Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?šŸ†


Kooineeperk

Recommended Posts

Marko Lazetić navodno posleĀ  Fortune Sitard ide u Lecce ...

Nije se proslavio u ispodprosečnim Austrijskim i Holandskim timovima tako da mislim da ni tamo neće niÅ”ta napraviti ....

Ā 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Mirage93 said:

Prenose nasi mediji da smo dogovorili transfer Sremcevica iz Mladosti.

Dakle tom logikom, vec su uvalili Mijata za sicu i ceka se trenutak da se objavi. Sramotan klub.

Možda smo i postali ozbiljan klub i doveli smo zamenu za Mijata 18 meseci ranije, da se aklimatizuje ovde i preuzima mesto Mijata posle rekordnog transfera. Realnija je tvoja varijanta doduÅ”e.Ā 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Mirage93 said:

Prenose nasi mediji da smo dogovorili transfer Sremcevica iz Mladosti.

Dakle tom logikom, vec su uvalili Mijata za sicu i ceka se trenutak da se objavi. Sramotan klub.

To je ta priča. Prodace Mijatovica momka od 18 g, koji je nastupao u LS,Ā  odigrao odlicnu polusezonu za maksimalno 5 mil, a onda dovesti momka iz Lučana za 2 m, i procente. I gde je ovde logika...

A dobro znamo koliko su sposobni da naprave ozbiljan transfer.

Na prvu loptu i na prvu ponudu prodaju igrace, i to koliko ko ponudi.

Ā 

Valjda ce doci dan u Srbiji kada ce neko za nesto odgovarati.Ā  Konkretno Terzic .Ā Ā 

Ako bude pravde,Ā  ovakvi kao on bi zavrsili na dozivotnoj robiji, uz to da im se zapleni sva imovina.

Ā 

Ali je zato vrlo bitno da se ona produzena terziceva njuÅ”ka na terenu i van njega, za prljave poslove,Ā  sto se odaziva na ime rodic milanĀ  produzuje sa ugovorom, gde ce i dalje da kida zivce navijačima.Ā Ā 

Sram ih sve bilo.Ā 

Ā 

Da imamo navijače koji navijaju za klub, ovde bi radile motke vec odavno.Ā 

Ali se cuti, guraju se stvari pod tepih, zatvaraju se oci pred očiglednim lopovima koji su U i OKO kluba.

Ā 

Ā 

Ā 

Edited by No name
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/7/2024 at 9:06 AM, Š”тŠµŠ»Š°Š Š¾ŃŠ° said:

Naslov teksta nema veze sa ovim sto je izjavio


ŠšŠ°ŠŗŠ°Š² Š½ŠµŃŠ¼ŠøсŠ»ŠµŠ½ уŠæŠøс, сŠ°Š¼Š¾ јŠµ трŠµŠ±Š°Š»Š¾ Š“Š° Š½Š°Š²ŠµŠ“ŠµŃˆ Š“Š° Š»Šø сŠµ Š½Š°ŃŠ»Š¾Š² сŠ»Š°Š¶Šµ сŠ° сŠ°Š“рŠ¶Š°Ń˜ŠµŠ¼ 79% ŠøŠ»Šø 56%:classic_laugh:

Š£ŃŃ‚Š²Š°Ń€Šø ŠæŠ¾ŠµŠ½Ń‚Š° чŠøтŠ°Š²Šµ ŠæрŠøчŠµ јŠµ ŠæŠøтŠ°ŃšŠµ Š·Š° тŠµŠ±Šµ Šø сŠ»ŠøчŠ½Šµ, Š“Š° Š»Šø јŠµ Š·Š° тŠµŠ±Šµ ŠœŠøŠ»Š°Š½ Š Š¾Š“Šøћ ђуŠ±Ń€Šµ ŠŗŠ¾Ń˜Šµ јŠµ ŠæрŠ¾Š“Š°Š¾ Š“ŠµŃ€Š±Šø? Š”Š° ŠøŠ»Šø Š½Šµ?

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, No name said:

To je ta priča. Prodace Mijatovica momka od 18 g, koji je nastupao u LS,Ā  odigrao odlicnu polusezonu za maksimalno 5 mil, a onda dovesti momka iz Lučana za 2 m, i procente. I gde je ovde logika...

A dobro znamo koliko su sposobni da naprave ozbiljan transfer.

Na prvu loptu i na prvu ponudu prodaju igrace, i to koliko ko ponudi.

Ā 

Valjda ce doci dan u Srbiji kada ce neko za nesto odgovarati.Ā  Konkretno Terzic .Ā Ā 

Ako bude pravde,Ā  ovakvi kao on bi zavrsili na dozivotnoj robiji, uz to da im se zapleni sva imovina.

