Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Sasvim je legitimno pokušati da ostane Petrušev, ali u toj situaciji se prvo reši ta situacija, a ne dovodi se Simonović i ne ostavlja se Mitrović, jer Petrušev nije kombatibilan ni sa jednim od njih.

 

Da ne pominjem da je uvogor na tri godine za Mitrovića u svakom slučaju sulud, on i u poslednje dve ima problem sa izdržljivošću.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, suptil said:

Kada Ivanovica iznervira svojom neodgovornoscu Teo, ovaj ce ga zalepiti na klupu kao ove sezone Nedovica. Nisam pametan.

Inače su ove godine Vildoza i Nedović bili oličenje odgovornosti. Teo će dobiti isto što i Nedović u nekoliko navrata ove sezone ako tako krene utakmicu. 

Link to comment
Share on other sites

Petrusev je zrtva menadzera. Ono sto trubim godinama ovde. Njemu nedostaje to da se poistoveti sa timom, saigracima, gradom, da pozeli da pobedjuje, da se 'pobije' ako treba za tim. A ne da ide od kluba do kluba, od lige do lige i od zemlje do zemlje gde vec njegov menadzer moze da uzme vecu proviziju. i samo gleda statistiku, a sportski rezultati i pobede nisu ni u drugom, nego u trecem planu. Lepo se vidi koliko je Smailaga napredovao bas zato sto je uspeo da poveze dve sezone u klubu sa ambicijom, identitetom i dobrim trenerom koji ipak radi i na duze staze, a i izvesno je da ce provesti bar jos jednu u istom klubu. 

  • Like 11
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, djura.net said:

a na centru nekog visokog 'baju' koji stiti obruc, stize da brani bekove u piku I sutra trojke u slicnom procentu kao Smajlagic. Uz to da je zeljan dokazivanja I ima pobednicki mentalitet.

 

Evo ja cu da probam da odgovorim:

 

Spoiler

Ne postoji takav. 

 

Link to comment
Share on other sites

Iskreno se nadam da ce Petrusev ostati. Sto se tice kompatibilnosti sa njim tacno je da Mitrovic kao 3  opcija i eventualno Simonovic nisu resenja za tandem pod kosem sa Petrusevim. Ove najave oko rostera su zanimljive. Roster ce biti znatno bolji nego prosle godine. Samo mi nije jasno koliko ce kostati granicni igraci 12-15 pozicije u timu. Davidovac  pa i Mitrovic su ti granicni igraci. Ako za granicnog igraca dajes 450 000 koliko se prica za Davidovca to je ozbiljan novac za te uloge.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kankkunen said:

Nego, daj te slobodne centre da proberemo šta valja.

 

dr-02.gif

 

Kacio juce ovde, (cak si i komentarisao) evo opet:

 

Spoiler

C :

 

Joel Bolomboy

Tarik Black

Sertac Sanli 

Mike Tobey

Donatas Motiejunas

Josh Nebo

Alex Poythress

Tonye Jekiri (ima +1 u Feneru, nema zvanicno da je produzen a cim ciljaju Papajanisa verovatno ce da ga ne produze)

Steven Enoch 

Ognjen Kuzmic

Bryant Dunston

Tibor Pleiss (negde pise +1, negde do 2024. a negde da mu istice sad, neka ga ovde)

Kyle Hines 

Brandon Davies (jos uvek nije zvanicno FA ali prema svim najavama ga raskida Armani)

Ismael Bako

Othello Hunter

Zylan Cheatham (igrac koji je visok 196cm a kad sam ga zapazio u Bajernu igrao je centra na par utakmica u odsustvu Hantera i to je ostavio toliko dobar utisak na mene na toj poziciji da ga pisem u centre)

Christ Koumadje

Ben Lammers

Georgios Papagiannis

Arturas Gudaitis

Jasiel Rivero

Bojan Dubljevic (ima +1 al ga raskida Valensija)

 

 

Za vikend kad uhvatim jos vremena kacim i iz drugih liga. Al ako nam dodje Simon jr bek ap a jos jedan bek ap bude Mitrovic ili Ilic iliti ostanu obojica, mislim da se nece rizikovati sa prvim vec ce to biti provereno evroligaski. U tom slucaju odgovor se sam namece da bi to morao biti drugaciji tip i neko od: Dejvis, Nibo, Koumadje, Pojtres eventualno Dzekiri al nije bas isti tip. Enoch mi je nekako sporiji. Danston i Hajns su mi matori.

 

edit: ne bi me iznenadilo ni da platimo obestecenje za Jusufu Fala osim sto je saradjivao sa Duskom onom izjavom o njemu kad smo igrali protiv Asvela je jasno da ga dosta gotivi.

