Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?šŸ†


Kooineeperk

Recommended Posts

Vladan Milojević je odgovrio i na pitanje kolege Miljana vezano za odluku novog trenera Baraka Bahara da iz tima skloni one koji su to od prvog dana buđenja Crvene zvezde: Milana Borjana, Marka Gobeljića i Slavoljuba Srnića.

Ā 

ā€“ Vi kada gledate posao, to je surovo, drugačije su malo emocije. Zvezda se opredelila za taj model. Nemaju ti igrači za Å”ta da žale, ostaće deo Crvene zvezde. Ja sam i privatno dobar sa njima. Nekada se negde zatvori krug i treba poÅ”tovati, doÅ”ao je trener sa novim idejama, mi možemo da budemo emotivni, aliā€¦ Rezultat je na kraju presudan da li ste uspeli ili niste. Da li je trebalo ili ne? Naravno da je trebalo. Nikad se ne zna kada je tajming. Ako vi svaku odluku preispitate, to nije dobro, morate da stanete iza trenera. Zvezda je stala iza toga i trener je rekao Å”ta želi. Ključevi su kod njega i izvolite, mi stojimo iza tebe. Ako kažete nemojte ovo, ono, ulazite u kompromise. Svi ti momci koje ste nabrojali treba da budu ponosni na to Å”to su uradili u Zvezdi, ali Zvezda je iznad svih nas i nema potrebe da se stavlja lični interes iznad kluba ā€“ rekao je Vladan Milojević...

  • Like 21
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, suptil said:

Evo gledam prenos na Zvezda tv.Ā  Metalac - Graficar.

Ā 

ima prenos na youtube (kladionica) Prve lige srbije

Ā 

i Graficara i OFKe

Ā 

11 bonusa za Graficar u prvoj postavi

Ā 

za OFK samo 3 bonusa

Knezevic,Mituljikic i Prucev nisu ni na klupi OFK

Startuje Ademi,sjajan gol povratnika Sase Markovica za sadaĀ 

Ā 

Link to comment
Share on other sites

Majstorski gol doskorasnjeg kadeta Andreja Petrovica 2006 u 15 minutu

Gutesa 2002 je odbranio penal pre toga

Ā 

Nezgodna je ekipa Metalac,igrali su skoro nereseno sa PartzanomĀ 

xexe

Ā 

Sta je sa Andrijom Maksimovic 2007,igrao je sve prijateljske nema ga na klupi...

Ā 

Zasto je Zvezda povukla Bubnja 2005 i Nikolasevica 2005 iz Graficara,

prosle godine su bili odlicni za Grafose....

Link to comment
Share on other sites

Novi gol Andreja Petrovica 2006

na seniorskom debiju dva golaĀ 

Ā 

Nije lose za prvu profesionalnu utakmicu

Ā 

Nedjic jedini nas trener koji zna da igra sa mladim igracima

jedini koji ima hrabrost da ubacuju mlade igrace

Ā 

I Kahvic 2004 je dao gol za OFKu

OFK preiskusna ekipa,imaju dosta superligaskih igraca,ali i igraca sa zavidnom internacionalnom karijerom

Ā 

Uci ce oni na silu u Super liguĀ  'madjijski'Ā 

Edited by vlaDixXx
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vlaDixXx said:

Majstorski gol doskorasnjeg kadeta Andreja Petrovica 2006 u 15 minutu

Gutesa 2002 je odbranio penal pre toga

Ā 

Nezgodna je ekipa Metalac,igrali su skoro nereseno sa PartzanomĀ 

xexe

Ā 

Sta je sa Andrijom Maksimovic 2007,igrao je sve prijateljske nema ga na klupi...

Ā 

Zasto je Zvezda povukla Bubnja 2005 i Nikolasevica 2005 iz Graficara,

prosle godine su bili odlicni za Grafose....

Maksimovic joŔ nije prijavljen za prvu ligu, danas odigrao za omladince Grafičara. Ne znam Ŕta je razlog za to.