Ā 

Ali je zato vrlo bitno da se ona produzena terziceva njuÅ”ka na terenu i van njega, za prljave poslove,Ā  sto se odaziva na ime rodic milanĀ  produzuje sa ugovorom, gde ce i dalje da kida zivce navijačima.Ā Ā 

Sram ih sve bilo.Ā 

Ā 

Da imamo navijače koji navijaju za klub, ovde bi radile motke vec odavno.Ā 

Ali se cuti, guraju se stvari pod tepih, zatvaraju se oci pred očiglednim lopovima koji su U i OKO kluba.

Ā 

Ā 

Ā 

ŠœŠø ŠøŠ¼Š°Š¼Š¾ Š½Š°Š²ŠøјŠ°Ń‡Šµ ŠŗŠ¾Ń˜Šø су Š“Š°Š»Šø ŠæŠ¾Š“ршŠŗу јŠµŠ“Š½Š¾Š¼ Š“уŠ½ŃŃ‚ŠµŃ€Ńƒ Š”рŠ½Šøћу Š½Š°ŠŗŠ¾Š½ штŠ¾ јŠµ Š“ŠøрŠµŠŗтŠ½Š¾ уŠŗŠ°Š½Š°Š»ŠøŠ¾ ŠŗŠ»ŃƒŠ± у Š•Š²Ń€Š¾ŠæŠø сŠ²Š¾Ń˜ŠøŠ¼ ŠæŠ¾Š½Š¾Š²Ń™ŠµŠ½ŠøŠ¼ Š³Š»ŃƒŠæŠ¾ŃŃ‚ŠøŠ¼Š°, Š° Š½ŠµŠŗŠ°Š“Š° тŠ°ŠŗŠ²Šø Š½Šøсу Š¼Š¾Š³Š»Šø Š½Šø ŠæрŠøћŠø ŠæрŠ²Š¾Š¼ тŠøŠ¼Ńƒ. Š”Š° јŠµ ŠæрŠøŠŗŠ¾Š»ŠøŠŗŠ¾ Š½Š¾Ń€Š¼Š°Š»Š½Š¾ стŠ°ŃšŠµ Š½Š° трŠøŠ±ŠøŠ½Š°Š¼Š° сŠ¼Ń€Š°Š“ŠøŠ½Š° Š Š¾Š“Šøћ Š½Šµ Š±Šø Š±ŠøŠ¾ у ŠŗŠ»ŃƒŠ±Ńƒ Š²ŠµŃ› сŠ»ŠµŠ“ŠµŃ›Šø Š“Š°Š½ Š½Š°ŠŗŠ¾Š½ Š¾Š½Šµ срŠ°Š¼Š¾Ń‚Šµ у Š“ŠµŃ€Š±Šøју Š° Š¾Š²Š°ŠŗŠ¾ чŠ¾ŠµŠŗ ŠæрŠ¾ŃˆŠ°Š¾ Š½ŠµŠ¾ŠŗрŠ·Š½ŃƒŃ‚ Šø у Š¼ŠµŠ“ŠøјŠøŠ¼Š°, Ā Š²Š°Ń™Š“Š° Š¢ŠµŃ€Š·Š° Š½Š°Š·Š²Š°Š¾ Š“Š° сŠµ Š¾ тŠ¾Š¼Šµ Š½Šµ ŠæрŠøчŠ°. ŠžŠ“Š²Ń€Š°Ń‚Š½Š¾ Šø ŠæŠ¾Š½ŠøŠ¶Š°Š²Š°Ń˜ŃƒŃ›Šµ јŠµŠ“Š½Š¾ стŠ°ŃšŠµ, штŠ¾ сŠµ Š½Š° ŠŗрŠ°Ń˜Ńƒ Š²ŠøŠ“Šø Šø ŠæŠ¾ ŠæŠ¾ŃŃ˜ŠµŃ‚Šø Š° тŠµŠŗ ћŠµā€¦

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, ŠšŠ¾Š½ŃŃ‚Š°Š½Ń‚ŠøŠ½ said:


ŠšŠ°ŠŗŠ°Š² Š½ŠµŃŠ¼ŠøсŠ»ŠµŠ½ уŠæŠøс, сŠ°Š¼Š¾ јŠµ трŠµŠ±Š°Š»Š¾ Š“Š° Š½Š°Š²ŠµŠ“ŠµŃˆ Š“Š° Š»Šø сŠµ Š½Š°ŃŠ»Š¾Š² сŠ»Š°Š¶Šµ сŠ° сŠ°Š“рŠ¶Š°Ń˜ŠµŠ¼ 79% ŠøŠ»Šø 56%:classic_laugh:

Š£ŃŃ‚Š²Š°Ń€Šø ŠæŠ¾ŠµŠ½Ń‚Š° чŠøтŠ°Š²Šµ ŠæрŠøчŠµ јŠµ ŠæŠøтŠ°ŃšŠµ Š·Š° тŠµŠ±Šµ Šø сŠ»ŠøчŠ½Šµ, Š“Š° Š»Šø јŠµ Š·Š° тŠµŠ±Šµ ŠœŠøŠ»Š°Š½ Š Š¾Š“Šøћ ђуŠ±Ń€Šµ ŠŗŠ¾Ń˜Šµ јŠµ ŠæрŠ¾Š“Š°Š¾ Š“ŠµŃ€Š±Šø? Š”Š° ŠøŠ»Šø Š½Šµ?

