Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Just now, necke said:

Ljulj u 36. godini doneo titulu Realu.

Za pocetak mi je to dovoljno, videcemo za na dalje.

Idi na upise oko Caca, to je bilo pi.... a decko porobio zavrsnicu.

Jednom Realu dobri Caco i Llull a nama Teo kao ko2 ili no3 nije. Komedija🤣🤣🤣

 

Ljudi do prije par nedelja imali Dzoni tapkam u mjesto Ivanovica i Pefija a sad kukaju na pravog pleja. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Teo ima ego mvp-a evrolige, čisto sumnjam da on u svojoj glavi zamišlja sebe kao back upa i mentora Topiću. Pri tome, ne ide on u Real nego u ovu sredinu gde se zaslužnim građanima naročito titraju jaja. Katastrofalan potpis po meni, ne toliko izolovano koliko jer na SG već imamo mekanog Nedovića kao udarnu opciju.

  • Like 12
  • Thanks 8
Link to comment
Share on other sites

Тео је ове сезоне имао просек 19 минута и сад ви ту причате како је тешко да ће он прихватити улогу другог плеја ко је овде луд? Да не долази сад са очекивањем минутаже 25+ минута о чему ви причате?

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Dusko Ivanovic sa Nedovicem I Teodosicem u timu, nece docekati novu godinu na klupi. Ostareli, skloni povredama, neatleticni, odbranu niti znaju niti hoce da igraju, nezgodni karakteri najavljuju fijasko epskih razmera, a kog cemo onda da 'metnemo' na klupu, ziv nisam.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, djura.net said:

Dusko Ivanovic sa Nedovicem I Teodosicem u timu, nece docekati novu godinu na klupi. Ostareli, skloni povredama, neatleticni, odbranu niti znaju niti hoce da igraju, nezgodni karakteri najavljuju fijasko epskih razmera, a kog cemo onda da 'metnemo' na klupu, ziv nisam.

Pa Teo u ulozi igrač - trener 😁

Link to comment
Share on other sites

Dusko Ivanovic sa Nedovicem I Teodosicem u timu, nece docekati novu godinu na klupi. Ostareli, skloni povredama, neatleticni, odbranu niti znaju niti hoce da igraju, nezgodni karakteri najavljuju fijasko epskih razmera, a kog cemo onda da 'metnemo' na klupu, ziv nisam.
...kad li sve stigne?. Idi na tekmu sedi, idi kući bubaj...2c13f1b79af778f75533121aa22561b9.jpg



  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Holivud said:

Jel Avramoviću Teo opalio šamar u reprezentaciji?

 

Taman dodatni motiv za Avramovića da ga urniše gde ga vidi. Mlađi, jači, brži, gladniji titula. Biće mnogo ružno.

 

Naravno da komšije podržavaju dolazak Teodosića, tu nema ljutnje, jok Laprovitolu i Kampaca će, normalna stvar.

 

Avram najviše što može je da zareži na Tea, i to ako nosi onu masku. Završiće na tribinama ako ga Teo dohvati.

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, fillam said:

 

Ti živiš i funkcionišeš u svom svetu gde sam ja navijač Partizana, a to je kod tebe očigledno karakterna osobina, te su svi koji navijaju za Partizan isti.

 

Cela konstrukcija tvog upisa znači da nisi ljudski ni pročitao moj upis, nego si video da ga je napisao 'komšija', što je po automatizmu podjebavanje, pa izvrćeš i hiperbolišeš sve što je napisano. 

 

Jasno sam naglasio da Teo nije za prvog pleja i da selekcija tek treba da se napravi, tako da naricanje 30og Juna kao da je Oktobar nema nikakvog smisla. Nema tu mene šta da raduje, a ni tebe da razbešnjava, jer ni ti ni ja ne znamo da li će biti prvi ili drugi plej, a od toga zavisi ocena potpisa.

 

U suštini ste i ti i tvoje lajkačko telo toliko zagazili u navijačku mržnju i taj narativ 'nismo isti, a vi ste svi isti' da niste sposobni da pojmite ljude dalje od 'za koga navijaš'. A kao takvi, potpuno ste zalutali na ovo mesto, navijački forumi plaču za vama.

 

 

Još nisam upoznao navijača Partizana koji želi Zvezdi titulu u istom takmičenju gde igra Partizan.

Nijednog u svom životu.

Ne može navijač xy kluba biti karakterna osobina, niti sam ja to bilo gde napisao/tvrdio, ne budi bezobrazan.

