Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?๐Ÿ†


Kooineeperk

Recommended Posts

Ovde mora neลกto da se prizna, ne mogu domaฤ‡i igraฤi koji se pljuju da jedini sabotiraju Bahara kada nam je tim veฤ‡inski pun stranaca koji su ga jednako sabotirali a za to je iskljuฤivi krivac on.ย 

ย 

ฤŒovek misli da moลพe da drลพi neku disciplinu gde ฤ‡e da posmatra sa strane sve i da bude otuฤ‘en od igraฤa totalno ลกto su svi ลพivi potvrdili. Znaฤi da to moลพe da mu prolazi kada ima domaฤ‡u osovinu ali domaฤ‡u osovinu u svojoj zemlji gde to moลพe da proฤ‘e ovde i u veฤ‡ini zemalja jako teลกko.ย 

ย 

ล to se tiฤe Milojeviฤ‡a ja nisam neki njegov fan i imam dosta predrasuda ali sticajem okolnosti sam priฤao sa jednim skautom koji je prisustvovao njegovim treninzima i da je bio fasciniran izgledom istih u odnosu na neke koje sprovode najpoznatiji evropski treneri a u suลกtini je oฤekivao neลกto ลกto mi ovde zovemo bataฤ‘orizam.ย 

ย 

U suลกtini nijedan trener sa ovih prostora jako teลกko ฤ‡e promeniti filozofiju gde mora da pleลกe izmeฤ‘u toga da ima modernu okosnicu za Evropu i skup proverenih domaฤ‡ih vedeta koji donose domaฤ‡u titulu koja je apsolutni prioritet da ostane tu gde jeste. To sam uostalom i pisao ranije da ฤ‡e mi najveฤ‡a tragedija biti kada sam video da se ovaj eksperiment sa Baharom bliลพi kolapsu.ย 

ย 

Ponavljam nisam Milojeviฤ‡ev fan ali moลพda je i zasluลพio na osnovu starih zasluga koje po meni nisu male, da mu se makar pruลพi ลกansa da vodi ekipu koja je sigurno dva, tri puta jaฤa od onih koje je on izvodio na evropske megdane, pa da mu se onda sudi o trenerskoj limitiranosti.ย 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bobby Shurda said:

ย 

ย 

Ponavljam nisam Milojeviฤ‡ev fan ali moลพda je i zasluลพio na osnovu starih zasluga koje po meni nisu male, da mu se makar pruลพi ลกansa da vodi ekipu koja je sigurno dva, tri puta jaฤa od onih koje je on izvodio na evropske megdane, pa da mu se onda sudi o trenerskoj limitiranosti.ย 

Jaฤa zato ลกto on nije bio tu da dovodi ฤŒauลกiฤ‡e, Simiฤ‡e, Pankove i sliฤne...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, tsva said:

ย 

Niko kao amateri iz Mostara. Bahar je LS odigrao bez cetvorki. Sisoje ne prica bez petica i sestica

Pa da, u fudbalu se broji koliko ko ce da primi golova, jebes osvojene bodove. Ima li moderatora ili su ovakvi nadimci dozvoljeni? A apsurd svega je na slici Pavkov koji je najbolje partije pruzao kod Milojevica.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo sto se Miloju pripisuju "gardisti" stvarno nema smisla jer je covjek i otisao zbog njih. Da neke je doveo i mozda su mu i bili miljenici al nisu se rodili kao "gardisti"! Cak je i Marinu dao kapitenskuย  traku i kljuceve ekipe iako su ga "gardisti" nabijali u ormarice jer je posle treninga isao kuci a ne na pice.ย 

Ne bih se iznenadio da Vujadin prvi let iako ima bas jaka ledja al on je sad nebitan.

Miloje je sa onim timom izvukao maksimum i to je cinjenica a sad ko nije zelio iskorak svako sa malo.logike moze izvuci zakljucak.Na kraju krajeva Miloje je otisao a limitirani umisljeniย  igraci/gardisti su ostali. Da li ce sad biti drugacije...iskreno se nadam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Borky said:

Ovo sto se Miloju pripisuju "gardisti" stvarno nema smisla jer je covjek i otisao zbog njih. Da neke je doveo i mozda su mu i bili miljenici al nisu se rodili kao "gardisti"! Cak je i Marinu dao kapitenskuย  traku i kljuceve ekipe iako su ga "gardisti" nabijali u ormarice jer je posle treninga isao kuci a ne na pice.ย 

Ne bih se iznenadio da Vujadin prvi let iako ima bas jaka ledja al on je sad nebitan.

Miloje je sa onim timom izvukao maksimum i to je cinjenica a sad ko nije zelio iskorak svako sa malo.logike moze izvuci zakljucak.Na kraju krajeva Miloje je otisao a limitirani umisljeniย  igraci/gardisti su ostali. Da li ce sad biti drugacije...iskreno se nadam.

Joลก jedna neistina. Samo Gobeljiฤ‡ je bio tu kad je Milojeviฤ‡ otiลกao. Kojim timom, onim koji je dve godine selektirao i ostavio prepunog JSL vedeta? Gorim od zateฤenog kad je doลกao.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Moraฤ‡e, jer viลกe nema gola u gostima preko kojih je prolazio sve teลพe rivale xD

Lako je dobiti Salcburg, Kopenhagen, Liverpul, Krasnodar...aj ti pobedi Omoniju i Serifa๐Ÿคฃ

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, The_Big_S said:

Ovo kako se Borjan i ona njegova gazdarica nasladjuju naลกim porazom na svim druลกtvenim mreลพama je baลก baลก odvratno i jadno !!!

Borjana sam se uvek sramio, od prvog dana kada je dosao u klub i krenuo da glumi velikog Zvezdasa iako je do tada navijao za Partizan. Hvala mu na odbranama, ali nikada me nije kupio kao licnost i nikada ga nisam gledao kao noviju legendu, iako je po odredjenim parametrima to postao. Blam me je i dalje kada je na proslavi titule drzao govor i spominjao protivnicki klub. U derbijima se redovno ponasao dzukacki i ulazio u klinc sa protivnicima iako je kapiten, kada uporedimo sa Dragovicemevim ponasanjem na istim utakmicama to je nebo i zemlja. Pa ona drama na polusezoni kada smo imali -5 gde je kao hteo na silu da ode iz kluba, pa onda ipak ostao. Uopste me ne cudi ovakvo njegovo ponasanje. Ne voli on Zvezdu, nego sebe. Znam da je srecan veceras, kao i ona magarcina Pesic.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, The_Big_S said:

Ovo kako se Borjan i ona njegova gazdarica nasladjuju naลกim porazom na svim druลกtvenim mreลพama je baลก baลก odvratno i jadno !!!

Terzic alfa i omega Zvezde i Borjan kapiten Zvezde su dve najvece sramote ovog kluba i nas navijaca koji smo to dozvolili.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, The_Big_S said:

Ovo kako se Borjan i ona njegova gazdarica nasladjuju naลกim porazom na svim druลกtvenim mreลพama je baลก baลก odvratno i jadno !!!

Da te ne uvredim, ali meni su jadni oni koji ih prate.ย 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...