Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

50 minutes ago, Čočo said:

Brazilci su u ekstazi zbog našeg kluba. Dobro bi bilo da se iskoristi ovaj hajp u marketinške svrhe. Ovo je inače neki njihov poznati sportski list. 😄

 

Tebra, ovo kao naslovi u tabloidima. Sve je haos, spektakl, nikad vidjeno, pašće vam vilica...

Čuj ekstaza, baš sad da su u ekstazi zbog Zvezde teško. A i nije sportski list nego sajt specijalizovan za košarku u Evropi.

Mislim ok, hajp i sve to, ali daj da se ne ložimo bezze.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Clash said:

Tebra, ovo kao naslovi u tabloidima. Sve je haos, spektakl, nikad vidjeno, pašće vam vilica...

Čuj ekstaza, baš sad da su u ekstazi zbog Zvezde teško. A i nije sportski list nego sajt specijalizovan za košarku u Evropi.

Mislim ok, hajp i sve to, ali daj da se ne ložimo bezze.

A ko se loži? 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Wake in Fright said:

Ko uopšte ima osim Toka na 4 da je dobar? Valjalo bi gledamo još neke igrače. Ne bih se iznenadio da Toko završi u Panati.

Niko bas specijalan... Derick Wiliams ako nije potpisao za Hapoel(meni on nije dobar bas),Korneli i Miki... Bas slaba ponuda PF-a.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Nini3112 said:

Niko bas specijalan... Derick Wiliams ako nije potpisao za Hapoel(meni on nije dobar bas),Korneli i Miki... Bas slaba ponuda PF-a.

Ja jbt dobro me podseti. Pre neki dan sam video neki francuski košarkaški tviter nalog koji kao timove zainteresovane za Kornelija pored još nekih timova, pominje i nas. Ali nema šanse da sam to nađem.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Wake in Fright said:

Ko uopšte ima osim Toka na 4 da je dobar? Valjalo bi gledamo još neke igrače. Ne bih se iznenadio da Toko završi u Panati.

Mirotić,Entoni Rendolf, Derik Vilijams, Rubit, Singlton, Dalton Homes, Kalinić 

 

*Dešon Tomas, Korneli i Moneke su valjda potpisali pre neki dan

 

Imaš spisak slobodnih igrača iz EL koji se apdejtuje na svakih par dana: https://m.basketnews.com/news-191508-best-remaining-euroleague-free-agents-updated-daily.html

Edited by cobi996
.
Link to comment
Share on other sites

Veliki su izgledi da bi Toko mogao da završi u PAO. Mada, iskreno, ne brinem toliko. Dosadašnji prelazni rok je pokazao da znamo šta radimo, da Duško bira glavna pojačanja, tako da ne sumnjam da ćemo dovesti adekvatnog krilnog centra. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čočo said:

Veliki su izgledi da bi Toko mogao da završi u PAO. Mada, iskreno, ne brinem toliko. Dosadašnji prelazni rok je pokazao da znamo šta radimo, da Duško bira glavna pojačanja, tako da ne sumnjam da ćemo dovesti adekvatnog krilnog centra. 

Ja mislim da je Tornike ubedljivo najbolja opcija na 4 koja je dostupna na trzistu, bas ono sto nam treba. Steta sto nismo ranije pokusali da zavrsimo ovo..

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, John Terry said:

Moneke i Korneli valjda vise nisu slobodni, Derik Vilijams je u jos vecem padu od Sengelije, Rubit bi meni bio dobar izbor, o Miroticu i Kalini ne vredi ni pricati. Ali izbor stvarno nije sjajan.

Rekao bih da je Augustin Rubit back up opcija u slucaju da ne dodje Sengelija. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Zvezdan said:

Ja mislim da je Tornike ubedljivo najbolja opcija na 4 koja je dostupna na trzistu, bas ono sto nam treba. Steta sto nismo ranije pokusali da zavrsimo ovo..

Jeste. Ali sam siguran da će Duško da nadje nekog adekvatnog. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

Nikola Kalinic>Toko😀

Meni odavno miriše da se on sprema u tajnosti. Potpisujem da on ne ostaje u Barsi. 

Ali složio bih se sa jednim upisom gore da nama treba čist krilni centar tipa kao Toko. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Ovo je sve naglabanje wannabe insajdera. Ne znamo ni da li je Shengelia bio ozbiljna opcija, pa cak ni da li se trazi ta cetvorka.

 

Sigurno da bismo svi zeleli da se trazi, ali me ne bi iznenadilo ni suprotno.


Za beka/spoljnog igraca sam vec siguran da ce doci, tu nemam dileme.

Edited by bosMan_jr
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...