Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Pozdrav cenjene kolege forumasi, zaljubljenici u kosarku! Pratim manje vise redovno ovaj forum (B92, Vox) od leta kada smo dovodili Larry O’Bannona… naravno kao i svaki posteni delija najvise uzivam u objavama tkz. Insajdera. Nekada su to bili Bogi i RWD, danas su to Kum i Mile. Potrudicu se da konstruktivno doprinesem dijalogu. 

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Christofer Moltisanti said:

Pozdrav cenjene kolege forumasi, zaljubljenici u kosarku! Pratim manje vise redovno ovaj forum (B92, Vox) od leta kada smo dovodili Larry O’Bannona… naravno kao i svaki posteni delija najvise uzivam u objavama tkz. Insajdera. Nekada su to bili Bogi i RWD, danas su to Kum i Mile. Potrudicu se da konstruktivno doprinesem dijalogu. 

Sta je sa RWD, gde je taj covek?

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Christofer Moltisanti said:

Pozdrav cenjene kolege forumasi, zaljubljenici u kosarku! Pratim manje vise redovno ovaj forum (B92, Vox) od leta kada smo dovodili Larry O’Bannona… naravno kao i svaki posteni delija najvise uzivam u objavama tkz. Insajdera. Nekada su to bili Bogi i RWD, danas su to Kum i Mile. Potrudicu se da konstruktivno doprinesem dijalogu. 

 

Verenica ti je doušnik FBI-a.

  • Like 1
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Čočo said:

Dozetov intervju je diskretno potvrdio da ćemo i mi kao i KKP ostala pojačanja da tražimo iz NBA i G lige jer je u ovom trenutku tržište u Evropi slabo. 

Ne znam da li Oli prati trend. Jesu nam navijačka braća a eto oni hoće Kendrika Nana za beka koji je još u NBA. Ne znam mu status

Link to comment
Share on other sites

On 7/5/2023 at 11:55 AM, Savke88 said:

• Лазић и Лазаревић ✓

• Кузмић или Радуљица, постоје изгледи да један остане.

• Ивановић ×

• Добрић, клацкалица (постоји шанса да остане).

• Око долазака странаца, ништа меродавно од информација. 

 

On 7/27/2023 at 6:52 PM, Savke88 said:

Кузмићев останак захтевао Ивановић. 

Следећег четвртка, презентује се нови играч на позицији два. 

 

Za sad je čovek sve pogodio, a vi se sprdate. Ako ode Radule ja u četvrtak stavljam šlem, a vi kako hoćete.

Link to comment
Share on other sites

Quote

I jedni i drugi će na Fajnal for, to najbolje govori o pomoći države za klubove, a pričali su ranije kako Ciboni grad Zagreb pomaže sa milion evra i navodili tom kao primer - rekao je Vučić.

 

Čisto da se smanje očekivanja od sledeće sezone, sad kad nas je Psiho "video" na F4, a zna se kako prolaze njegove prognoze...ja mislim da nećemo ni do top8 dobaciti. Neka borba za play-in max.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, fradler said:

Neko u dvojcu Tobi-Simonovic je sigurno planiran kao full time cetvorka, a verovatnije je da to bude Simonovic. Zanimljivo da su njih dvojica iste visine - 213cm.

Meni je ovo tezak nonsens.

 

2 "mrtva" belca slabopokretna i za modernu poziciju 5, a kamoli za četvorku. Mogu da razumem specijale, da se iznenadi protivnik pop varijantom 2 naša visoka, ali full time igranje je težak missmatch na našu štetu.

 

Znači na ovakvu bekovsku nejač planiraš dodatni hendikep na 4...vrh zamisao nemam reči 

 

Edited by Obi-Wan
Link to comment
Share on other sites

Tobi jeste bas slabo pokretan, Simonovic je vec dosta laganiji na nogama, njega mogu da zamislim na cetvorci. Ako se ne varam, kad su Petrusev i on u Megi igrali u tandemu, uglavnom je Marko bio na 4, a Filip na 5.

