prangijato.

 

kao što miki reče, pt2, zabole me koliko će para da daju; svakako su te pare smislene i mnogo smislenije nego pare za hollanda, ilićča, raduljicu. čak i dobrića, džonija i sl.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Za sad, moj utisak je, da se jos nista ne zna, ali da cemo biti na cisto da li Covic ume da pliva i kako ce se snaci u ovim vodama visokog nivoau kojima nije plivao u ovih svojih 50 godina (he he 50) u kosarci.

 

Partizan sklapa mocan tim sa jasnim i transparentnim ciljem - f4 (a naravno da misle na titulu). Sa Zeljkom, proslom sezonom i ambicijama za ovu, su primamljivija sredina za igrace (osim njih par, npr Kalinic Nikola). Kad bi mi poslali ponudu za Slukasa  i vecu 20-30%, nisam siguran da bi nas izabrao (zapravo siguran sam da ne bi). Tu je Covic posisao mudo sa svojim "ne lozimo se na top8" i "limitirana ali domaca osnova" pristupom koji je ok za palanku ali za ozbiljan nivo je mlohava cuna.

 

Domaca osnova je ok ako je cine top domaci igraci i prospekti, sve ostalo je donji dom EL. I to je isto ok, ako se nema para.  Ili ako Covic ne gleda dugorocno da nas ne ujebe finansijski, za sta mislim da ne haje. 

 

A ovo sto se spominje, da on dovodi igrace mimo trenera (mislim na Duska) i trenerovog amina... da znam da je istina, odmah bih se izlogovao za ovu sezonu. Ok bi mi bilo da promase pojacanja, ali ne bi mi bilo ok da ih Covic promasi.

 

Sve u svemu, Covicu siso daj strucnin ljudima da rade posao ili odjebi iz Zvezde.

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Kampaco

Laprovitola

Nedovic

Met Tomas

Kalinic

Mirotic

Simonovic

Hernangomez

Kad bi bio ovaj tim komsije slobodno neka dovedu i Lebrona. Sve ispod ovoga nema sta da trazimo. Bicemo sparing partner grobarima, dovoljno jaki da im zapretimo ali dovoljno slabi da u seriji nemamo sanse.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Kankkunen said:

Kum samo nagovesti da se pregovara, i ništa više od toga. Nekad se pregovori završe potpisom nekad ne.

Nema tu nikakvog pogađanja.

Pa prelazni rok je naravno da se pregovara. Evo i ja ću da lupim neku frazu i sigurno će neko za koji dan da potpiše. 

12 minutes ago, FireKeeper said:

Za sad, moj utisak je, da se jos nista ne zna, ali da cemo biti na cisto da li Covic ume da pliva i kako ce se snaci u ovim vodama visokog nivoau kojima nije plivao u ovih svojih 50 godina (he he 50) u kosarci.

 

Partizan sklapa mocan tim sa jasnim i transparentnim ciljem - f4 (a naravno da misle na titulu). Sa Zeljkom, proslom sezonom i ambicijama za ovu, su primamljivija sredina za igrace (osim njih par, npr Kalinic Nikola). Kad bi mi poslali ponudu za Slukasa  i vecu 20-30%, nisam siguran da bi nas izabrao (zapravo siguran sam da ne bi). Tu je Covic posisao mudo sa svojim "ne lozimo se na top8" i "limitirana ali domaca osnova" pristupom koji je ok za palanku ali za ozbiljan nivo je mlohava cuna.

 

Domaca osnova je ok ako je cine top domaci igraci i prospekti, sve ostalo je donji dom EL. I to je isto ok, ako se nema para.  Ili ako Covic ne gleda dugorocno da nas ne ujebe finansijski, za sta mislim da ne haje. 

 

A ovo sto se spominje, da on dovodi igrace mimo trenera (mislim na Duska) i trenerovog amina... da znam da je istina, odmah bih se izlogovao za ovu sezonu. Ok bi mi bilo da promase pojacanja, ali ne bi mi bilo ok da ih Covic promasi.

 

Sve u svemu, Covicu siso daj strucnin ljudima da rade posao ili odjebi iz Zvezde.

 

 

Do sada su ga vadili rezultati kakvi takvi. Posle ove neuspešne sezone ako u ovom prelaznom roku opet zajebe stvar dobiće po prvi put salve zvižduka kada se pojavi. 

Edited by Čočo
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Prestanite da se primate na Kumove zagonetke.:-)

To bacanje rebusa je bas neki osnovna skola nivo. Aj da posle zagonetke kaze resenje nakon nekoliko dana, ali ovako baci zagonetku ode i ostavi ljude ovde da lupaju gluposti ne bi li pogodili.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, fasper said:

Kampaco

Laprovitola

Nedovic

Met Tomas

Kalinic

Mirotic

Simonovic

Hernangomez

Kad bi bio ovaj tim komsije slobodno neka dovedu i Lebrona. Sve ispod ovoga nema sta da trazimo. Bicemo sparing partner grobarima, dovoljno jaki da im zapretimo ali dovoljno slabi da u seriji nemamo sanse.