Za mene i meni slicne hahahha. Pre nego sto me ovako etiketiras mozes procitati moje prethodne upise pa da bar steknes pravi utisak o tome kakav mi je stav u vezi naseg FK i dr Terzica. E tek kad to uradis onda cu ti odgovoriti na pitanje.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, ŠšŠ¾Š½ŃŃ‚Š°Š½Ń‚ŠøŠ½ said:

Š£ŃŃ‚Š²Š°Ń€Šø ŠæŠ¾ŠµŠ½Ń‚Š° чŠøтŠ°Š²Šµ ŠæрŠøчŠµ јŠµ ŠæŠøтŠ°ŃšŠµ Š·Š° тŠµŠ±Šµ Šø сŠ»ŠøчŠ½Šµ, Š“Š° Š»Šø јŠµ Š·Š° тŠµŠ±Šµ ŠœŠøŠ»Š°Š½ Š Š¾Š“Šøћ ђуŠ±Ń€Šµ ŠŗŠ¾Ń˜Šµ јŠµ ŠæрŠ¾Š“Š°Š¾ Š“ŠµŃ€Š±Šø? Š”Š° ŠøŠ»Šø Š½Šµ?

ne

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

"Definitivno nećemo dovoditi levog beka. Nenamo evropskih utakmica, a Rodić može da iznese proleće. Viktor Radojević se nametnuo igrama u Grafičaru, pokazao je da može da igra seniorski fudbal i dobiće svoju Å”ansu. Nadamo se da će je iskoristiti kao Å”to je Kosta Nedeljković",Ā istakao jeTerzić

Kako se čudno piŔe Švabo iz MLSa

Link to comment
Share on other sites

"Da ne ponavljam da dres sve obavezuje, sve osim Å”ampionske titule je ono Å”to će razočarati veliku armiju navijača Zvezde. Rekao sam mnogo puta, kad prvi put ne uzmemo titulu, odlazim iz kluba Verovatno sa mnom i svi ljudi ovde oko mene. Vidite Å”ta ćete i kako ćete, ne budemo li Å”ampioni. Najjači smo, najkvalitetniji, imamo najbolje uslove, najplaćeniji ste. Sve osim titule, ne dolazi u obzir."

Ā 

Javno i bez rukavica priznanje naručioca žovijalnog skandiranja - "najskuplji a loÅ”e igrate". Da se podvuče i debilima koje je tata kluba i tribine. Kakvi su to bednici i nule, nikad poniženiji a nikad kurčevitiji. Botovi bar ćute i smrdljaju u tami, ovi joÅ” prodaju karakter i Å”ire slike.

Edited by Molina23
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Molina23 said:

"Da ne ponavljam da dres sve obavezuje, sve osim Å”ampionske titule je ono Å”to će razočarati veliku armiju navijača Zvezde. Rekao sam mnogo puta, kad prvi put ne uzmemo titulu, odlazim iz kluba Verovatno sa mnom i svi ljudi ovde oko mene. Vidite Å”ta ćete i kako ćete, ne budemo li Å”ampioni. Najjači smo, najkvalitetniji, imamo najbolje uslove, najplaćeniji ste. Sve osim titule, ne dolazi u obzir."

Ā 

Onda navijam da ne uzmemo ove sezone ako ce biti ova cena. Ajmo Partizane izdrzi!!!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sam kaže da mora da se smanji igrački kadar a ispada da niko ne može da ide: ni Dragovic, ni Ivanic kad ponude 6 miliona (ajde da poverujemo u tu priču), ni Serif, a Mijatovića i Nedeljkovića hoće da zadrži do leta pa bolje da ih sad prodaje nego pre početka sledeće sezone.Ā 

Link to comment
Share on other sites

Quote

"Definitivno nećemo dovoditi levog beka. Nenamo evropskih utakmica, a Rodić može da iznese proleće. Viktor Radojević se nametnuo igrama u Grafičaru, pokazao je da može da igra seniorski fudbal i dobiće svoju Å”ansu."

Ā 

Neverovatno. Raspali rekreativac ti svojerucno odnese bodove sa derbija, a ti ga onda nagradis da iznese prolece kao starter. Nemam vise dilemu da je ta spodoba izminirala Bahara po tvorzinoj direktivi. Jurili Nemca dok je on bio tu, sad kad je stigao kucni ortak Miloje, moze i nasumicni klinac iz Graficara da prodje. Pakao od kluba.

  • Like 19
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...