Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Za to vrijeme, Kurir prenosi pisanje nekog izraelskog portala ( One.co.il ) koji piše da nikakav dogovor nije postignut, da se duguju 2-3 plate i da je izgledna velika borba oko naplate novca.
Piše to zaista na tom portalu, ali već i krenuli komentari Izraelaca ispod teksta tipa Baharov balon konačno pukao, osrednji trener sa puno sreće kao Grant...
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I ne treba.
Pa treba imati klauzule, čovek sve što je mogao ispod prosečno je uradio, al Terzić kao i Covic najviše ne vole kad im tim gubi u domaćim takmičenjima.

Evropa im i nije neko merilo, sa ovim ulaganjima takav mentalitet ključnih ljudi je krajnje destruktivan.

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

mislim da je to skupa skola iz koje Terza nece nista nauciti, koliko je to samo glup potez, potpisati trenera bez cv-ja koji apsolutno ne zna nista o srpskom fudbalu samo zato sto te izbacio u dvomecu, to je kao da su onomad Salzburg, Young Boys ili Krasnodar doveli Miloja

Link to comment
Share on other sites

Nema Bahar 60+ godina i ne verujem da ce cekati bas da prodju 3 godine kako bi naso novi klub. On je na pocetku karijere i tesko da ce pristati na to da “stagnira” a pritom ce biti u mogucnosti i slicnu lovu da zaradi mozda za nijansu manje.

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam skeptičan po pitanju povratka V. Milojevića gde i dalje vrtim po glavi jedno isto pitanje zašto to sebi radi i stvara sebi priliku da pokvari dosadašnju sliku o sebi opet sa druge strane i jedva čekam da vidim kako će se snaći kad ima bolji roster nego što je ikad imao gde će ga sad na zimi i nadograditi. Miloje na stranu sve, veliki je taktičar, dobar strateg koji zna uvek kako i sa kim da igra i još bolji čovek. Zna da priča sa igračima a i već je radio u Zvezdi i zna šta sve i od koga može da očekuje u svlačionici. Zato se nadam da neće biti nikakvih prethodnih povratnika i da će i Rodića i Kataija skloniti iz tima. Da napravi tim od mladih naših igrača i stranaca koji su trenutno kod nas. Pljunite me, kažite mi svašta ali sve mi se čini da će i Šerif biti okej kod Miloja. Igrači sa takvom konstitucijom su uvek dobro igrali kod njega. Uz sve to poslednjih utakmica, na stranu sve ali radi za ekipu. Na derbiju je bio sasvim okej. Samopouzdanje mu je 0 zato i nema golova ali dosta puta nije imao ni sreće. Ali ajde neka prođe pripreme pa da ga vidimo. Takođe mislim da će Olajinka kao i Ben da proigra kod Miloja. Opet tip igrača kakve Miloje voli. Sve u svemu siguran sam da će igrači koji kod Bahara nisu pokazali pun potencijal a imaju ga i te kako kod Vladan biti bolji. Od Vladana za početak i kraj očekujem da radi ono što dobro zna a to je da iskristališe startnih 12; da mu ne igraju Rodić i Katai; i da ne vraća nikakve povratnike osim Radonjića, L. Ilića itd. 

Edited by Čočo
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Copy:

15.1.2015.

"Crvena zvezda je ostvarila svoj cilj kad je Evroliga u pitanju, a to je plasman u TOP 16 fazu. Ko može više, neka dođe i pokuša. To ne znači da smo tim bez ambicija i želje da pobeđujemo. Uopšte me ne interesuju pritisci koji dolaze sa internet sajtova, nebitno da li su crveno-beli, a vidim da su i crno-beli. Ko misli da može bolje, neka napravi tim pa neka pokuša."

 

13.7.2022.

"Lopta je okrugla, nemam za šta da se pravdam. Ko može bolje, vrata su otvorena. Nemojte da gluvarite na društvenim mrežama, imamo prostorije na Kalemegdanu i u Pioniru, dođite sa idejama, pomozite, dobićete funkcije."

 

18.3.2023.

"Ko može bolje, vrata su mu otvorena. Evo za nekih 12 godina osvojili smo samo 22 trofeja u tom rekreativnom bavljenju košarkom."

 

Paste:

21.12.2023.

