Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

30 minutes ago, Sector said:

Hilliard mi djeluje kao najbolja opcija u Evropi za nas. 

 

Kupljeno. Bolje se odmah kompletirati, nego čekati otpatke iz Amerike, ako može da se bira.

Za PF nisam siguran, tu u Evropi gotovo da više nema  ništa kalibra EL startera.

Link to comment
Share on other sites

Ako se Hilijard ubrzo ozvanici to znaci da smo bas bili zagrizli za Frenkija i da smo bili spremni da cekamo koliko god. 
Zanimljivo mi deluje i bio bi zadovoljan potpisom. A cetvorku nadam se da ce da cekaju dok ne iskoci prava opcija, tu bar imamo meso koje moze to da pokrije.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

"He is a professor of Physical Education at the University of Oviedo (Spain), and holds the title of FIBA Coach since 2010" 

 

https://coacharturo.com/english/

 

Ćelavi Španac pored Duška, me gusta. Kup u Nišu Duško može komotno da isfenira drama kraljicu Urketa Nikolića. 

 

PS. Pozdrav braći ciganjima, čitamo se volimo se i sve tako redom ❤️

Edited by Molina23
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Hilijarda do sad nije krasila neka narocita konzistentnost u napadu i po meni nije asset kojim bi se nase ambicije podigle za lestvicu u odnosu na one pre njegovog dolaska, ali ponuda u Evropi je jadna a ocigledno da posle Adamsa i u jogurt duvamo kad su prekookeanski igraci u pitanju, tako da to nam je sto nam je. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stari Wook said:

Imamo Nedovića, a i Tea koji može da igra (i igraće) u paru sa Shabazom i Brazilcem, tako da OK je Hiliard. 

 

Četvorka mora biti bomba.

Nema druge nego da Mirotic ipak zavrsi kod nas. Uz kuknjavu, kletve i sta sve uz to ne ide...

Edited by drakon1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...