Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

1 minute ago, DrMV said:

Pokazujem klincu snimak, gleda oči cakle i kaže:"...ma doći će on kad-tad kod nas..."

:heart::krstipd4:

 

Ma ne verujem. Odreagovao je skroz kulturno na pesmu, bila je mala šala sa moje strane. Jedan je od onih koji je na vreme pobegao od sranja u domaćoj košarci i mislim da će i karijeru završiti u inostranstvu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Čvarkov said:

 

Ma ne verujem. Odreagovao je skroz kulturno na pesmu, bila je mala šala sa moje strane. Jedan je od onih koji je na vreme pobegao od sranja u domaćoj košarci i mislim da će i karijeru završiti u inostranstvu.

Mislio sam na Luku....pusti snovi

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čvarkov said:

 

Ma ne verujem. Odreagovao je skroz kulturno na pesmu, bila je mala šala sa moje strane. Jedan je od onih koji je na vreme pobegao od sranja u domaćoj košarci i mislim da će i karijeru završiti u inostranstvu.

Misli na Luku ako ne gresim

Dodje Luka sa 34 i ne prodje medicinske 😆

  • Love 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, СтелаРоса said:
4 hours ago, Stanko1997 said:

Učinilo mi se da sam danas video Pefija na storiju Meridiana sa aerodroma pred put u Minhen, i nisam loše video. Sad na zadnjem storiju sedi pored Tea 😂

Isla je prica da ce pojacati strucni stab. U svakom slucaju lepo je da takva licnost ostane u klubu, sa kojom god ulogom. Nadam se da ce i Teo tim putem jednog dana kad se penzionise.

 

Ma dosadno mu kod kuce, uzeleo se treninga. Duskovih.

Bice tu samo da trenira... 

 

😄 

 

Stvarno, mogao bi Markovic da se malo baci na trenersku karijeru, pre tu vidim njega nego Teodosica. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, СтелаРоса said:

Isla je prica da ce pojacati strucni stab. U svakom slucaju lepo je da takva licnost ostane u klubu, sa kojom god ulogom. Nadam se da ce i Teo tim putem jednog dana kad se penzionise.

Рекао је Пефи код Луке и Кузме у подкасту да има доктора у Минхену код кога често иде и да ће искористити да оде са екипом и гледа их на турниру.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, uini said:

kada bi najvise prijalo da otvorim(o) temu, izmedju ovih dana i 28.09?

 

znam sta bih napisao i ne bi bila neka duza pripovetka, tako da mi treba +/- dan-dva & da zamolim @Kankkunena za dodavanje rostera i eventualno neke njegove poslanice koju bih priheftao na moj post.

Možda nakon turnira na Kipru. To će biti to. Završene pripreme, imaćemo širu sliku i do tada i zvanično zatvoren roster. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...