Nikolasevic neće da produži ugovor, napustice klub.Ā 
Prucev, Knezevic i Mitujlikic nisu (joÅ”) na dvojnoj registraciji kod OFK-a, kao sto Lekovic, Sljivic i Nedeljković nisu kod Grafičara. Tu će kasnije biti konačna odluka ko ce gde.Ā 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Nele said:

Kakve su ovo gluposti sto izlaze da smo navodno u pregovorima sa mancesterom za ovog nekog njihovog golmana?

Reko bi klasicni bocni udari i pokusaj da se narusi atmosfera u srpskom bajernu.Ā :classic_sleep:

Ja bih rekao dobar potez ako se stvarno dovede. Mlad je golman sa ogromnim kvalitetom. Mi takvog rezervnog golmana trenutno nemamo ( Popović u godinama, Vasiljević daleko od golmana za velika dela). Omri je sjajan ali treba neko mlad pored njega da stasava. Svakako neće Omri dugo kod nas da ostane naročito ako nastavi sa ovakvim partijama.Ā 

Moram da se osvrnem na jednu mnogo bitnu stvar i da istu pohvalim. Od kad je Marin postavljen za skauta a zatim i za direktora skauting službe a Mrkela sklonjen na stranu mi imamo ozbiljan rad na tom planu. Pre godinu, dve bio je interviju sa njim kada je govorio kako se dolazi do igrača i koliko dugo traje taj proces. Pojedini igrači se prate dugi niz godina i sa njima se bude u kontaktu isto toliko, bilo da je realno ili ne da se dovede. Čeka se strpljivo taj trenutak. Eto na pravom primeru svega toga je dovođenje Olajinke, Krasoa i Stamenića bez obeÅ”tećenja. Ozbiljan skauting trenutno imamo. Potencijalni igrači su uvek tu na spisku. U Å”ahovskom žargonu nekoliko koraka gledamo u napred. Već sad imamo u planu igrače za budući period i isto tako smo sa istima u kontaktu. Upravo ovaj mali iz Mančestera će za koju godinu biti ozbiljan golman i mi ga trebamo dovesti. Svaka čast Marinu jer za poslednje dve godine, nakon desetina godina gde smo imali viÅ”e promaÅ”aja nego pogodaka sada se taj srazmer preokrenuo u naÅ”u korist.Ā 

Edited by Čočo
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Maksimovica nisu registrovali, jer je 07 i mora da prodje neki poseban lekarski da bi igrao. Bice ok, vec u sledecem kolu bi trebalo da igra.
Ā 

Nikolasevic nije vise u Zvezdi, a Nedjic nije racunao na Bubnja pa su ga vratili Milijasu.

Ā 

Solidna ekipica, dva lepa gola Petrovica koji je zanimljiv igracic.

Link to comment
Share on other sites

Joj Matić napuÅ”ta Romu i pregovara sa Renom. Daj ga vamo Terziću da nam legne ko budali Å”amar. Priča se da odlazi iz Rome i da prihvata manju platu od ove Å”to ima sad (4m godiÅ”nje). Daj čoveku ugovor do kraja karijere i ima joÅ” zagarantovano igranje u LÅ . Kad ako ne sad a nama baÅ” sad treba takav. šŸ˜

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Čočo said:

Joj Matić napuÅ”ta Romu i pregovara sa Renom. Daj ga vamo Terziću da nam legne ko budali Å”amar. Priča se da odlazi iz Rome i da prihvata manju platu od ove Å”to ima sad (4m godiÅ”nje). Daj čoveku ugovor do kraja karijere i ima joÅ” zagarantovano igranje u LÅ . Kad ako ne sad a nama baÅ” sad treba takav. šŸ˜

Ā 

Čiji su mu beÅ”e ono navijači ostavljali poruke na zidovima stadiona Jedinstva ?

Ako je pametan napuÅ”iće q... Terzića na sam pomen transfera ...

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Perkos2 said:

Ova danas utakmica je rođena za neko iznenađenje

Uvek moze da se saplete ako pristup ne valja od starta, ali ipak mislim da Bahar nece dozvoliti opustanje u domacim mecevima na startu sezone. Na kraju, o tome i sam govori.

Edited by Manoly
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...