 

Imaš i ti svoje lajkačko telo, neutralne osobe koje pod plaštom neutralnosti cele sezone seiri kad Zvezda gubi a oduševljava se kad Partizan pobeđuje. Doduše svi su provalili pa niko više ni ne obraća pažnju. Ako je moje lajkačko telo ovakvo ili onakvo barem je iskreno. Želi konkurentan tim, šta je loše u tome?

 

Dakle, svi ljudi ovde koji vide šta se dešava (nakrcavanje domaće drvne građe bez ikakvog rezona i kvaliteta) su za "navijačke" forume. 

Bravo.

 

Poenta je da ti iako si čuvao vatru imao si valjane argumente za to, ostanak najboljih igrača i dolazak kvalitetnijih umesto škarta.

 

 Zaista ne vidiš da se to kod nas ne dešava, da ostaje samo nekvalitet, da se potpisuje nekvalitet?

Ne, ti to ne primećuješ nego eto, tek tako si došao da objasniš da verujemo u Lazarevića, Mitrovića, Kuzmića itd. Da je Teodosić u 37 zapravo super potpis. Jeste, za Partizan, slažem se.

 

I onda sam ja za "navijačke forume"?

Edited by Holivud
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, djura.net said:

Dusko Ivanovic sa Nedovicem I Teodosicem u timu, nece docekati novu godinu na klupi. Ostareli, skloni povredama, neatleticni, odbranu niti znaju niti hoce da igraju, nezgodni karakteri najavljuju fijasko epskih razmera, a kog cemo onda da 'metnemo' na klupu, ziv nisam.

 

Duško bi ispao faca da se povuče prije početka sezone. 

 

Nije neki VladaJo pa da ne može sličan angažman da nađe, već ozbiljno ime. 

 

Sa ovim što mu Čović sprema, nije nikako moguće napraviti nešto. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DameTime said:

 

Avram najviše što može je da zareži na Tea, i to ako nosi onu masku. Završiće na tribinama ako ga Teo dohvati.

 

Avramović je trenutno 3x bolji igrač od Teodosića. I sa maskom okrenutom naopako :D

  • Like 1
  • Ha-ha 7
  • Tuzno 4
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Holivud said:

 

Avramović je trenutno 3x bolji igrač od Teodosića. I sa maskom okrenutom naopako 😄

Dobro, da ne idemo u krajnosti 👍

Avramovic na igrici ne moze da podeli Teodosiceve paseve, a ni da sutira kao on. 

Valjda ce doci jos jedan plej  i bek šutet

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Kao i uvek ide se iz krajnosti u krajnost. Da sačekamo i vidimo da li je Nebojša naučio nešto iz grešaka pa onda imamo vremena koliko hoćeš za pljuvanje. Nisam ni ja oduševljen nekim potezima, ali Teo i DeDa kao bekap su odlična rešenja, a čini mi se da je jedino Deda zvaničan, Teo još nije.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Poseidon said:

Dobro, da ne idemo u krajnosti 👍

Avramovic na igrici ne moze da podeli Teodosiceve paseve, a ni da sutira kao on. 

Valjda ce doci jos jedan plej  i bek šutet

Na igrici ne moze, u stvarnosti je druga prica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mogao bih da se kladim da ćemo u sezonu ući sa Teom kao prvim plejom. Biće nekih nemuštih opravdanja kako, eto, na tržištu nije bilo šta nama treba itd. Onda će kasnije da dreši kesa za doselekciju kad Teo lipše igrajući 30 minuta u EL.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Chaos Is Me said:

Teo ima ego mvp-a evrolige, čisto sumnjam da on u svojoj glavi zamišlja sebe kao back upa i mentora Topiću. Pri tome, ne ide on u Real nego u ovu sredinu gde se zaslužnim građanima naročito titraju jaja. Katastrofalan potpis po meni, ne toliko izolovano koliko jer na SG već imamo mekanog Nedovića kao udarnu opciju.

 

Meni je najjače kako ljudi stavljaju Tea na 2. ili 3. pleja, u fazonu on se tu ništa ne pita + generalno krotak lik, nikad se ne buni, šta trener kaže to je amin.

 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je nekako Teo bas pao u ocima u poslednje vreme, al praviti od ovog potpisa kao da je Raduljica je bas preterano. Za ulogu drugog pleja i 10-15 minuta je sasvim ok. Dusko mi ne deluje kao covek ko bi dozvolio da se dovodi igrac za kog on nije dao saglasnost.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...