Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

25 minutes ago, Don Juan said:

Kosta ce u Vili dobiti šansu. Ako zaista City stoji iza transfera Mijatovića, opet su jako male šanse da zaigra tamo. Pre ce biti neka Girona ili nesto slično.

Ja gotivim Kostu ali on trenutno ne može igrati u prvom timu Aston Vile a sa prodajama polako svašta smo čitali prethodnih godina eto prvo mi pade "njegoš u Junajtedu za grdne milione"

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, PERICA!!! said:

I sad je ruzno da  Bahar naplati kompletan ugovor sto mu dugujemo? Izbacio dva klinca, prodali ga za 20 milki.

Sve i evro naplati Bahar(e)....😎

Bahar je ozbiljan posao napravio sa klincima. Bas ozbiljan. 

Link to comment
Share on other sites

9 milki za beka u našoj ligi je ozbiljna cirfa, da ne kažem plafon koliko se može izvuči. Pogotovo kad se uzme u obzir i to da Nedeljkovic jeste talentovan, ali nije sad neka fantazija od igraca. To da bi kroz reprezentaciju i dalje nastupe za prvi tim još podigao cenu je na dugačkom štapu. Mišljenja sam da su veče šanse da mi tu nešto useremo u medjuvremenu, jer nismo baš nešto poznati po razvoju igrača. S obzirom da sam se ja plašio toga da če ga prodati na prvu ponudu od 2.5m , ova cifra je stvarno iznenadjujuče dobra.

 

A to što se ta sredstva neče uložiti i dalji oporavak/napredak kluba, to je več skroz druga debata.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

Ja gotivim Kostu ali on trenutno ne može igrati u prvom timu Aston Vile a sa prodajama polako svašta smo čitali prethodnih godina eto prvo mi pade "njegoš u Junajtedu za grdne milione"

Vila ne kupuje igrače kao sto kupuju City ili Liverpul, ako ga plate, plaćaju ga za prvi tim. Da li ce biti medu 11, zavisiće od njega, a da ima konkurenciju na toj poziciji, ima. Sto se tice njegovih godina, to je u Engleskoj nebitno, ili znas da igraš ili ne. Cenim da ce imati godinu za prilagođavanje, a posle ce biti sve na njemu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ta cifra je mogla biti veca da je decko ostao kod nas. Sprdnja od kluba smo postali. Taman smo izbacili neke mlade igrace, zbog kojih je bilo zanimljivo pratiti  sada vec ovaj mafijaski klub. Opet ce  se dovoditi polufabrikati kao po obicaju Van LaPrevare i Tomane Tomato sosevi.

 

Tuga,

Link to comment
Share on other sites

Da se lepo nadje neki novinar, pa da postavi pitanje Terzicu: "Prodajete mladog igraca za novac koji je za par miliona veci nego sto ste doveli Šerifa koji je totalni promasaj. Da li je moguce da pored silnih prihoda kojima se stalno hvalite, tih nekoliko miliona je bilo toliko neopohodno? Ili je nesto drugo u pitanji?"

Naravno, od toga ništa nece biti. Jer novinarske podguzne muve uzivaju tamo gde su, lepo im je.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Što reče @Don Juan, Aston Vila kupuje igrače da bi igrali u prvom timu, a njima je "Poljak" Matty Cash jedina opcija na desnom beku. Često im Konsa krpi tu poziciju (i juče protiv Evertona do nekog 70. minuta). Dakle sve od njega zavisi, u Birmingemu su ocigledno procenili da u njemu ima materijala, ostaje na njemu da to opravda.

Link to comment
Share on other sites

Nije problem prodaja. Problem je što ne postoji plan. Ne možeš da prodaš igrača ako na njegovoj poziciji imaš samo L. Nikolića. Na leto opet jovo nanovo jurimo desnog beka. Ili se pazari već sad bek koji će da se uklapa polako ili već sad ubaciš nekog klinca da stasa kao Kosta. Prodaja na ovaj način je čist bezobrazluk. Od odbrane na leto će nam od kvaliteta ostati samo Glazer a onda ćemo opet u Evropu sa skandaloznom odbranom da idemo. 

Link to comment
Share on other sites

Sada pišu da je Mijat odbio transfer, ne zeli MLS a ni Rusiju. Terza već uračunao pare za novog džipa, sad će da krenu ucene. 
Sram ga bilo, doktor zna šta je najbolje za njegovu svetlu budućnost, a on tako.

BTW burekdzije dobili zadatak

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/magicna-granica-od-30000000-evra-zvezdina-skola-za-punu-kasu/471898


Sent from my A063 using Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

Prodaće se dva bisera da bi još jednu godinu Kanga, Katai, Ivanić, Rodić, Milunović, Spajić, Borjan kad se vrati, mogli da primaju plate od 800k+, tu su naravno i razni Šerifi i drugi fudbaleri u pokušaju... A samo tih 10ak što prevara, što penzionera fudbalskih pojede 20-30mil budžeta... Baš ta "magična cifra"... 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...