Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

14 minutes ago, uini said:

ko je taj davis? jel ume nesto od onoga sto zna moj centar?

Jak je, ima nesto ledjne tehnike, ima ok poludistancu, ne bih rekao da je neki rim protektor, ali ok i odbrana, meni je cudno da u ovakvom Armaniju nije bio deo ekipe za finale, verovatno je bilo nesuglasica sa Mesinom. 
 

Laprovitola je pokazao vise u karijeri od Vildoze, rekao bih da je konstantniji,odbrana ih jednako ne zanima ali dobri napadaci.

Edited by bosMan_jr
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Holivud said:

Sad vidim da je ovaj Dejvis zapravo Davies a ne Davis, ne uliva mi poverenje.

A i vec smo imali igraca sa trakicom na glavi

 

Spoiler

https://hotsport.rs/wp-content/uploads/2013/03/ZVEZDA-SASSARI_24.jpg

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bosMan_jr said:

Jak je, ima nesto ledjne tehnike, ima ok poludistancu, ne bih rekao da je neki rim protektor, ali ok i odbrana, meni je cudno da u ovakvom Armaniju nije bio deo ekipe za finale, verovatno je bilo nesuglasica sa Mesinom. 
 

Laprovitola je pokazao vise u karijeri od Vildoze, rekao bih da je konstantniji,odbrana ih jednako ne zanima ali dobri napadaci.

Mislim da pored nesuglasica sa Mesinom nije mu se svideo a ni meni nacin na koji ga je Mesina koristio,sve suprotno od onoga sto zna da radi,nije prednost Daviesa nije iskoristio

@kum žoržo je ocigledno mislio na Teodosica samo je kao zagonetku bacio reakciju @Guru kad potpise Teo😁

Link to comment
Share on other sites

Neću ni ja u zagonetkama ali idem sa druge strane:
1. Zaboravite na Fakunda aman...
spakovao sve kofere, traži višegodišnji ugovor i totalna je misterija koji dil ima sa Realom.
2. Zaboravite na Mirotu ilandarca...Barsa mu je isplatila 5,5m za ovu sezonu i koliko god da mu je rejting kalirao iz bilo kog razloga i dalje će to biti jedan od tri najtraženija i najplaćenija EL igrača.
3. Zaboravite na Slukasa koštaće više od Pantera...u piku je karijere...od free agent-a na toj poziciji trenutno nema konkurenciju jer prati ga hajp igara iz EL PO i takodje traži višegodišnji ugovor, a prošlu je odigrao za garantovanih 1.8 plus bonusi a pati zbog toga. Očekujem da će licitiranjem milijunaša nadrukati papren ugovor.

Pod 4...voleo bi da zaboravimo i na Tea ali ludak je Virtusu tražio tako napucanu cifru za još jednu sezonu da su ga oladili na prvu. Ne sumnjam da postoji bar jedan stručnjak koji će mu ponuditi i 1.5m. Uzdam se u Jelisavetinunavučenost na dolce vita i taj rad...i da će ipak uzvratiti Skariolu nekom diskauntnom cifrom. Uzi se u pamet dečko...

Mislim da nam je Polonara najmanji rizik iz ugla cena - versatilnost.
Najviše bi me obradovao potpis Ponitke jer mi deluje kao profil za Duška...ne znam da li će biti dostupan.
Poarje je kompatibilan sa Mitrovićem 1/1...visok, snažan, explozivan, duplo više defanzivnih skokova...





  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Sokmeniki said:

Laprovitola 33 godine, Davies 31, sreca Teo dolazi da podmladi sastav...

 

ono sitno sto sam gledao euroleague, i profiterola i davies su sposobni da igraju 30+ minuta. takodje, retko ovih dana igraci imaju preko 25, tako da nije frka, nisu neki metuzalemi.

 

iskreno, do ove sezone nisam kapirao argentinca kao tako ozbiljnog igraca, ranije mi je vise izgledao kao microwave scorer sa klupe ali sad mi je bio bas komplet, ono, jalen brunson tip.

 

mozda ssm naleteo na bas dobre tekme.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Sokmeniki said:

Laprovitola 33 godine, Davies 31, sreca Teo dolazi da podmladi sastav...

Laprovitola i Dejvis su bukv za svaku EL nadogradnja, ja jos nisam siguran ni mi da li cemo uspeti da ih dovedemo, dok klub ne objavi nista nije sigurno.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Kad se već bahatimo, što reče golberg... Dejvisu sam se iskreno nadao, odličan je, ima sve i u piku je. Lapro super, mada sam se nadao ostanku Kampaca iako je to težak SF, ali može i on. Mirota za pare koje traži je glupost, iako ga svi obožavamo. Dva extra igrača mogu da se dovedu, ako ne i tri. Nadam se da ćemo preskočiti Tea, inače nas neće pokrpiti ni 3 Holinsa i Lazića... Više bih voleo da uleti neki Pangos...