Edited by Brat od Korneta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Kacio juce ovde, (cak si i komentarisao) evo opet:

 

  Reveal hidden contents

C :

 

Joel Bolomboy

Tarik Black

Sertac Sanli 

Mike Tobey

Donatas Motiejunas

Josh Nebo

Alex Poythress

Tonye Jekiri (ima +1 u Feneru, nema zvanicno da je produzen a cim ciljaju Papajanisa verovatno ce da ga ne produze)

Steven Enoch 

Ognjen Kuzmic

Bryant Dunston

Tibor Pleiss (negde pise +1, negde do 2024. a negde da mu istice sad, neka ga ovde)

Kyle Hines 

Brandon Davies (jos uvek nije zvanicno FA ali prema svim najavama ga raskida Armani)

Ismael Bako

Othello Hunter

Zylan Cheatham (igrac koji je visok 196cm a kad sam ga zapazio u Bajernu igrao je centra na par utakmica u odsustvu Hantera i to je ostavio toliko dobar utisak na mene na toj poziciji da ga pisem u centre)

Christ Koumadje

Ben Lammers

Georgios Papagiannis

Arturas Gudaitis

Jasiel Rivero

Bojan Dubljevic (ima +1 al ga raskida Valensija)

 

 

Za vikend kad uhvatim jos vremena kacim i iz drugih liga. Al ako nam dodje Simon jr bek ap a jos jedan bek ap bude Mitrovic ili Ilic iliti ostanu obojica, mislim da se nece rizikovati sa prvim vec ce to biti provereno evroligaski. U tom slucaju odgovor se sam namece da bi to morao biti drugaciji tip i neko od: Dejvis, Nibo, Koumadje, Pojtres eventualno Dzekiri al nije bas isti tip. Enoch mi je nekako sporiji. Danston i Hajns su mi matori.

Mislio sam na one preko bare, al OK.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, TB Told said:

Sasvim je legitimno pokušati da ostane Petrušev, ali u toj situaciji se prvo reši ta situacija, a ne dovodi se Simonović i ne ostavlja se Mitrović, jer Petrušev nije kombatibilan ni sa jednim od njih.

 

Da ne pominjem da je uvogor na tri godine za Mitrovića u svakom slučaju sulud, on i u poslednje dve ima problem sa izdržljivošću.

 

Kako nije kompatibilan sa Simonovicem , ljudi igrali zajedno u Megi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Provejavaju i dobra imena, i manje dobra i losa i katastrofalna, ali kolega koji stranu ranije je pogodio sustinu 1/1 i ne treba nista da se dodaje, samo da se ponovi: mi svake jebene godine kao da sastavimo jezgro od pomocnih igraca i onda popunjavamo tim nosiocima. 
 

Mislim ako pricamo o Davidovcu, Petrusevu, Mitrovicu, Nedovicu i Teu + verovatno jos jednom losem defanzivcu spolja (jer nam fali i poena, a nema igraca nama dostupnog koji garantuje mnogo poena i odlicnu odbranu) u jednoj ekipi (Kuzmica, Raduljicu ne pominjem iako bi verovatno trebalo), nama nece pomoci Jrue Holiday i Smart spolja, a JJJ i Gobert unutra da popune ovaj roster i da to lici na nesto.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pa redovno smo na pocetku prelaznog roka imali faze : rastanak sa igracima : dolazak pomocnog osoblja : produzenje ugovora dolazak glavih igraca. Nije to nikakva novost. Ali opet glave igrace kombinujemo tako da se prilagode  pomocnom osoblju umesto suprotno. 

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Pa Simon jr od preko bare, reko Mile. 

 

Saljem ti za vikend, al sumnjam da bi doveli dvojicu odande a cak i jednog ako ne dodje Simonovic.

Ma jok, neće naši gledati na tu stranu, možda nekog sa ovih prostora kao što je Simonović.

Link to comment
Share on other sites

nemoj da se salimo sa Teodosicem. Covek je penzioner, nije njemu do borbe po el parketima. Pre tri godine je bio zadnji rok za njegovo dovodjenje, tad mu nismo valjali ne vidim zasto bi on nama sad valjao.

Strasno mi je ako smo zaista zainteresovani za njega, a pogotovo za Bjelicu.

Za sve ove godine od tih pred penziju smo se ovajdili samo sa Stratosom, sve ostalo je bio plac majke bozije i nista nismo naucili, ni kao klub ni kao navijaci. Jos samo za SOfoa da priupitamo i roster kompletiran.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, VukVule1988 said:

Filip je realno apgrejdovani Luka sa sutem za tri. Odbrana losa, gradjenje skoka i defanzivni skok diskutabilni. Sad pitanje je koliko je Simonovic napredovao preko ali mislim da se ni on puno ne razlikuje. 

 

Nemaju blage veze jedan sa drugim.

 

Mitrovic je uzasno pametan igrac, odlican dodavac sa svoje pozicije i pristojan skakac u napadu. Petrusev je masina za davanje poena, lik koji sa 2.11 metara visine ima i sut za tri poena, ume da napada kos u prodoru, ali je generalno uzasan asistent. 

 

Sto se tice prelaznog roka, samo da ode Campazzo i da ne dodju Sloukas, Thompson, Kalinic, Mirotic, Davies ili Nebo i ja zadovoljan. Dakle, neka se to "samo dati Ivanovicu da odabere" ne svede na "Vucic Ivanovicu kupio najskuplja moguca imena u evroligi".

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...