Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

2 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Brane li Covicevi udjiguzi Raduljicin proslogodisnji potpis?

Ne ali brane Kuzmicev ove godine kazu Dusko trazio da ostane.

 

I generalno kazu da je dusko napravio tabelu sa igracima i da se po tome navodno dovodilo i da su svi igraci u rosteru odobreni od strane Duska.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

@cobi996 Pitanj je kome verovati. Ovde se pisalo i prenosilo da Simonovic ima  prvo 800 000 a onda da je ta cifra za dve godine tako da ima 400 000.  Kome verovati?

Nikome ... oni koji znaju lažu, ostali nagađaju.

Dok ne pokažu ugovor :smiley13: a to se neće desiti.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Brane li Covicevi udjiguzi Raduljicin proslogodisnji potpis?

Za divno čudo ne brane ga (koliko sam ja pratio), ali zato svim silama opravdavaju produžetak ugovora Kuzmića... u fazonu zašto ljudima smeta Kuzmić koji će biti petnaesti ili šesnaesti igrač u rosteru, a trebaće nam za kup kao domaći igrač bla bla bla....

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Stanko1997 said:

To je verovatno onaj Magenta kup koji smo pretprošle sezone osvojili, a mnogi ga pamte po povredi Vajta.

Čović ugasio internet.

 

Bayern igra 6.9 potom 28-29 prijateljske... znaci u tom periodu treba tražiti termin.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, cobi996 said:

Za divno čudo ne brane ga (koliko sam ja pratio), ali zato svim silama opravdavaju produžetak ugovora Kuzmića... u fazonu zašto ljudima smeta Kuzmić koji će biti petnaesti ili šesnaesti igrač u rosteru, a trebaće nam za kup kao domaći igrač bla bla bla....

 

 

5 minutes ago, Nele said:

Ne ali brane Kuzmicev ove godine kazu Dusko trazio da ostane.

 

I generalno kazu da je dusko napravio tabelu sa igracima i da se po tome navodno dovodilo i da su svi igraci u rosteru odobreni od strane Duska.

A to mi je isto jako, Dusko odabrao Kuzmica koji mu ic nije igrao niti uopste bio u protokolu kada je bilo najbitnije. Coveka koji je odavno veteran i ima snage za povremeno kvalitetnih deset minuta ako ima dobar match up i koji ce dogodine imati 34. Cak je par nas imalo ideju da se proba i s Kuzmicem u finalu plej ofa na nekoj utakmici, ali Dusko ( koji neuporedivo zna vise ) nije imao to ni na kraju pameti. I sta je onda rezon? Daj ovom neke pare da imamo 12 igraca u protokolu kupu protiv Tamisa,FMP i u finalu protiv groblja da bi gazda mogao da meri patku "prestiznim" trofejem. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kosjan Willavić said:

 

 

A to mi je isto jako, Dusko odabrao Kuzmica koji mu ic nije igrao niti uopste bio u protokolu kada je bilo najbitnije. Coveka koji je odavno veteran i ima snage za povremeno kvalitetnih deset minuta ako ima dobar match up i koji ce dogodine imati 34. Cak je par nas imalo ideju da se proba i s Kuzmicem u finalu plej ofa na nekoj utakmici, ali Dusko ( koji neuporedivo zna vise ) nije imao to ni na kraju pameti. I sta je onda rezon? Daj ovom neke pare da imamo 12 igraca u protokolu kupu protiv Tamisa,FMP i u finalu protiv groblja da bi gazda mogao da meri patku "prestiznim" trofejem. 

Ma i meni je to neverovatno samo prenosim. 
Evo opet o tome pricaju i pominju kao zbog kupa i kls.

Link to comment
Share on other sites

Navodno danas na skupstini pomenute tri alternative nakon sto je otpao Sengelija - Hommes, Mickey i Kaminsky.

 

Homs mi je interesantno resenje, ali verovatno pretanko za startera. Miki i Kaminski su, rekao bih, kvalitetnije verzije Bolomboja i Tobija, ali ne treba nam jos jedna petica.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fradler said:

 Hommes, Mickey i Kaminsky.

