Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

3 minutes ago, suptil said:

Kakva je situacija sa preklapanjem EL termina sa ostalim komercijalnim dogadjajima u Areni? Konceri, seminari i ostalo ...

Negde sam pročitao da se preklapamo sa koncertom Miroslava Ilića i Ace Lukasa kad treba da igramo sa Albom i Bajernom. 

Edited by Čočo
Aca Lukas je dan nakon Bajerna. Miroslav Ilić baš kad je sa Albom.
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čočo said:

P. S. Cene sezonskih će biti pristupačane i ići će se više na što veći broj nego li na manji broj a više para. 

Cene sezonskih su uvek bile i više nego pristojne, tako da ne verujem da će to biti neki faktor, a i 5000 prodatih sezonskih bi bio solidan uspeh, 10 je stvarno previse optimistično i pored za sad dobrog prelaznog roka. Mada ko zna, videćemo  kad počne prodaja kako će to izgledati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako vas Hommes podseća po stilu igre na Petruševa kad je Filip prošle sezone šutnuo 192 puta za 2 i samo 57 za 3 poena, dok je Hommes imao 47 pokušaja za 2 i 108 za 3?

 

Hommes u reket zalazi u kontri i utrčavanjima (cutovima), dok Petrušev ima šta da ponudi i u reketu i oko njega. Pritom je i viši celih 8 cm i bolji skakač.

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Juliet said:

Cene sezonskih su uvek bile i više nego pristojne, tako da ne verujem da će to biti neki faktor, a i 5000 prodatih sezonskih bi bio solidan uspeh, 10 je stvarno previse optimistično i pored za sad dobrog prelaznog roka. Mada ko zna, videćemo  kad počne prodaja kako će to izgledati.

Ne bih se slozio da ce cene biti toliko pristupacne. Koncept Zvezde od ove godine koja je pred nama slican je Partizanov. Cene Partizanovih sezonskih nisu ni malo prijatne. Naravno da oni imaju jos neke faktore koje podizu uverenje ali ne verujem da ce se cene nasih i njihovih sezonskih drasticno razlikovati. Verovatno ce nase biti nize ali ne verujem da ce biti promotivne ili lako dostupne.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Kako vas Hommes podseća po stilu igre na Petruševa kad je Filip prošle sezone šutnuo 192 puta za 2 i samo 57 za 3 poena, dok je Hommes imao 47 pokušaja za 2 i 108 za 3?

 

Hommes u reket zalazi u kontri i utrčavanjima (cutovima), dok Petrušev ima šta da ponudi i u reketu i oko njega. Pritom je i viši celih 8 cm i bolji skakač.

Nisam ga pratio mnogo. Nekoliko utakmica koje sam gledao igrao je identično kao Petrušev. U globalu jesu brojke različite. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Kako vas Hommes podseća po stilu igre na Petruševa kad je Filip prošle sezone šutnuo 192 puta za 2 i samo 57 za 3 poena, dok je Hommes imao 47 pokušaja za 2 i 108 za 3?

 

Hommes u reket zalazi u kontri i utrčavanjima (cutovima), dok Petrušev ima šta da ponudi i u reketu i oko njega. Pritom je i viši celih 8 cm i bolji skakač.


Hommes je tip koji te neće ostaviti u kafani kad je frka za razliku od Filipa…

 

 

 

 

  • Like 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

Ne znam koliko je i da li je ovaj pouzdan, zna li ko nešto o ovom Italijanu( ako je Italijan)? Vidim da je 2 godine na twiteru, da je neke stvari pogodio i da ima dosta pratioca. Ne znam zašto bi neko u ovom trenutku pisao ovako nešto kad se zna da su oba igrača dogovorena. 😅

Screenshot-20230720-163246-com-huawei-br

 

Jako pouzdan, sa sve Shengelia done deal tweetom malo ispod ovog 😄

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Pero said:

Hommes posto dolazi iz Baskonije moze, a da je dolazio iz Engleske kao sto je presao tamo, 90% cigana bi dobilo temperaturu.

Hommes je igrao za Birmingem u Americi u G ligi( filijala Nju Orleansa) ne u Engleskoj. 😅

Edited by Čočo
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Homes ima bolji ball handling od fice, bolji sut, brzi je. Vecinom uzima dosta suteva za 3, ali moze i sa polu distance. Jak je momak i cesto se obrusi na obruc te atraktivno zakuca. Mozda je glupo sto cu reci, ali je srcaniji od fice.Ono sto sam ja video iz par utakmica endese i el. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nije toliko lose resenje Hommes, ako vec mora da se rizikuje

Posto dolazi iz Baskonije sigurno bi Dusko imao pravi info o njemu

a tu je i Gidra

Nije ni neki starac Fočo, bio bi i motivisan 

 

Uh ja Higinsa bas ne bih voleo kod nas

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Webad said:

Homes ima bolji ball handling od fice, bolji sut, brzi je. Vecinom uzima dosta suteva za 3, ali moze i sa polu distance. Jak je momak i cesto se obrusi na obruc te atraktivno zakuca. Mozda je glupo sto cu reci, ali je srcaniji od fice.Ono sto sam ja video iz par utakmica endese i el. 

Hommes 27 godina, 2.03 i 98kg.

Filip 2.11 i 106kg.  Normalno da ce biti pokretniji Hommes.

Svakako da ima "bolji" sut spolja, atleticniji je ali je Filip mnogo bolji igrac, kompletniji vec sada iako 4 godine mladji. Filip tek treba da napravi iskorak a ovaj je vec gotov proizvod. Solidan backup i nista vise.

Jako los u defanzivi, ispada na svaku fintu, ocajan skakac.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nini3112 said:

Svakako ne treba zuriti sa pojacanjima,fale nam dva igraca... Ima vremena za sve

S obzirom da je okupljanje i sezonske u septembru siguran sam da uskoro neće biti pojačanja. Možda tamo sredinom avgusta. A od svih pomenutih igrača na poziciji PF ako već ne može Toko ja bih prvo uzeo Hommesa.

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Čočo said:

Hommes je igrao za Birmingem u Americi u G ligi( filijala Nju Orleansa) ne u Engleskoj. 😅

🎣🎣🎣

Ako otpadnu iz igre Mirotic (otpao) Gill Shengelia (otpao), Mickey, Garuba, Derrick Williams, obe ruke za njega.

Javi se kume, osvezi nas na ovu vrucinu.

Edited by Pero
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...