Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

1 hour ago, mister-no said:

Ovako se startuje na forumu..
Samo , sledeći četvrtak te vijamo.. Nemoj da bude samo do pekare da odem i sl.

 

To je najača insajderska sekvenca na forumu svih vremena, kad nas je onaj lik kome ne mogu da se setim imena (nešto na "b") ložio nedeljama, a onda rekao da ide u pekaru i nikad se više nije javio.

 

Ne mogu ni da se setim za koga nas je sve muntao, davno je bilo.

Edited by Nek grmi jako
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nek grmi jako said:

 

To je najača insajderska sekvenca na forumu svih vremena, kad nas je onaj lik kome ne mogu da se setim imena (nešto na "b") ložio nedeljama, a onda rekao da ide u pekaru i nikad se više nije javio.

 

Bloods

  • Like 7
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikola0707 said:

Kalina je svakako pozeljan, ali Kalina na 4. je diskutabilno, realno gledano mnoge cetvorke su fizicki jace od Kaline, i bilo bi jako tesko za Kalinu da cuva gabaritnije cetvorke…

 

Pa jbg zato smo doveli Simonovica i Bolombija, da l je pametno koristiti ih na 4 ne znam, ali ce definitivno morati tako.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Евентуалним доласком Калинића би могли и ростер да затворимо.

 

Нејпир, Теодосић, Јаго

Ханга, Недовић

Калинић, Гидраитис

Симоновић, Давидовац

Боломбој, Тоби, Митровић

 

13. Лазић

14. Лазаревић

15. Кузмић

 

Издржаћемо ове што кукају да фали четворка некако. 😀

Link to comment
Share on other sites

Nešto sad razmišljam, kad bi potpisali Kalinića, tačno ne bih ni trepnuo ako bi posle na dvojku doveli one dotsone, doktore votsone ili kako se već zovu.

 

Anestezirali bi me tako da bi, što se mene tiče, posle dovođenja Nikole mogli i da reaktiviraju M. Kešelja. Radulja i Kuz obaška... Čak bi se mirne duše i čista srca i slikao sa njima dok sede u parteru.

Edited by Nek grmi jako
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Polako sa klupom za Simonovića :classic_biggrin: Dečko je centar, nije krilo. Vrlo lako može da se pokaže kao bolji igrač od Tobija i Joela.

 

Za Kalinića važi isto što i za Mirotića, ako možeš dovodiš ga. Nema veze imaš li projektovanog startera na njegovoj poziciji.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Nek grmi jako said:

 

Bratina...

 

Jahao nas ko kauboj konja. I super mu išlo.

 

Jedan od bisera :roflmao::Hail:

 

Quote

Ja forum obilazim uglavnom nakon nocnih avantura u nasem belom gradu, i ne znam zasto me uvek izmedju splavarenja i spavanja saceka nova drama oko nasih pojacanja, ali ajde da bacim koju dok su mi oci jos otvorene, da vas malo umirim oko igraca koji ce puniti protivnike ove sezone, posto ja izgleda necu puniti nista veceras

 

  • Like 3
  • Ha-ha 28
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, srlepajce said:

Mislim da ce Luka i Davidovac cesce ispadati iz 12 nego Simonovic

 

Koliko su to brzopleto izvedeni potpisi

Ispadaće Lazarević i verovatno Luka. Davidovac je (za sada) jedini pravi PF na rosteru, pa će mu to donositi neku minutažu, posebno ako bude pogađao trojku u solidnim %.

Link to comment
Share on other sites

Mene ne bi cudilo da Kalina zavrsi u Minhenu.

Vrhunski trener, nece ga turirati 30 minuta do plejofa, nema narocitog pritiska u prvoj sezoni, mogu sigurno da ponude dobru kintu, ima sa kim da prozbori koju na nasem jeziku.

On je vec dva puta u karijeri birao manje ponude odnosno timove, nas i Valensiju. Proslog leta je birao ono sto se ne odbija i iz ove perspektive, zajebao se.

Bas me ne bi cudilo da zavrsi tamo.

Sto se ostalih ekipa tice, u Spaniji ga ne vidim, Pao i Oly su prilicno zatvoreni na 3 i 4, Monako i Makabi su mi nekako meh, Efes ce biti tanak, Fener je popunjen, rekao bi da ostaju jedino Italijani, Bajern i Mi.

 

Necu mu zameriti ako nas ne odabere. Vec je jednom dosao da mu psuju sve redom i oladio ih je na tri fronta, eventualni povratak bi svima potisnuo uspeh u prethodnom mandatu, a jos teze bi bilo ponoviti rezultat.

Edited by Nenadd
slovca
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stari Wook said:

Nisi u toku, Barsa plaća drugima kad daje igrača, ne plaća se Barsi :classic_biggrin:

 

Ne treba, što bi rekao grof od Monmiraja, "na, bedo, ja ne škrtarim". 

Edited by Holivud
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, srlepajce said:

Mislim da ce Luka i Davidovac cesce ispadati iz 12 nego Simonovic

 

Koliko su to brzopleto izvedeni potpisi

Ja bas nisam siguran.

Iako je Simonovic tu neprikosnoven u smislu talenta i onoga sto moze da nam pruzi u nekoj blizoj buducnosti i treba ga gurati, njega tek ceka adaptacija na EL i mozgalice koje ce mu priredjivati prekaljeni igraci po Evropi, kao i Duskovi treninzi i zahtevi. Petrusev se tu nakon dolaska Duska dobro snasao, mada je i kouc sa njim bio strpljiv kao sa retko kim u ekipi, opet, to ne daje nikakve garancije da ce tako biti sa njegovim montenegro pobratimom.

 

Sa druge strane Deki i Luka su stare kuke i bice pravi izazov Simonovicu da ih izbaci iz 12.

To su dva izuzetno namazana igraca koji i te kako kaznjavaju propuste svojih mladjanih kolega, to prepoznavanje situacija i inteligencija je bukvalno jedino sto njih dvojicu drzi konkurentnima na EL nivou.

Ako ih Marko bude dominirao na pripremama i treninzima to ce vec biti prvi ozbiljan signal da na njega moze da se racuna od starta, s obzirom da nam njegova prethodna sezona preko ama bas nista ne garantuje.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...