 

 

Kaminski ima dobru pracku, domet za tri. Mada pitanje je da li nam je to u fokusu ako na 5 imamo Tobija koji ima domet. Ima puno dobvvrih igraca preko bare. Nadam se da ce naci najbolje resenje. Ima vremena. 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Crni said:

Nisi vise sam Don Kihote, primas li Sanča u svoje redove?

 

Svako je dobrodosao.

 

Pazite samo taj glomazan sastav, ENIAC bi se ovoga postideo:

 

Napier, Teodosic, Dos Santos

Nedovic, novi bek EL zvezda

Hanga, Giedraitis, Lazic, Davidovac, Lazarevic (ovaj deo mi je omiljen)

nova cetvorka EL zvezda, Simonovic, Ilic

Tobey, Bolomboy, Mitrovic, Kuzmic, Raduljica

 

Ko ovde uspe da raspodeli minutazu bez standardnog on nije predvidjen da igra na bitnijim mecevima, ali mnogo je meceva, svi ce igrati, odmah mu treba dati Nobelovu nagradu za ekonomiju.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, cobi996 said:

Adams 200k(iako se pričalo da je 500k)

 

Rekao je da je 200k isplaceno. 500k je imao ugovor a 200k je isplaceno.

 

26 minutes ago, srlepajce said:

Kakav je to bio prekid u vezama kad se doslo do plata Raduljice i Kuzmica?  😁

 

 

Info iz kluba su da je Raduljica imao 300k. Kuzmic isto 300k. Lazic 250k. Mitrovic 200k. To je izneto za proslu sezonu odnosno za te igrace su ljudi pitali.

 

Za ovu je izneto sledece:

-Dos Santos 350k i da ima veliko obestecenje za buy out a ne kao za Vildozu i Kampaca sto je bilo 100k i 50k

-Hanga 600k

-Davidovac 600k

-Simonovic 600k

-Sabaz 1.9m

-Rokas je ispod milion, nije receno precizno

 

Ovo je Covic izneo na skupstini i rekao da svaki novinar moze ubuduce da ga pita na konferenciji za bilo kog igraca.

 

Sve sto inace kaze uzimam sa rezervom ali ovo mu verujem jer cim je recena ludacka plata za Raduljicu od 300k ne vidim zasto bi lagao za ostale.

 

Ko zeli da veruje nek veruje ko ne zeli nek me ne kvoutuje. Samo prenosim sta je receno.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kaminski je toliko malo igrao zadnjih sezona da mi je vrlo upitno sta vise moze. Znam da ne moze da cuva iole pokrerljivu cetvorku.

Homes je interesantan igrac sa dobrom sezonom koji je naravno kvalitetom neuorediv sa Miroticem I Sengelijom.

Miki ispade tu najjaca karika.

Nijedan potpis me nece baciti u trans. Opet, nijedan nije nelogican.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Brat od Korneta to majstore, bice para onda za jos igraca a ne samo za jos 2.💪

 

Treba sto siri roster, Dusko ce to bez problema voditi. 80tak meceva,na svakom mecu koristi po 11 ili 12 igrac a i valja imati domacu osovinu od 13 do 18tog igraca, da uskacu i priskacu uz standardno mahanje peskirima iza kosa.

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Čočo said:

Ne pratim NBA. Kakav je taj Kaminsky? Vidim da mu konstitucija više za centra. 

I da je pratis svaki dan, ne bi ga se nagledao zadnjih godina.

Back in da days, bio legit back-up cetvorka za NBA standarde. U silaznoj putanji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Rekao je da je 200k isplaceno. 500k je imao ugovor a 200k je isplaceno.

 

 

Info iz kluba su da je Raduljica imao 300k. Kuzmic isto 300k. Lazic 250k. Mitrovic 200k. To je izneto za proslu sezonu odnosno za te igrace su ljudi pitali.

 

Za ovu je izneto sledece:

-Dos Santos 350k i da ima veliko obestecenje za buy out a ne kao za Vildozu i Kampaca sto je bilo 100k i 50k

-Hanga 600k

-Davidovac 600k

-Simonovic 600k

-Sabaz 1.9m

-Rokas je ispod milion, nije receno precizno

 

Ovo je Covic izneo na skupstini i rekao da svaki novinar moze ubuduce da ga pita na konferenciji za bilo kog igraca.