 

Biće zanimljivo ako ništa drugo... Idemo izgleda sa velikim imenima...

Edited by Issey
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kad su već ante portas ex Barca igrači, šta mislite o Higginsu kao Nedinom parnjaku?

 

Laprovitola/neko kog aminuje Guru/Topić

Nedović/Higgins

Kalinić/Lazić/Lazarević

Polonara/DeDa/Ilić

Dejvis/Korektor/Mitrović

 

Naravno da bismo svi voleli Mirotić mesto Polonare ali...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

kornetov buraz je naveo nba igrace bez ugovora, koji su primali cca 2milke ili manje. isao covek po spisku

 

bilo je tu nerealnih likova, ne zato sto su neki ludi igraci, vec zato sto su ili mladi, pa imaju makar kratkorocno buducnost u nba, ili si matorci kojima ne pada na pamet euro avantura.

 

al bilo je i igraca koji imaju smisla, ako bi odustali od sedenja na nba klupi.

 

goat vincent je smesno upao al mene je npr pitao za deuce mcbridea, nije se pravio da zna ko i sta, samo istovario listu.

4 minutes ago, Čvarkov said:

Kad su već ante portas ex Barca igrači, šta mislite o Higginsu kao Nedinom parnjaku?

 

Laprovitola/neko kog aminuje Guru/Topić

Nedović/Higgins

Kalinić/Lazić/Lazarević

Polonara/DeDa/Ilić

Dejvis/Korektor/Mitrović

 

Naravno da bismo svi voleli Mirotić mesto Polonare ali...

 

al zato kalina nema frke :lol_2: a higgins da bekapuje nemanju

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

kornetov buraz je naveo nba igrace bez ugovora, koji su primali cca 2milke ili manje. isao covek po spisku

 

bilo je tu nerealnih likova, ne zato sto su neki ludi igraci, vec zato sto su ili mladi, pa imaju makar kratkorocno buducnost u nba, ili si matorci kojima ne pada na pamet euro avantura.

 

al bilo je i igraca koji imaju smisla, ako bi odustali od sedenja na nba klupi.

 

goat vincent je smesno upao al mene je npr pitao za deuce mcbridea, nije se pravio da zna ko i sta, samo istovario listu.

 

Ne'am ništa protiv Kornetovog pisanja inače, ali me jeste pošteno nasmejao tim istresanjem spiska igrača iz NBA. 

 

7 minutes ago, Čvarkov said:

Naravno da bismo svi voleli Mirotić mesto Polonare ali...

 

Lično mislim da bi valjalo da izbegnete Mirotića ukoliko je to moguće, previše košta ta varijanta Srbovanja/forsiranja Ostroga, popova kao insajdera ili čega god 😄 a ne donosi na terenu to koliko košta. 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, DameTime said:

@Brat od Korneta @Čočo , gde nabavljate taj optimizam, pitam za drugaricu sebe? Prvi navodi NBA igrače kao potencijalna pojačanja, drugi je uveren da će sastav sigurno biti jači nego ikada... Bukvalno mi treba vaš mindset u životu :lol_2::Hail:

Početni kurs ne naplaćujem, sve ostalo ide po dogovorenoj tarifi. U cenu ulazi i literatura, praktična nastava i kasnije mentorstvo. 😄

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Početni kurs ne naplaćujem, sve ostalo ide po dogovorenoj tarifi. U cenu ulazi i literatura, praktična nastava i kasnije mentorstvo. 😄

 

Šta podrazumeva praktična nastava, je l' ponavljanje ispred ogledala da je Davidovac bolji igrač od Polonare? 😄 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Šta podrazumeva praktična nastava, je l' ponavljanje ispred ogledala da je Davidovac bolji igrač od Polonare? 😄 

Ne ne, to se podrazumeva. Nego ponavljaš da Mirotić dolazi zbog popa, Laprovitola zbog Kampaca, a Davis jer je lepši od Raduljice. 😄

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, uini said:

al zato kalina nema frke :lol_2: a higgins da bekapuje nemanju

 

Ma naravno da kontam koliko je i Kalina nerealan, ali volem ga kao najrodjenijeg i srce ne da kucanje rostera bez njega.

 

Preliva se na svakoj strani da pare nisu problem pa što da ne uparim Nedovića i Higginsa, nek se dogovore ko će koga da menja, po 20min i svi zadovoljni.

 

:classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stefi88 said:

Mozda sada  Lapro privoli Campazza 😁😏 evo Skariolo kaze da ne mogu sebi da priuste Teodosica sledece sezone...

Ako Laprovittola dodje, super. Ali, ja odbijam da Campazza vidim u nekom drugom osim u nasem dresu. A ako se desi, vec me podilazi jeza od skandiranja kad dodje u goste sa svojom ekipom. Jednostavno, gotivan igrac 1/1.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...