Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

38 minutes ago, tsva said:

 

Niko kao amateri iz Mostara. Bahar je LS odigrao bez cetvorki. Sisoje ne prica bez petica i sestica

I opet mocni Bahar ima manje bodova u grupi nego Miloje, posto je MIloje znao da dobije uvek nekog, dok ovaj nije mogao mocni Jang Bojs sa najskupljim timom u istoriji, elitan trener.

Ali nisu trebali da vracaju MIloja niti je ovo roster za njega niti se povratak nekog trenera isplati, pogotovo kada nemaju rezultat posle Zvezde.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LayupFromTheMidget said:

I opet mocni Bahar ima manje bodova u grupi nego Miloje, posto je MIloje znao da dobije uvek nekog, dok ovaj nije mogao mocni Jang Bojs sa najskupljim timom u istoriji, elitan trener.

Ali nisu trebali da vracaju MIloja niti je ovo roster za njega niti se povratak nekog trenera isplati, pogotovo kada nemaju rezultat posle Zvezde.

Misliš da su nam nedostupni Vulić, Vukanović, Jevtović, Čaušić, Simić, Pankov, Petrović...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, TB Told said:

Još jedna neistina. Samo Gobeljić je bio tu kad je Milojević otišao. Kojim timom, onim koji je dve godine selektirao i ostavio prepunog JSL vedeta? Gorim od zatečenog kad je došao.

 Borjan? Koji je bukvalno vodio klub nista?! Sta je zatekao a sta ostavio?  Sto bi moj nekadasnji prof. rekao "na glupa pitanja ne odgovaram"!

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, fedor said:

Borjan da ima dva grama mozga ne bi ozenio jednu od vecih drolja koja je setala beogradskim asfaltom. Vise njih dvoje veceras likuju nego mi navijaci Partizana. 

Mora da mu je Dzaja “nabacio” 🙃

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uf, povratak Milojevica me je ubio u pojam jos vise od utakmice. Fond od 12 reci, seoski fudbal, dupli blok i gardisti all over again. Nek se spreme Jovancic, Zulo i Srnic, a i porodica Borjan se vraca na velika vrata. Kontam da ce se i Rodic ovajditi, odradio je prljav posao danas i zasluzio da se stopira dolazak onog beka iz mls-a.

 

Definitivno cu odmoriti od fudbalskog kluba na neko (duze) vreme.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, threepwood said:

Ne znam zasto se ovde predstavlja kao da je jedini izbor ili Bahar ili Miloje. Ima nas u fazonu da Bahar ode, da se Miloje ne vrati.

Bosko Obradovic mode off

 

 

Nije jedini al za ovu upravu jeste, Treba im poltron iza koga ce da kriju lopovluk i neznanje.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, TB Told said:

Misliš da su nam nedostupni Vulić, Vukanović, Jevtović, Čaušić, Simić, Pankov, Petrović...

Ne vec da su Bahar, Marin i ekipa spickali 25m na ekipu koja ne moze da dobije Jang Bojs  ili Partizan.
Da je za ovaj roster potreban napadacki trener, koji ima vise od 3-5-2 taktike kao mocni Bahar.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Baraku najviše zameram sto svaku utakmicu našem mulju sam se pribojavao hoćemo li dati više golova nego sto ih primimo i sto je svake mešao igrače i formaciju. LŠ tako je kako je, možda smo mogli bolje protiv YB ali to mu nisam upisao kao veliku grešku. Ja lično ne bih voleo da se vrati Miloje, osvojice titulu i lopovi će se sakriti iza njega. Mislim da Terzić jedino može otići ako fkp uzme titulu.

Link to comment
Share on other sites

Na svu muku da se javi vedeta Slovana sa pivskom stomačinom i matora instagram opajdara onako za tuš. Čisto da potvrde kakav su ljudski talog. Jedini gori su IQ 30 retardi koji bi ih vratili još večeras. Noćas sam tim Ludovan - volim Zvezdu, mrzim zvezdaše. Naročito ove nokomponovane presvučene. Najodvratniji ste, ej. 

Edited by Molina23
  • Like 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Vladan Milojević je stručnjak koji je gurao Van la Paru u sastav za utakmice LŠ da bi se aktivirali bonusi iz ugovora, a isti nije bip standardan u ligi... Meni to dovoljno govori... O njegovom fudbalu i rezultatima se može raspravljati... O tome da će biti jedna od karika Terzinog kola ne može... I ja sam zbog toga razočaran... Razočaran sam i što postoje jasne okolnosti na terenu i sastank sa upravom odmah poslije poraza, koje upućuju na to da je Milan Rodić i društvo iz odbrane sabotiralo derbi... 

