Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Šerif jednostavno nije napadač ozbiljnog kalibra, faličan igrač sa "100" mana i nekoliko vrlina (koje i nisu baš u najdirektnijom vezom sa talentom za fudbal, al eto, pikaju se)... Ono što je najvažnije za 9ku, realizacija, kod njega je na jako niskom nivou, on da da gol to mora biti s metra, da ga lopta pogodi, da ostane idealno sam kao danas, a to se na fudbalskim utakmicama dešava jako rijetko.. Koliko je on ustvari loš finišer pokazuju one dvije šanse na početku (jedna iz ofsajda, al nema veze igralo se)... Danas je i bio dobar kako inače izgleda, al' danas je ekipa generalno odigrala napadački dobro... Niko mu ne može zamjeriti na trudu i želji pa otuda i ovi golovi... Ovo mu je i najbolji i najbitniji do sada... Al ipak i dalje je glavni utisak taj da se ispromašivao na dvije najbitnije utakmice ove sezone, u Bernu i danas... Tu mu je realizacija zicera 1/5,1/6...jbg... 

Link to comment
Share on other sites

Hvang je bio najbolji na terenu.  Bas me iritira prica sa Krasoom. Ocekivao sam ga minimum 30 minuta na terenu. Kada imas iu derbiju igraca vise pola sata, jednostavno moras da rutiniras utakmicu, da je dobijes. Nema tu ali, imali smo sanse, nije htela lopta. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Markoss said:

 

Ma ne zanima me koliko je placen. Radi se o tome da nema kvalitet za prvog napadaca, a redovno igra. Bas je limitiran igrac, i nema sanse da "proigra", kad jednostavno ne zna. 

Slažem se da nema kvaliteta za prvog napadača ali jako je grubo i nije istina da ne zna da igra. A i prvi napadač je ne svojom krivicom. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goofy said:

 

Izjava level Duško Ivanović :classic_biggrin:

On je to izjavio posle poraza. Mada je vise bila ukradena pobeda. Ali stvarno smo bili mnogo bolji i to je jedino pozitivno u ovom trenutku. 

 

Oni imaju fore da odigraju 1 neresenu u narednih 5 kola i sacuvace pol poziciju koja znaci derbi na JNA i titulu ako oba tima zavrse prvenstvo sa istim brojem bodova.

 

Oni su prilicno los tim i kiksnuce barem jednom vise od nas. Moguce je i 2 puta vise da kiksnu i da bez pobede u derbijima uzmemo titulu. Ali nekako smo ostali duzni da ih tresnemo jednom kako treba i to mora biti na JNA. Nema izgovora. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Markoss said:

Onda i kod drugog gola uzasno intervenise, ali mu je pomogao Glazer sa alibi izletanjem.

 

Golmani ovo obozavaju da rade. Napadac ima igraca na ledjima, pod pritiskom je, još ako nije vrhunski finišer tesko ce opaliti sa 12-13 metara precizno i jako da te probusi. I onda golman izleti otprilike nigde. 

 

Na prvu sam se setio gola Šaćirija u Rusiji, kada je Stojkovic bez razloga izleteo, stim da Šaćiri ima razornu levicu pa bi svakako mogao da ga da, ali teže.

Link to comment
Share on other sites

Evo, lopta nije izasla kad je ovaj pokosio Djigu kod suta, penal 1/1. 

 

Jedini ko je ostecen je FKCZ. Ne mogu da verujem da nije svirao ovo, ali ocekivano, kukavice iz VAR sobe, da se nikom ne zamere. 

 

Ali svejedno, FKCZ ce biti prvak, da li ce to biti ostvareno u gostima ili kod kuce, manje je bitno. 

Ovakav provincijski fudbal  ( sutni lopticu u kukuruz i kradi vreme na sve nacine ) koji je prikazao Duljajev tim, je bruka za nekog ko je lider bilo cega ( trenutno ). 

 

spacer.png

 

 

Ali nebitno, Terzic i Marin su zestoko zasrali svoj posao , Milojevic sada mora da vadi kestenje iz vatre. Bruka da je sa ovakvim timom budes drugi. Ni Bahar ni Milojevic nisu krivci za nista, zna se ko je glavni i odgovorni u FKCZ. 

 

I klub mora da reaguje za ovaj penal koji bi se u Evropi svirao 1/1 , uvek, a nije, faul nad Djigom. 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Evo sada i Miloje. Posle razbojnika koji pominje duha koji lebdi, posle samozvanih zastitnika srpstva sa severa kojima je za agoniju na Kosovu vise kriva čistačica iz Brisela nego veleizdajnik AV i zbog kojih recimo dete od 18 godina iz Tuzle ili Mostara ne moze da zaigra u Zvezdi, ali im ne smeta kada se najveci izdajnik i lopov u istoriji ove šepuri po Marakani, eto sada dosao na red i Miloje. Pa jebo ga ,da ga jebo predsednik. I njega i sve oko njega, skupa sa koreografima sa severa.