 

Sve sto inace kaze uzimam sa rezervom ali ovo mu verujem jer cim je recena ludacka plata za Raduljicu od 300k ne vidim zasto bi lagao za ostale.

 

Ko zeli da veruje nek veruje ko ne zeli nek me ne kvoutuje. Samo prenosim sta je receno.

Za Rokasa sam video cifru sa Telegrafa od 850.000 ako ne grešim

Link to comment
Share on other sites

Sengelija je bio profil koji bi se savrseno uklopio, posto je otpao, verovatno ce krpiti na 4.

Ne znam u USA da li ima nesto sto bi valjalo, a da je dostupno.

Necu se iznenaditi ako ne dovedu vise nikog, pa ako lose krene cuvena doselekcija. Tipikal Covke stajl. No to je toliko puta donelo uspeh, pa sto menjati.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, leki bg said:

I da je pratis svaki dan, ne bi ga se nagledao zadnjih godina.

Back in da days, bio legit back-up cetvorka za NBA standarde. U silaznoj putanji.

Moze da igra i na 5 i na 4 u Nba ali je vise vremena provodio na 5. U Sarlotu cesto u paru sa Marvin Williamsom a u Sunsima sa niskom postavom Sunsa ( Crowder na 4 ). Nije imao srece kad se ustalio sa finim igrama dosla je povreda koljena i onda je waive-ovan i posle toga se pogubio u Hawksima ( imali rijeseno pitanje visokih igraca ) i Rocketsima koji su forsirali mladju ekipu + Bobi. 

 

Svakako u Evropu ako dodje, to je za poziciju 5 tako da nista od njega kod nas.

 

Inace mogao bi imati jako zapazenu ulogu u Evropi, ima odlicnu igru u napadu, mekana rucica da rasiri teren, flouter, utrcavanja, igru ledjima ali i da podijeli pravovremen pas

Dobar skakac. Malo losije reakcije u odbrani ali koje ne bi toliko dosle do izrazaja u Evropi kao u Nba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, cobi996 said:

2) prošlogodišnje plate: (allegedly)Adams 200k(iako se pričalo da je 500k), Lazić 250k, Mitrović 200k, Raduljica i Kuzmić 300k

 

 

Ne znam koliko su ti to provereni podaci, nisam slusao taj "spejs", ali nesto je tacno a nesto je umanjeno u poredjenju sa onim sto ja znam. 

 

A da ponovim:

  

On 6/30/2023 at 12:06 PM, Kooineeperk said:

Mitrovic je jedan od najmanje placenih igraca, pri cemu su iza njega samo neki omladinci. I Raduljica i Kuzmic imaju dosta vise od njega (1.6x i 2x).

 

Dakle, potvrdjeno je moje pisanje za Mitrovica, a deluje mi da su za Raduljicu umanjili malo, a za Kuzmica su umanjili dosta. 

 

Pa i da jeste ovoliko koliko drugi izvori kazu, ljudi, to su dva igraca koji su zajedno 600+ hiljada eura! I koje smo placali prosle sezone, a i ove cemo. A zapravo je vise od 600k. Za te pare smo mogli prosle sezone da imamo pravog centra, a ove da jos bolje dovedemo!

 

 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, božija noga said:

Za Rokasa sam video cifru sa Telegrafa od 850.000 ako ne grešim

 

Koliko god uzimao sve s rezervom sto kaze Covic ipak bi ga shvatio ozbiljnije od novinara Telegrafa a dve plate se ne poklapaju: To su za Davidovca za kog je novinar Telegrafa napisao 700k a Covic rekao 600k i za Simonovica za kog je novinar pisao da ima 800k a Covic je rekao da ima 600k.

 

To za Rokasa deluje kao realno al svakako ne bi uzimao za ozbiljno vise tog novinara Telegrafa nakon ovih informacija, a za njega nije receno precizno vec "ispod milion" na pitanje da li je ispod ili iznad milion.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...