"Niko ne može da mi oduzme sedam šampionskih titula. Niko ne može da mi oduzme da sam preuzeo klub pred raspadom. Zvezdan Terzić je jedan od najuspešnijih funkcionera u istoriji Crvene zvezde. Voleo bih da dođe neko bolji od mene."

 

"Možda je prepotentno, ali kao što preuzimam neuspehe, tako i uspehe pripisujem sebi. Od 2014. kada sam došao, Zvezda je bila klub pred raspadom, pred stečajem. Predlagao se UPPR, to su revizorske kuće predlagale. Neko ko se probudio iz zimskog sna kaže 'A Endiaj?'. A sedam titula, sedam grupnih faza, tri Lige šampiona... Perfektno poslovanje Crvene zvezde gde imamo nula u sivoj zoni. A 73 miliona tržišna vrednost igrača? I za to sam ja zaslužan. Ne želim da delim odgovornost", ispričao je Zvezdan Terzić."

 

 

Gde ima da se pohađa ovaj kurs preuzimanja odgovornosti  pod nazivom "gde ste bili miševi 2011./2014." što su ga uspešno završili Nebojša i Zvezdan?

 

Pitam za druga.

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, No name said:

Rodic je vrlo sumnjiv igrač. Crv sumnje u meni je da je ovo mozda namerno uradio,  jer je Bahar bio na ivici da posle derbija dobije otkaz. To jst znalo se ako ne dobije derbi da je raskid neminovan.

Ko normalan startuje klizecim u sesnestercu , gde je protivnik skoro ledjima okrenut, a lopta ide u gol aut.

Ako nije namerno ovo uradio, onda je nerealno glup. 

U svakom slučaju ako ostane rodic, to ce biti poraz svih nas. Njemu je zapad zvizdao ove jeseni, pa ga sklone, i onda samo igra utakmice LS i sad derbi.

Moje lično misljenje je da je rodic vrlo sumnjiv. Pogledajte mu samo reakciju nakon starta. 

Ovo je nekome glupo sto pisem, ali ovde nisu cista posla. 

Boban Bajkovic protiv Bordoa

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

"Bahar i njegov stručni štab nisu postigli još nikakav dogovor sa upravom Zvezde, štaviše - nisu dobili ni zvaničan dokument da su otpušteni.", prenosi dobro obavešten izraelski portal "One".

Prema njihovim rečima - "predstoji velika borba za novac", pošto dve strane drugačije vide situaciju. "Ispostavlja se da Zvezda ima metod, a to je da ne plati. Već sada duguju Baharu i njegovom timu dve plate, odnosno na putu su da duguju tri. Takođe, ni igrači nisu dobijali plate u poslednje vreme", naglašava portal iz Izraela.

"Jasna je metoda Zvezde - žele da ga oteraju preko medija i da izvrše pritisak na stručni štab da prihvate ponudu", naglašava pomenuti izvor.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

Koliko sam skeptičan po pitanju povratka V. Milojevića gde i dalje vrtim po glavi jedno isto pitanje zašto to sebi radi i stvara sebi priliku da pokvari dosadašnju sliku o sebi opet sa druge strane i jedva čekam da vidim kako će se snaći kad ima bolji roster nego što je ikad imao gde će ga sad na zimi i nadograditi. Miloje na stranu sve, veliki je taktičar, dobar strateg koji zna uvek kako i sa kim da igra i još bolji čovek. Zna da priča sa igračima a i već je radio u Zvezdi i zna šta sve i od koga može da očekuje u svlačionici. Zato se nadam da neće biti nikakvih prethodnih povratnika i da će i Rodića i Kataija skloniti iz tima. Da napravi tim od mladih naših igrača i stranaca koji su trenutno kod nas. Pljunite me, kažite mi svašta ali sve mi se čini da će i Šerif biti okej kod Miloja. Igrači sa takvom konstitucijom su uvek dobro igrali kod njega. Uz sve to poslednjih utakmica, na stranu sve ali radi za ekipu. Na derbiju je bio sasvim okej. Samopouzdanje mu je 0 zato i nema golova ali dosta puta nije imao ni sreće. Ali ajde neka prođe pripreme pa da ga vidimo. Takođe mislim da će Olajinka kao i Ben da proigra kod Miloja. Opet tip igrača kakve Miloje voli. Sve u svemu siguran sam da će igrači koji kod Bahara nisu pokazali pun potencijal a imaju ga i te kako kod Vladan biti bolji. Od Vladana za početak i kraj očekujem da radi ono što dobro zna a to je da iskristališe startnih 12; da mu ne igraju Rodić i Katai; i da ne vraća nikakve povratnike osim Radonjića, L. Ilića itd. 

