Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

"Kako otkriva MaxBet Sport šampion Srbije hoće da profitira i uzme ponuđeno obeštećenje od tri miliona evra (plaćen 300.000 evra), ali na potezu je Gruzijac. Prema informacijama našeg portala i Austrija iz Beča je zaintresovana, ali nisu baš platežno moćni.

Od trenera Baraka Bahara dobio je slobodno do 12. jula, da se odmori i izvaga. Šahtjor je ranije doveo desnog beka, takođe Gruzijca, hoće da na toj poziciji imaju dva mlada igrača. Situacija u Ukrajini svakako otežava odluku defanzivca.

Zvezda je dobila preporuke za nekoliko stranaca na poziciji levog beka, ali ima vremena za povlačenje poteza tokom leta." 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, suptil said:

"Kako otkriva MaxBet Sport šampion Srbije hoće da profitira i uzme ponuđeno obeštećenje od tri miliona evra (plaćen 300.000 evra), ali na potezu je Gruzijac. Prema informacijama našeg portala i Austrija iz Beča je zaintresovana, ali nisu baš platežno moćni.

Od trenera Baraka Bahara dobio je slobodno do 12. jula, da se odmori i izvaga. Šahtjor je ranije doveo desnog beka, takođe Gruzijca, hoće da na toj poziciji imaju dva mlada igrača. Situacija u Ukrajini svakako otežava odluku defanzivca.

Zvezda je dobila preporuke za nekoliko stranaca na poziciji levog beka, ali ima vremena za povlačenje poteza tokom leta." 

Odlican tekst, lik ga je izmislio dok je lezao u krevetu, kao i svaki njihov

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Velika je šteta sto nismo u ovim godinama imali normalne ljude na čelu kluba. Ovo je bila ogromna sansa da klub bude stabilizovan i da budemo stalni ucesnici grupnih faza, barem za pocetak. Umesto toga, klub je postao masinerija za muljavine svih mogucih fela. Kralo se i pralo, menadzerske kombinatorike, nesposobnjakovici, lopovi, diletanti, krimosi...

Na ivici smo i dalje, lako mogu da se vrate neslavni dani. Šampinjoni i šamponi...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Poseidon said:

Imaju rodbinu tamo? 

Srnicev brat je igrao u radnickom prosle sezone tako daaa :classic_biggrin:

 

14 hours ago, Nikola said:

Nekako mi zao ljubitelja fudbala u tim gradovima.

Nije da smo se nagledali kvalitetnog fudbala u kg nazalost

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da se planiraju i istorijski dresovi iz 1970-1971 tj. najsličniji 1991.godini. Ako ovakvi budu biće i oni lepi. Ja sam za prvu opciju ali sigurno će biti druga jer Gasprom mora i sa Marsa da se vidi. 

Screenshot-20230707-183815-com-huawei-br

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Milko Miller said:

Dres jedno deset puta lepše izgleda kad nema beli pravougaonik u sredini. Nije mi ni jasno sto je to uopšte i potrebno. Gazprom znak se lepo vidi i na crvenoj boji. 

Pa ovaj prvi je kad su davali 1m po sezoni. Sad daju 5m. Jbg. Mora ogromna bela površina u pozadini. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nele said:

Mislim svaka cast gazpromu pomogli nam u najtezim trenucima ali mi je smesna ta cifra od 5m u danasnje vreme. Mislim da od generalnog sponzora moramo da imamo jedno 15m.

Slažem se. Raspalom Shalkeu su davali više od 20m.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

Slažem se. Raspalom Shalkeu su davali više od 20m.


Није то никакав распали Шалке него омиљени клуб Герхарда Шредера бившег канцелара једне Њемачке и члана управе Гаспрома.

Узгред џаба нам сва спонзорства свијета док је оваква спортко пословна политика..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Константин said:


Није то никакав распали Шалке него омиљени клуб Герхарда Шредера бившег канцелара једне Њемачке и члана управе Гаспрома.

Узгред џаба нам сва спонзорства свијета док је оваква спортко пословна политика..

To onaj Šalke što je skinuo Gazprom sa dresa čim je počeo rat?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...