  • Like 9
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Moj utisak dok Šerif šutira je taj da ta lopta nema ni preciznost a neretko ni snagu. Tu mislim i na igru nogom i na igru glavom. Ima dugačke noge koje slabo kontroliše i kada mu se ukaže prilika za šut, deluje mi da zamane onako maltene bez gledanja, samo da se oslobodi lopte što pre a pritom to izvede sporo (jer ne može brže), i ne udari je sa delom stopala kojim treba da je udari i onda ona em ima lošu putanju em nema brzinu, zato što je udari toliko smotano da je prvo napuca od zemlju pa dok se ona dogega i doskače do golmana, ovaj ima svo vreme ovog sveta da reaguje.  Što se tiče igre glavom, isto slična priča..ide centaršut, on se uglavnom nadje na pravom mestu jer je pokretljiv, napravi kao neki trzaj glavom ali pošto nema kontrolu nad svojim telom, ta lopta opet ide nekontrolisano... ili sporo ili neprecizno. Kada bi bio neki super slow motion njegovog trzaja glavom, lepo bi se videlo koliko neartikulisano to izgleda. Preozbiljni nedostaci za jednog napadača, čak i za nivo naše lige. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, berti said:

Evo sada i Miloje. Posle razbojnika koji pominje duha koji lebdi, posle samozvanih zastitnika srpstva sa severa kojima je za agoniju na Kosovu vise kriva čistačica iz Brisela nego veleizdajnik AV i zbog kojih recimo dete od 18 godina iz Tuzle ili Mostara ne moze da zaigra u Zvezdi, ali im ne smeta kada se najveci izdajnik i lopov u istoriji ove šepuri po Marakani, eto sada dosao na red i Miloje. Pa jebo ga ,da ga jebo predsednik. I njega i sve oko njega, skupa sa koreografima sa severa.

Navijaci preko puta nisu bas neki dobar primer bilo cega pozitivnog, ali ja se iskreno osecam bezveze dok nas sprdaju za AV i sendvice, a sa severa nema nikakvog odgovora ili reakcije. Bile neke stvari tacne ili ne, nebitno, ali gde nestade kreativnost kada je u pitanju odgovaranje na prozivke? Jebao ih Vucic sve kolektivno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, СтелаРоса said:

Navijaci preko puta nisu bas neki dobar primer bilo cega pozitivnog, ali ja se iskreno osecam bezveze dok nas sprdaju za AV i sendvice, a sa severa nema nikakvog odgovora ili reakcije. Bile neke stvari tacne ili ne, nebitno, ali gde nestade kreativnost kada je u pitanju odgovaranje na prozivke? Jebao ih Vucic sve kolektivno.

Ma zabole mene za one preko puta. U navijackom smislu nisu nikakav parametar za bilo šta, o njihovoj licemenosti je bespotrebno pricati. Meni je glupo zbog samih nas. Onaj stari sever bi se debelo, debelo sramio zbog ovog danas. Mene je sramota kad citam one stvari na delje forumu. Mogu oni tamo da palamude koliko god hoce, mogu da te diskredituju u vezi sporta jer su oni uvek tu i slicno, ali da prodaju maglu oko izdajnicke politike ovog psihopate ne mogu. Tu vise nema nikakve veze ko je redovan na utakmicama ili nije.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, СтелаРоса said:

Navijaci preko puta nisu bas neki dobar primer bilo cega pozitivnog, ali ja se iskreno osecam bezveze dok nas sprdaju za AV i sendvice, a sa severa nema nikakvog odgovora ili reakcije. Bile neke stvari tacne ili ne, nebitno, ali gde nestade kreativnost kada je u pitanju odgovaranje na prozivke? Jebao ih Vucic sve kolektivno.

Nebitan je sever, nije mi jasno zašto istok i zapad ne odgovore. 

 

 

Kao da se ljudi plase da ako Vucic ode da Zvezda propada, ili da ce ih neko napasti na stadionu( moguce da se plase da lh kamere ne snime).

 

 

Al bas kao narod smo teske pic**tine.

  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Unknown said:

On je to izjavio posle poraza. Mada je vise bila ukradena pobeda. Ali stvarno smo bili mnogo bolji i to je jedino pozitivno u ovom trenutku. 