 

Mislim da je kod Serifa najveci problem stabilnost al bukvalno, on kao da ima problem sa ravnotezom i stalno pada ili je u polu padu pa cak i kad prima loptu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Klasican Terzicev intervju i izjave koje prijaju ciganskim usima. Samo sto smo kroz ovo prosli vec pet puta tako da vise niko ne pada na te price. Dobro, skoro pa niko. Kakvo ograniceno razmisljanje da je samo osvajanje titule u ovoj presmesnoj i prejadnoj ligi uslov za njegov ostanak u klubu. Evo ja bih sad odmah potpisao da tri godine ne uzmemo titulu ako cemo ocistiti klub od svega nepotrebnog i loseg sto se nagomilalo u njemu svih ovih godina. Cak imamo i primer iz komsiluka gde je bilo preslikano sa mutavim Djuricem. 6-7 godina uzastopnih titula i igranja evropskih takmicenja, veliki izlazni transferi (koje mi cak ni nemamo) i sve je puklo posle jedne sezone gde se nije osvojila titula. Bas zato sto u tom periodu dominacije nije nista uradjeno za buducnost kluba, nego se zivelo od sezone do sezone, samo da se uzme titula i da se to u konkurenciji sa nikad raspalijim vecitim rivalom predstavi kao ogroman uspeh. Nama je sa ovim covekom, ako ga tako mogu nazvati, katastrofa zagarantovana. Imacemo po koji bljesak s vremena na vreme, mozda ce Milojevic i nesto dobro da napravi u startu, ali taj kada bude konacno otisao iz kluba stanje ce biti gore nego kada je dosao 2014. godine. Zivi bili pa videli.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Screenshot-20231221-172711-com-instagram

Neko je danas mnogo lagio. A ova slika može svašta da znači. A vi nagađajte. Neko od ove dvojice je po meni izgleda bivši a ja se nadam Dragović. A ako se ispostavi tačnim, onda ništa ni od mlađanog Mijata. 

Edited by Čočo
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo su bili poslednji izbori na kojima je Vučić pobedio. Shodno tome, Tvorzan i ekipa nemaju još puno vremena da izvuku sve što se može izvući iz Zvezde. Naredne dve godine će biti period najstrašnijih krađa od Barija naovamo. Svi će biti prodati, džepovi natrpani, a cenim da će dug kluba narasti na 70-80 miliona.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Drugari,ja upao da se pozdravim sa vama.
Bilo je zadovoljstvo pratiti,čitati i pisati na topiku svih ovih godina..I pratiti i navijati za Zvezdu otkad znam za sebe..srednja sam generacija pa su mi i Bari i Tokio ostali u jakom sećanju..ja više ne mogu da pratim ono što je ostalo od nekad velikog kluba. Pre nego što neko napiše kako je "Zvezda iznad svega" : mafijašenja, lopovluka, Vučića, ksenofobije i rasizma na tribini, uzdizanja ratnih zločinaca, kriminala u upravi i tribini..za mene ona već predugo jeste sve to. Predugo traje i moja agonija da sve to gutam i na sve to žmurim.

Fijasko polusezone i način na koji se klub vodi (prćija fašiste od predsednika Srbije) su me ubedili da ovde preokreta i iskoraka nema..bar ja to ne vidim. Ne želim da trošim vreme i nerve na ovo više.

Ne osuđujem nikog ko na to gleda drugačije.
Vratiću se ako i kada nam Zvezda ozdravi. Ako ne - i to je ok; bilo je prelepih momenata u mojih 35 godina navijanja za klub.

Pozdrav svima i želim vam sve najbolje.

  • Like 13
  • Love 8
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Čočo said:

Screenshot-20231221-172711-com-instagram

Neko je danas mnogo lagio. A ova slika može svašta da znači. A vi nagađajte. Neko od ove dvojice je po meni izgleda bivši a ja se nadam Dragović. A ako se ispostavi tačnim, onda ništa ni od mlađanog Mijata. 

A možda je samo zbog poraza u derbiju

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...