Link to comment
Share on other sites

Ista stvar kao u kosarci.

Covic, Bagzi, Terzici, Mrkele, svoje neuspehe ce da pokrivaju otkazima trenerima, dovodjenjem i prodajom igraca, pravljenjem kombinacija itd...

Potpuno je nebitno da li dolazi Miloje ili neko peti, dok ne ode najkriminalnija uprava u istoriji kluba(vesic je mala maca ove) nama sustinski nema spasa.Titula ce se osvojiti, ali sustina ce ostati ista.

Naravno dok je Vucica na vlasti, Terzici Mrkele i ostali gradjevinci u klubu ne e otici nikada.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Molina23 said:

Na svu muku da se javi vedeta Slovana sa pivskom stomačinom i matora instagram opajdara onako za tuš. Čisto da potvrde kakav su ljudski talog. Jedini gori su IQ 30 retardi koji bi ih vratili još večeras. Noćas sam tim Ludovan - volim Zvezdu, mrzim zvezdaše. Naročito ove nokomponovane presvučene. Najodvratniji ste, ej. 

 

Ovaj narod neće ništa! 

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mijatovic je najbolji igrac Crvene zvezde i ovakvu partiju nijedan spic CZ nije odigrao u derbiju jedno 15 godina. Decko je svaku loptu pokupio, sve skolski radio, jebiga, one dve situacije se desavaju. Vredi vec sad 10 miliona i ne sme da ide nikako. 

 

Hvang je strasan igrac takodje, nestvaran radijus kretanja, premoderan vezni, ali mora neko defanzivniji uz njega, da bi imao vecu slobodu napred. Investicija koja ce se isplatiti, decko car.  

 

Rodic i Katai su penzioneri i nadam se da ce otici sad i na vreme se spasiti dalje blamaze. Prvi je kriv za oba gola, a drugi je apsolutno bio najgori igrac Zvezde veceras. 

 

Dragovic je takodje postao sramotan, jer kuka na sva zvona da hoce da ide, i na terenu deluje odsutno, a kapiten je. Nadam se da mu necemo praviti problem i na vreme se pozdraviti, dok se i on ne smuci svima.

 

Bahar apsolutno grozan trener i grozan lik. Covek se toliko gubio cele jeseni, nije istrajao u svojim stavovima, rotirao svaku utakmicu, tacno se videlo da se pogubio jos tamo u septembru. Kao covek, 0 od harizme, antipatican, namrgodjen, bez ikakve emocije. Lep je dan u kom su on i smrad Nejpir otisli, i da je srece da nisu ni dosli. 

 

A cinjenica da smo vratili trenera koji je popio pedalu jer u kiparskom prvenstvu nije mogao nikog da dobije, jasno govori da kao klub nismo dorasli da igramo ni LE. I mislim da ce sad i ovi fanovi Milojevica, vrlo brzo da uvere koliko on ne ume da radi sa ekipom koja treba i mora nesto. Terace se govnjivom motkom vec na leto kad ispadne od Zrinjskog ponovo. 

 

Sto se derbija tice, realan rezultat je bio remi, ali s obzirom na sve, nismo zasluzili da pobedimo. Utakmica ok, bolja od nekih prethodnih, ali Partizan dosta srcaniji, borbeniji. 

  • Like 18
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Perkos2 said:

Da treba neko ko ke defanzivniji uz Hvanga ali i taj defanzivni mora da zna fudbala a to nije Mićko. Cenim njegov trud i volju ali jebiga nema kvaliteta za Zvezdu. 

 

Pa Milojevic je u prvom mandatu hteo Micka, ali su Rusi trazili preveliko obestecenje, a mi doveli Krsticica. A tu je i mocni Bakula, da se javi na raport ako treba.

 

E da, posto si pomenuo Rodica i Kataija. Rodic o Milojevicu misli sve najgore, a Milojevic o Kataiju isto to. Cisto da te obradujem malo, mada to naravno ne mora nista da znaci. 

Edited by Markoss
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, The_Big_S said:

Ovo kako se Borjan i ona njegova gazdarica nasladjuju našim porazom na svim društvenim mrežama je baš baš odvratno i jadno !!!

