Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

15 minutes ago, TB Told said:

Ma ne, on je krenuo nazad kad je Glazer loše ispucao loptu, a njemu za okretanje treba bar minut.

 

Premotaj pa pogledaj još jednom. Ja upravo sad gledao.

 

Možda sam preterao da je tamo stojao pola sata i držao ovoga njihovog onside. Ali nije imalo nikakvo veze sa ispucavanjem lopte. On je prvo izašao, pa se se posle toga vratio i spustio neshvatljivo duboko pred sam pas. Potez kojeg nikoji defanzivac sa gramom mozga ne bi napravio

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Bravo za Duljaja, kakav da je i s kakvim balvanima radi, za onog je trenercina.

 

A sad da nastavimo da citamo izlaganja lepog broja forumasa u vidu:”Mislim da nije pametno sada menjati Bahara, treba ga pustiti da radi i stvara sistem. Nista bez kontinuiteta, tako rade ozbiljni klubovi” 

 

Ajmo cigani

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, TB Told said:

Ja jedine krševe koje vidim su propali domaći 30+  i lažni talenti poput Lučiča i Mitrovića. Ubedljivo najgori su bili Rodić, Katai i Mijailović.

 

Razbijaju Nedaje, Olajinka, Kraso ne igra uopste kao ni Kangwa

 

Gde je čuveni Ado... 

 

Kostaju bar 5x puta vise od domacih igraca

Link to comment
Share on other sites

Zvezda je tek zaigrala kad je Serif usao. Toliko je dominantan u sesnaestercu protivnika, puno mesta je napravio za igrace iz drugog plana...

Baharov poraz, nadam se i oprostaj.

Nisam kom Rodica, zasto bih, on je ispricana prica jos odavno.

Cestittke Duljaju, pokazao da je bolji trener, kao i Saldanji, koji je za nasu ligu majstor i najbolji igrac.

Zasluzena pobeda i prvo mesto, svakako Zvezda je bolja i osvojice titulu, to ne sumnjam.

Eto pijaca krece, sansa da se uvale Lucic, Mijatovic i mozda Mitrovic, neko ce se upecati sigurno.

Mijatovicu je ucinjena medvedja usluga ovim guranjem u startnih 11 veceras, ali tako je to kad na silu pokusavas od proseka da pravis Ronalda, svakako divan alibi za Terzica, koju navijaci po obicaju gutaju kao klen visnju.

 

Link to comment
Share on other sites

Sve što se dešava oko ovog kluba je krajnje odvratno. Od uprave, ,,prijatelja kluba",tribina, klupe i trenera do terena.  Na prste jedne ruke da nabrojiš igrače koji vrede i kojima je stalo.

 

Čestitke Partizanu na zasluženoj pobedi.

 

 

Edited by lansky
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Glavu gore. Nije popularno ali u ovom trenutku 2-1 je bolje nego 2-2. Ova ekipa stvarno može mnogo i ima dosta kvaliteta samo joj treba pravi šef. 

 

Bije me neki optimizam da će na proleće biti mbogo bolje. Malo nam fali da proigramo.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

Ovi koji se nadaju kada Bahar ode da Kati i Lucic nece igrati...Dzabe se nadaju...

 

Ja ne znam stvarno vise sta moze bilo ko drugi da uradi... Bahar je samo posledica...

Bahar je danas sve sto je mogao pogresno da uradi uradio. Pocev od startne postave, formacije pa do izmena i takav je celu polusezonu. 
Za ovo ubacivanje Lucica i drzanje Kataija je zasluzio da mu se nijedan dinar sto je zaradio ne isplati.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, vlaDixXx said:

 

Razbijaju Nedaje, Olajinka, Kraso ne igra uopste kao ni Kangwa

 

Gde je čuveni Ado... 

 

Kostaju bar 5x puta vise od domacih igraca

Rodić kriv za oba gola. Katai nula i to velka, Mijalović kukavička igra. Bukvalno da plate ne bi imali mesta u timu. 

 

Upravo je i problem što igra Katai, a ne Kraso, i što igra Mijalović umesto Kange, Kangwe ili Stamenića.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Bahar ce platiti cenu ocajne polusezone od koje se onoliko ocekivalo.

Oni koji su odgovorniji za stanje kluba nece nigde otici, ostaju da pljackaju i ruse, a to je ono najgore.

 

Ovakav Pfk nismo znali da pobedimo, jos smo.ih pogurali da prvo mesto... dovoljno za kompletan remont u klubu koji se nikada nece desiti.

Bice tek prica da osvajamo titulu sigurno i naredne godine idemo jako na Ls.

Jad i cemer, mamu im svima redom j...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nele said:

Bahar je danas sve sto je mogao pogresno da uradi uradio. Pocev od startne postave, formacije pa do izmena i takav je celu polusezonu. 
Za ovo ubacivanje Lucica i drzanje Kataija je zasluzio da mu se nijedan dinar sto je zaradio ne isplati.

Ma znam, ali sad ocekivati da kad dodje neki domaci koga ce Terza i co lako da kontrolisu... Mislis da ce tek tada Katai, Rodic, Lucic igrati manje ili mozda malo vise?

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, mister-no said:
55 minutes ago, Perkos2 said:

 

Ako niko noćas ne upadne u klub i potera sve redom od terzića do stoleta ekonoma i nismo za bolji klub. Znam neće nilo upasti sve se drži pod kontrolom da se plačipička ne uvredi. I na kraju voleo bih da im Bahar uzme svaki evro koji su mu obećali a da im ne da ni jedan kao napojnicu. Šibicari vode FKCZ zato ne možemo 10 godina da dobijemo Partizan

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, TB Told said:

Rodić kriv za oba gola. Katai nula i to velka, Mijalović kukavička igra. Bukvalno da plate ne bi imali mesta u timu. 

 

Upravo je i problem što igra Katai, a ne Kraso, i što igra Mijalović umesto Kange, Kangwe ili Stamenića.

 

Treneru i pomocnicama to govorite, oni sastavljaju tim

Link to comment
Share on other sites

Ovi sto su za smenu Bahara, pored otrcane fraze menjaj trenera (mozda najbolje na 2 meseca po jegnog), pored, u komentaru da napisu ko im je prva zelja za zamenu. I da, Rodic je, nadam se, zavrsio svoje u Zvezdi. Direktan krivac za oba gola 

Edited by zvezdsusrcu
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Zicer Kataia je slika i prilika nase igre ove polusezone. Neshvatljivo je da Kraso nije usao odmah na poluvremenu. Neshvatljivo je da Rodic i dalje igra fudbal.

Krenuli smo mec gdje Bukari igra spica, Hvang vise desno nego centralno…. Bukvalno bez veznog reda. Kada ti u 2023 igraju Micko i Rodic, jasno je koliko smo kao klub napredovali.

Dobise nas ljudi ni krivi ni duzni.. Sramota!

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Perkos2 said:

Ako niko noćas ne upadne u klub i potera sve redom od terzića do stoleta ekonoma i nismo za bolji klub. Znam neće nilo upasti sve se drži pod kontrolom da se plačipička ne uvredi. I na kraju voleo bih da im Bahar uzme svaki evro koji su mu obećali a da im ne da ni jedan kao napojnicu. Šibicari vode FKCZ zato ne možemo 10 godina da dobijemo Partizan

Ma.ko ce da upadne, mozda da ribaju samo igrače. Procitaj šta na forumu priča lider Panić. Oni i dalje krive Piksija za sve sto nam se desava, a za Terzu imaju razumevanja. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...