 

Oni imaju fore da odigraju 1 neresenu u narednih 5 kola i sacuvace pol poziciju koja znaci derbi na JNA i titulu ako oba tima zavrse prvenstvo sa istim brojem bodova.

 

Oni su prilicno los tim i kiksnuce barem jednom vise od nas. Moguce je i 2 puta vise da kiksnu i da bez pobede u derbijima uzmemo titulu. Ali nekako smo ostali duzni da ih tresnemo jednom kako treba i to mora biti na JNA. Nema izgovora. 

 

Razlika je 1 poen, nemaju fore da odigraju jednu neresenu i ima jos 6, a ne 5 kola.. Jedna neresena i gube prvo mesto, pod uslovom da FKCZ dobije sve utakmice, a realno ima laksi raspored do kraja regularnog dela sezone. 

Oni gostuju Mladosti, Vozdovcu i Cukarickom, FKCZ u Nisu, Surdulici i Ivanjici. Kuci docekuju Napredak, Spartak i Pazar. Mi docekujemo Kragujevac, IMT i Pancevo.

 

A i da se igra derby tamo, svejedno, FKCZ ce dobiti taj derby jer ce psihologija derbija da bude drugacija , mada i nakon toga ima jos 6 utakmic sa TSC, Vojvodinom i ostalima, ne verujem da oni mogu sve da dobiju, jedva dobiju Ivanjicu i Surdulicu, tesko da mogu da naprave neke nizove, osim ako im sudije ne navlace fantom penaltike kao sto je bilo na startu sezone. 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ajde ti sa 15 upisa odleprsaj odavde , ako nemas sta pametnije da napises o sportu i fudbalu i derbiju. Znamao vi sta mislite o njemu, zato sto je zvezdas, kao sto nikada nijednu ruznu rec niste uputili Tadicu ili Dacicu ili robiju iz Spuza. Tad je sve bilo potaman. 

Vas su unistili secikese iz raznih uprava, imate nikad veci budzet, placate samo Sladanju 1.5 mil evra obestecenja, mnogo dobar aprthejd, dok je Zvezda 2009 morala da nosi broj na dresu za milostinju i da dovodi Savia i Kadua sa plaza Buljarice. 

 

Aj molim te odjebi sa takvim pricama, bar na ovom topiku i ne truj ga, molim te. 

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 13
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, tjurkan said:

Da jesmo licemerni, jer je Država tj On, podigao naš KK kao nikad, ali očigledno nemamo nikakav problem da i to sve nestane, samo da On ode i zato ga prozivamo gde stignemo... A vi taj problem očito imate na svim tribinama i to je suštinska razlika između vas i nas sada.

To sto si napisao bi bilo dobro da ste vredjali Borisa Tadica

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, tjurkan said:

Da jesmo licemerni, jer je Država tj On, podigao naš KK kao nikad, ali očigledno nemamo nikakav problem da i to sve nestane, samo da On ode i zato ga prozivamo gde stignemo... A vi taj problem očito imate na svim tribinama i to je suštinska razlika između vas i nas sada.

 

2 hours ago, crni_bombarder said:

Nebitan je sever, nije mi jasno zašto istok i zapad ne odgovore. 

 

 

Kao da se ljudi plase da ako Vucic ode da Zvezda propada, ili da ce ih neko napasti na stadionu( moguce da se plase da lh kamere ne snime).

 

 

Al bas kao narod smo teske pic**tine.

 

Kako vam ne dosadi više. 

Link to comment
Share on other sites

Vidim B92 podgreva atmsferu sa ovakvim vestima:

 

image.thumb.png.db2bc3a717b4e32a58a0a15285c685a1.png

 

Quote

Posle jedne situacija na polovini Crvene zvezde, gde je dosuđen aut za domaće, Norvežanin u dresu crno-belih se okrenuo prema sudiji, gde je tražio objašnjenje zašto je dosudio da je lopta za Zvezdu.. Ilić je onda odreagovao tako što je Zahidu uputio psovku " shut the f*ck up!" (u prevodu je*eno ućuti).

 

Msm uredu nije trebao tako da odreaguje.. Ali koliko sudija dobije psovki i prigovora od obe strane...To nikom nista jer sudija nije covek.

 

Ali zato ako opsuje igraca Zvezde/Partizana onda je to strasnooo!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jedini koji se konstantno bave suđenje su oni. Pre utakmice o sudiji, traže mu slike da vide za koga navija, broje krvna zrnca, onda za vreme utakmice non stop prigovaraju, prete, pokazuju na obraz, onaj natko ne prestaje da priča sa sudijama. Posle utakmice standardna njihova mantra.

Sudija, pobedili sistem,  Heroji. Nije da se ne znamo.