 

Kod mene je Bahar imao malo veči kredit več zbog toga što je najurio deo gardista, čim je stigao. Več tad sam rekao da pravi grešku što ne najuri sve komplet. I pokazalo se kao tačno.

 

35 minutes ago, Borky said:

...

Ne bih se iznenadio da Vujadin prvi let iako ima bas jaka ledja al on je sad nebitan.

...

 

Miloje če da najuri Vujadina, kojeg su uspeli da uvale i Baharu u stručni štab? I don't think so...

 

29 minutes ago, Perkos2 said:

Kako očekujete da Vladan Milojević smiri i dovede u red Rodića i Kataia? Ima tu još nekih ali ova dvojica su glavni za negativnu atmosferu u ekipi.

 

Ja nisam pobornik teza o nameštanju utakmica, bušenju trenera i tako dalje. Ali mi je Rodićeva igra danas krajnje sumljiva. Mada što reče TB Told, nije ovo danas bilo mnogo daleko od onga što on obično igra. Sramoti se na terenu več niz godina.

 

Baš zbog toga se postavlja pitanje, šta je Bahar mislio kad je uvrstio njih dvojicu u startnu postavu u ovako bitnoj utakmici?Em ne donose ništa, em su potencialno najsumljivi da ga izbuše.

Jedino logično objašnjenje mi je, da je Bahar prihvatio Terzinu igru. Znao šta mu se sprema več neko vreme. Znao da če se sa tim izuzetno teško izboriti u mafijaškom brlogu kakav je naš klub. I zato je ovoj situaciji pristupijo izuzetno pragmatično. Uhvatio se u tango laži, prevara i sabotaže. Namerno pustio da ga danas izbuše. Strpao u džep 3 miljona eura, i rekao hvala lepo, doviđenja.

Link to comment
Share on other sites

Отимали се многи за Сисоја али је издржао. :classic_laugh:
Кари је скоро одржао предавање на тему компромиса код тренера и то је највећа замјерка Бахару.

Искрено и ред би био да гардисти поново завладају са све чувеним блоком на терену. Родићу капитенска трака овај пут, заслужио је…

Link to comment
Share on other sites

Nazalost ova igrarija sa Baharom ce nas verovatno kostati ostanka Mijata treba da se pokrije 5+ miliona za Bahara i strucni stab.

 

Slazem se sa Markosem da je Mijat vec sad najbolji Zvezdin spic u zadnjih 15ak godina. Fali mu iskustvo i bolja kretnja bez lopte da bi dostigo najveci moguci nivo. Sa loptom u nogama je svetska klasa.

 

Nije smeo Bahar da odustaje od Stamenica, bolji je od Micka u svakom segmentu igre osim u pravljenju faulova. Da je krenula trojka u veznom redu Stamenic, Hvang i Kanga dobili bi smo ovo vrlo komotno kao sto smo i ocekivali.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odavno Zvezda nije sto je bila.

Povezanost, odanost i strast...

Kao u vreme slave, danima kada se pravila istorija, ali i onda kad smo bili pred gasenjem...

Tada, na dnu, odanost je bila na vrhuncu, zelja za prezivljavanjem, za postojanjem...

Zivelo se za Zvezdu.

Sumnjam da ce ikad biti kao pre sto se toga tice.

U Zvezdu je lako zaljubit se, razicarati se, ali prestati da je volis, to je nemoguce.

Meni je Zvezda fudbal!

Ne kosarka, odbojka, bocanje i ostala drugorazredna loubadzet sranja. Meni idol nije bio fak8ng Moka Slavnic, koji je uvek izgledao smokljavo. Znao sam kao mali sta je vrh, a sta fuš, a evropska kosarka je uvek bila fuš naspram americke. Ali Piksi, Dejo, Pancev, Milko...bili su moji idoli, jer su bili rame u rame sa najboljim brazilskim, argentinskim, nemackim fudbalerima, a Zvezda bar-a-bar sa najboljim ekipama. 

Zato bih voleo da klub ponovo povrati svoj identitet, da se igraci i navijaci stope u jedno...

ja sam grb fudbalskog kluba istetovirao pre 15 god, i sa njim cu otici, po Zvezdi me svi poznaju i zato ne mogu da je se odreknem, jer bih se tako odrekao sebe.

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...