 

Btw, Dozet doslovno nacrta da je Higins u losem stanju i da smo od njega odustali, a genijalci iz monda izbace ovaj naslov:

 

ZVEZDA OBELODANILA - HOĆE POJAČANJE IZ BARSE: Dugo smo u kontaktu, možda dođe za koji mesec!

  • Like 3
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, fradler said:

Tobi jeste bas slabo pokretan, Simonovic je vec dosta laganiji na nogama, njega mogu da zamislim na cetvorci. Ako se ne varam, kad su Petrusev i on u Megi igrali u tandemu, uglavnom je Marko bio na 4, a Filip na 5.

 

Btw, Dozet doslovno nacrta da je Higins u losem stanju i da smo od njega odustali, a genijalci iz monda izbace ovaj naslov:

 

ZVEZDA OBELODANILA - HOĆE POJAČANJE IZ BARSE: Dugo smo u kontaktu, možda dođe za koji mesec!

Nakon eksperimenta sa Filipom na 4 jasno je da u Duskovom sistemu ima mesta na 4 za igraca tih gabarita, pod uslovom da zna sa loptom i ledjima, ima sut i kefalo.

Veliki minus je dopustanje suta za 3 na drugoj strani, kao i problem u cuvanju granicnih, brzih, 3 na 4 igraca, narocito uzimajuci u obzir da je bekap Davidovac koji pati od istih boljki.

U toj postavci bi imali velikih problema sa igracima kao sto su Hejs Dejvis, Ulanovas, Lucic, Kalina, Ledej... Generalno sa svima onima koji su nam, odnosno Petrusevu pravili probleme i ove sezone.

 

Zato nam je kao hleb nasusni potreban Kalina ili drugi 3/4 igrac da u takvim situacijama ode poziciju nize i krpi to sto ostali ne mogu. Sa takvim igracem u rosteru vec imas toliku sirinu da mozes da biras ides li u rizik na skoku sa nizim igracem na 4 ili ces rizikovati sa sutem, sve to naravno u zavisnosti od protivnika i matchup-a.

 

Kad vec nismo uspeli da dovedemo cetvroku koja je u tom smislu kompletna, Kalina je bukvalno najbolja moguce kompenzacija.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Шеф стручног штаба said:

Иначе, Дозет је поред Радулетовог уговора, поменуо и да Илић неће ићи на позајмицу. 

Gledao sam emisiju i nisam zapazio ovo, znam da je pricao da Ilic ima 4godisnji ugovor i da Zvezda racuna na njega, ali ne mora to znaci da nece na pozajmicu negde.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fradler said:

Tobi jeste bas slabo pokretan, Simonovic je vec dosta laganiji na nogama, njega mogu da zamislim na cetvorci. Ako se ne varam, kad su Petrusev i on u Megi igrali u tandemu, uglavnom je Marko bio na 4, a Filip na 5.

 

Btw, Dozet doslovno nacrta da je Higins u losem stanju i da smo od njega odustali, a genijalci iz monda izbace ovaj naslov:

 

ZVEZDA OBELODANILA - HOĆE POJAČANJE IZ BARSE: Dugo smo u kontaktu, možda dođe za koji mesec!

Petrusev je mix geparda i antilope za Simonovica

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, necke said:

Gledao sam emisiju i nisam zapazio ovo, znam da je pricao da Ilic ima 4godisnji ugovor i da Zvezda racuna na njega, ali ne mora to znaci da nece na pozajmicu negde.

 

Pomenuo je kako Ilica ceka zestoka borba na treninzima sa novopridoslim igracima ili tako nesto. Uglavnom, zvucalo je kao da se ne razmislja o pozajmici, iako nije eksplicitno to rekao.

 

Kapiram da ce ga ostaviti u timu cisto zbog manjka domacih igraca i rostera za kup i kls. Bojim se da tog decka ceka jos jedna sezona mahom provedena na tribini i da je sve izvesniji Tejicev career trajectory.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...