Puna im usta o penalu,pevaju o njemu,  a koliko im je dosudjeno u zadnjih nekoliko derbija.

 

Ponovo perfidno podmecu suđenje, guraju pod tepih ono što su prikazali na terenu.

Znaju prvi da se bune na Javor, surdulica što se izlezavaju, a ono juče je bilo šta? Dosta više . 

Zvezda ih je pregazila kao nikad do sada , ali ide teza 'nate sudija.

Posed lopte 72 % -28% ...

Udarci 29 -4 ... 13 kornera...dve stative. Sam bog ih je pogledao da im 5-6 golova ne završi u mreži.

 

 

 

 

 

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, berti said:

Ma zabole mene za one preko puta. U navijackom smislu nisu nikakav parametar za bilo šta, o njihovoj licemenosti je bespotrebno pricati. Meni je glupo zbog samih nas. Onaj stari sever bi se debelo, debelo sramio zbog ovog danas. Mene je sramota kad citam one stvari na delje forumu. Mogu oni tamo da palamude koliko god hoce, mogu da te diskredituju u vezi sporta jer su oni uvek tu i slicno, ali da prodaju maglu oko izdajnicke politike ovog psihopate ne mogu. Tu vise nema nikakve veze ko je redovan na utakmicama ili nije.


Они кад су доминирали нису имали ништа против власти а Толета су чак на барјак ставили као Ал Капонеа. Сада глуме апартхејд док их држава спасава и пуни мелеонима и баш су бљутави.

Али се слажем са тобом да ме интересује више шта би са Звездиним навијачима? Чак на страну и политика у којој шатро гањају правду, па она смрадина Родић који се лиже са Терзићима, на премијери прољећног дијела доби захвалницу за јубилеј уз врло ријетке звиждуке. Некад би грмило и по једном и другом основу!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ja sam igrao kosarku, i za pracenje mu je kosarka sport broj 1, ali veliku zamerku poslednjih godina imam na tretman sudija princeza (sto je poteklo iz NBA) gde ne smes da ih pogledas popreko jer je tehnicka. 
 

Ali moram da priznam da me fudbal iznenadjuje i nervira u skroz drugoj krajnosti, jebote mozes lagano da psujes sudiji majku i sve redom u lice i nista. Sinoc se zavrsio derbi i kao neki igraci partizana glume mafiju zalecu se na sudiju, tipa neki unknown rezervista i Natho visine Eve Longorie nesto pokusavaju, jbt ja razmisljam da je potpuno logicno ako vec sudiju nije zastitila liga i pravilnik, da treba da mu se najebe majke, tj da uzvrati.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, No name said:

Jedini koji se konstantno bave suđenje su oni. Pre utakmice o sudiji, traže mu slike da vide za koga navija, broje krvna zrnca, onda za vreme utakmice non stop prigovaraju, prete, pokazuju na obraz, onaj natko ne prestaje da priča sa sudijama. Posle utakmice standardna njihova mantra.

Sudija, pobedili sistem,  Heroji. Nije da se ne znamo.

Puna im usta o penalu,pevaju o njemu,  a koliko im je dosudjeno u zadnjih nekoliko derbija.

 

Ponovo perfidno podmecu suđenje, guraju pod tepih ono što su prikazali na terenu.

Znaju prvi da se bune na Javor, surdulica što se izlezavaju, a ono juče je bilo šta? Dosta više . 

Zvezda ih je pregazila kao nikad do sada , ali ide teza 'nate sudija.

Posed lopte 72 % -28% ...

Udarci 29 -4 ... 13 kornera...dve stative. Sam bog ih je pogledao da im 5-6 golova ne završi u mreži.

 

 

 

 

 

Duljaj je neverovatan sa pritiskom na sudije od prve sekunde utakmice skace na svaku odluku, siri ruke. On je sa svoje klupe video cija je lopta u situaciji kada je izasla sa terena kod severoistocne strane terena, znaci nerealno je da on moze da vidi odatle sta se desilo ali najnormalnije skace na cetvrtog sudiju i nesto mlati rukama u potrazi za pravdom. Za to vreme mu ekipa na terenu kao raspustena banda, ne zna ni sam kako je iscupao iks, ne pamtim da je jedan tim toliko nadigran bio u derbiju iako je bilo i utakmica gde je razlika u kvalitetu bila mnogo veca nego sada. Ali jbg, krenule su igrice, pritisci na sudije, nece nista bolje biti ni sa nase strane samo sto Milojevic nije lik koji ce da se vadi na sudjenje, ali zato od Terzica i ekipe ocekujem konstantne pritiske i na savez i na sudije. 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...