Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

15 minutes ago, Čočo said:

Pa da. Da će potpisati za KKP. 

 

Pa ne. Upravo bas suprotno. Partizan igra na to da je dao rec jer ocigledno se nesto promenilo a ovaj Insajder zna sta.E sad ovaj dio gdje je vec jednom prekrsio obecanje se moze odnositi i na nas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, suptil said:

Meni nije jasna potreba Partizana ako imaju dogovor sa igracem da  iznova seju price o ugrozenosti i necijem pritisku. Imas igraca, nazdravi zbog toga. Napisi Mirotic je nas i uzivaj. Zato razmisljam da Pao ne uleti klizeci i zavrsi Mirotica.

Ima logike. Prvo pustili priče da mu Zvezda preti, sad još dodali da Mirotic valjda neće da pogazi svoju pravoslavnu reč. Videćemo epilog. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Borky said:

 

Pa ne. Upravo bas suprotno. Partizan igra na to da je dao rec jer ocigledno se nesto promenilo a ovaj Insajder zna sta.E sad ovaj dio gdje je vec jednom prekrsio obecanje se moze odnositi i na nas.

Da li stvarno verujete da neće potpisati za KKP? Šta god da se desilo on će kod njih. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Čočo said:

Da li stvarno verujete da neće potpisati za KKP? Šta god da se desilo on će kod njih. 

 

Samo sam prokometarisao ovaj tweet.

Iskreno i ne razmisljam o tome a ne bih imao nista protiv ni da potpise i samo im napravi guzvu, dobar igrac al da je Jokic nije i ne vredi te pare koje uzima i koje ce uzimati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Crni said:

Ako je neko od Zvezdasa zaista pretio Miroticu, treba drzava da reaguje.

Bolesnicima treba stati za vrat!

 

ae bre

 

ne treba gutati baš svaku glupost

Edited by medobrundo
  • Like 20
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Mirotic , who a few days ago had given his word to Partizan and had sealed the agreement with a handshake with the coach Zeljko Obradovic and the president Ostoja Mijailovic

 

:lol_2:

 

Kakvo smeće od teksta.

  • Like 3
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

Mislim da nema potrebe da se ovakvo smeće ovde kači. 

 

Nama je dosta našeg, tradicionalno, ludog leta i prelaznog roka a to da li će i kad će, ako će neki igrač, pa bio on i Nikola u Partizan je dosadno razglabati. 

 

Ja lično, iako ga smatram vrhunskim košarkašem, ne bih voleo da niko, pa ni on u ovakvim okolnostima dolazi u Zvezdu, Dosadno je, glupo i bljutavo. 

Inače, mislim da je Barsi u interesu da on potpiše(kad bi bio glup) odmah , zbog njihovih obaveza prema njemu, oa i ne čude ovakvi "tekstovi"

 

 

Nego, di ste nam insajderi, di su informacoje sa tržišta? 😑

Edited by Poseidon
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Crni said:

Ako je neko od Zvezdasa zaista pretio Miroticu, treba drzava da reaguje.

Bolesnicima treba stati za vrat!

Gluposti, neko iz Zvezde mu kao preti, a u stvarnosti Ostojasport objavljuje anonimne tekstove preko medija iz regiona, pa ih onda prenosi, a kojima se vrši pritisak na Mirotića da je izdajnik svoje vere ako ne poptiše za Partizan. Očigledno je da se Mirotić predomišlja, a da komšije vrše pritisak.

Edited by TB Told
  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sector said:
Quote

Mirotic , who a few days ago had given his word to Partizan and had sealed the agreement with a handshake with the coach Zeljko Obradovic and the president Ostoja Mijailovic

 

2 minutes ago, Sector said:

:lol_2:

 

Kakvo smeće od teksta.

Ili ti na crnogorsko-bosanskoj verziji 

 

Quote

održan je čak i sastanak izmedju Mirotića i Ostoje Mijailovića uz Zorana Savića. Tom prilikom je i sam Nikola pružio ruku i složio se na uslove Partizana.

 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Crni said:

Ako je neko od Zvezdasa zaista pretio Miroticu, treba drzava da reaguje.

Bolesnicima treba stati za vrat!

Šta zvezdaši misle o Mirotiću su javno pokazali a podmetanja i partizanštinu nema potrebe ovde da plasiraš

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Webad said:

Najezda novih forumasa kao penzionera u lidl za piletinu 😁

 

Kad smo vec kod Lidla, kako sam se smorila danas. 

 

Cula sam da su tamo kao neke strava povoljne igracke za decu i odvedem najmladju cerku da joj mama "pupi nesto, ono samo bojice i olovke.

 

Onda smo klasika otisle do kioska da kupimo lizalicu 🙃

  • Like 2
  • Love 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, BojanaCZV said:

 

Kad smo vec kod Lidla, kako sam se smorila danas. 

 

Cula sam da su tamo kao neke strava povoljne igracke za decu i odvedem najmladju cerku da joj mama "pupi nesto, ono samo bojice i olovke.

 

Onda smo klasika otisle do kioska da kupimo lizalicu 🙃

 

...kad ono i Frank Ntilikina isto kupuje lizalo i pitam ga jel dolazis u Zvezdu a on kaze "we will see".

Da ne bude bas ono 100% off topick jer svi jedva cekaju da opisu svoj dan 😄

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...