On ako se vrati u Evropu bice u top 3 C u Evropi. Fenomenalan igrac za ove okvire. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

On ako se vrati u Evropu bice u top 3 C u Evropi. Fenomenalan igrac za ove okvire. 

Pare koje se nude Miroticu bolje da se daju njemu. Plus mu das ulogu gde ce da pokida i posle nas zabode dobar ugovor. Da se ja pitam.:-)

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Гаучо said:

Ово са Петрушевим, шта је тачно прича? И уопште докле трају те летње лиге, и да ли самим његовим играњем тамо, искључује га из Звезде за наредну сезону?

Do 17.07 traje ljetnja liga. Praticemo pa vidjecemo sta i kako. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

On ako se vrati u Evropu bice u top 3 C u Evropi. Fenomenalan igrac za ove okvire. 

Ma on bi bio prvi kandidat za MVP EL, takav je igrac, ali zaista ne vidim nikakvu sansu da dodje kod nas, ok Real ima Edija ali tim zvucnim povratnicima je odrediste obicno CSKA (ranije), Makabi, Oly, spanski klubovi, nece oni u Beograd 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Miki28 said:

Evo ja sam.mu pogledao 90% utakmica ove sezone. Nije bezgresan ali u dosta utakmica je pokrenuo ekipu i ogromnu odgovornost je imao jer su neki drugi prodali, prvenstveno Shengelia koji je propao. Taj civjekna sta lici pa to je sramotno. 

Ako mu Skariolo vjeruje najvise onda ko smo nas dvojica da kazemo nesto?

Izvuci iz Tea najbolje, kad je los sijeci ga i ne dozvoli da te ukanali. Jbt on izadje i igru organizuju Pajola, Hackett, Mannion i Onda Shengelia? Smrt... 

Kod nas dovedes no1 pleja pa je tu Teo pa jetu Nedovic pa eto Luka ako ostane kao no 3 centar. Ogromanje pritisak na Tea da kreira 10 asistencina bez izgubljene. Covjek nije bezgrijesan ali daj pomozi mu malo.

Da, hocemo. Mene je Luca razocarao. Odigrao lik 8-9 utakmica na odlicnom nivou. Facu isto tako nesto ali eto prodao kad sko se borili za sve nesto bitno. Ne zaboravimo da je kup odlucio Nedovic-Dobric duo. Kad su nam trebale bitnepobjede u EL gdje je Facu bio? U Aba gdje je bio? Partizanu je Punter isporucio, nama Facu niblizu za ono sto smo ocekivali. Luca takodje ali jedno sko Nedu i Filipa pljuvali.

Pajola, Hackett nisu kreatori, nikad nisu ni bili. Teo je takav pa je takav, cijelu karijeru ne igra odbranu ali ne mozes pored njega da pksaljes rukometasa ( evo ni Luca/Facu se nisu dobro proveli sa Lazarevicem a Pefi je igrao mnogo godinasa Teom pa je odlucivao taj sut jer ako ubode pobjeda ide ali ako ne onda nije faktor ) 

Ima jer samo trazite dlaku u jajetu. Teodosic nece biti no1 plej i nece bititop 3 igraca ekipe koliko god vi pricali o ego-u istog. Teodosic je i najbokjim godinama itekako znao da se povuce da bi De Colo ili Bogdan vukli a ne sada. Sa Teom moras raditi. Teo nijeDzoni da se izivljavas sa njim ali kad uspostavis odnos i poverenje onda nemas problema. U to ne sumnjam u Duska

A tebe zabole? Nek daju Miroti, Kalini i Larovittoli 7,8, 10 miliona i nek njemu daju 1 mil, eto i Neda ima toliko, malo jace. Zvezda ce imati ozb budzet ove sezone. 

Ako hoces da budemo ozb klub onda treba razmisljati kao isti i da Neda, Teo budu kvalitetne opcije a ne njih 2 najbolji i najplaceniji igraci.

Za svakog od ovih ces naci manu i kad ih pogledas tu itekako ima problema i u odbranu i u napadu ali eto imaju 1 izvranrednog igraca. Stone bi Zvezda imala 2 ili 3 odlicna do sjajna prije Tea i Nede?

Musa je koliko placen i kakva mu je uloga? Decko je raspad

Tvoje pravo kao sto je i moje da budem odusevljen tim potpisom. Kosarka se gleda i igra zbog Teodosica a ne Lazarevica.

Ajde druže da odjebeš od napadanja i Vildose i Kampaca podjednako, a posebno Kampaca, jer apsolutno nisu to zaslužili (ajde za Vildosa možda i da nekako razumem, ali za Kampaca jbt?! 😄, apsolutno NE!), pogotovu ne u toj meri u kojoj ti to radiš, a i ako su možda i zaslužili onda su to samo neke (manje/male) kritike (Vildosa za malo više utakmica, a Kampaco za svega nekoliko), i to bukvalno ZADNJI od apsolutno svih u ekipi, a i pitanje je da li su uopšte i zaslužili ijednu jer 1) pogledaj sa kim su (ne) igrali u ekipi i ko su im bili saigrači 2) kako su ti "saigrači", tačnije apsolutno svi osim njih su mediokriteti i šljakeri, "igrali" (tačnije ne igrali) i koji i koliko je njihov (ne)kvalitet i (ne)kapacitet.


Da nije njih dvojice pitao bih te koliko pobeda u EL bismo imali u celoj sezoni (možda svega max. 10, a vrlo moguće i manje od toga), onda dokle bi dogurali uopšte u ABA ligi (a ne bi sigurno uopšte daleko, čak šta više mislim da bismo ispali iz iste još pre finala, već negde u polufinalu, ili ako bismo se i nekako kojim slučajem dogegali do finala tamo bi doslovno bili isprašeni i pregaženi od strane komšija), i na kraju, ali naravno uopšte ne i manje manje važno, šta bismo i da li bismo uopšte osvojili ijedan trofej ove sezone (izuzev KLS-a), tačnije i taj Kup.

 

Za kritiku, i to itekako i to za debelu, je prvo i osnovno tvoj ljubimac i maneken Nedović - za koga je moram ponovo da podsetim i napišem to, i pisaću non stop ako treba, doslovno bačeno (u bunar, bez ikakve potrebe i to apsolutno nije smelo da se uradi) OBEŠTEĆENJE OD 300K EVRA, onda mu data NENORMALNA plata od 1.1M evra po sezoni (i to mislim bez bonusa, koji su sigurno masni), a onda na kraju kao šlag na tortu i ugovor od JEBENIH 3 GODINE EJ BRE, za tog i takvog "igrača" za koga se oduvek zna da je prvo i osnovno injury-prone i hodajuća povreda, a onda i apsolutno sve ostale ogromne/velike mane i ogroman/veliki broj istih, i koji pritom ulazi u ozbiljne godine, i koji to obeštećenje, platu i bonuse, a onda i godine ugovora APSOLUTNO ne zaslužuje i ne sme da dobije, niti bi dobio od neke druge EL ekipe, ni za bekapa ga ne bi doveli u to sam ubeđen i siguran.

 

I pored svog ovog lično i jedino Čovićevog kumovskog ludila on je u Zvezdu doveden, a onda je i dobio i garantovana mu je uloga, kao lider?! nosilac?! i glavni igrač?! što je bukvalno nedopustivo i neviđeno ludilo i katastrofa, totalno neznanje i nestručnost, a onda i naravno bruka i sramota (samo što njegov kum to nema i boli ga uvo za to). A onda posle svega ovoga finansijskog idu i apsolutno sve i tolike njegove ozbiljne mane, i na kraju (ali uopšte ne i manje važno, već šta više apsolutno isto važno kao i sve ove druge stvari)je i apsolutno alibi igrač, maneken, i doslovno nepobednik i nefajter (i sa istim takvim (ne)menatlitetima), nedisciplinovan i neodgovoran i egoističan i sujetan jako, a onda i zbog ovih stvari i jako bezobrazan prema treneru, stručnom štabu i apsolutno svim igračima. 
 

A onda i apsolutno svi ostali "igrači", osim Vildose i Kampaca, posle njega zaslužuju apsolutno debele i ozbiljne kritike.
 

Naravno prvo i osnovno i najviše, i za apsolutno sva ova sranja su samo i jedino krivi Čović i njegovi poltroni iz uprave koji MORAJU konačno više da lete iz kluba koliko već danas, a morali su još otkad, da smo iole ozbiljan i kvalitetan EL klub, kao što nažalost nismo.

 

Stvarno ne znam dokle ćeš da napadaš i kritikuješ Vildosu i Kampaca, nisi mi jasan stvarno. I stvarno ne znam dokle ćeš da braniš i budeš čuvar vatre Nedoviću prvo, a onda i još nekim ovim "igračima", tačnije mediokritetima i šljakerima iz kluba, stvarno mi nisi jasan.

  • Love 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, bosMan_jr said:

Ma on bi bio prvi kandidat za MVP EL, takav je igrac, ali zaista ne vidim nikakvu sansu da dodje kod nas, ok Real ima Edija ali tim zvucnim povratnicima je odrediste obicno CSKA (ranije), Makabi, Oly, spanski klubovi, nece oni u Beograd 

Slazem se, samo kazem da je bas, bas dobar igrac. Vidjeli smo i na EP koliko dobar. 29 godina, u prajmu. Ko god ga dovede doveo je klasu od igraca

 

@suter opusti se. Stvarno nemam namjeru da citam taj roman. Svako dobro🤣🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Slazem se, samo kazem da je bas, bas dobar igrac. Vidjeli smo i na EP koliko dobar. 29 godina, u prajmu. Ko god ga dovede doveo je klasu od igraca

Fener je ozbiljno zainteresovan, a sigurno ih ima još koji su stali u red.

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...