Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Ma smesno, ne znam jesmo li od pocetka prvenstva vise od dve-tri utakmice resili bez strepnje do poslednjeg minuta protiv poluamaterskih klubova, a sad cemo pregaziti komsije na lavoru gde nismo dobili 8 godina.

 

I to sve sa Spajicem i Rodicem, bez krstenog dmf-a, bez Ivanica i sa dva deteta u startnih 11. Hau jes nou. Minimalna pobeda u najboljem slucaju, a pre ce biti bod, i to mi mirise da cemo ga jedva iscupati.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, fradler said:

I to sve sa Spajicem i Rodicem, bez krstenog dmf-a, bez Ivanica i sa dva deteta u startnih 11. Hau jes nou. Minimalna pobeda u najboljem slucaju, a pre ce biti bod, i to mi mirise da cemo ga jedva iscupati.

Po ovome sto si napisao normalan covek bi pomislio da igramo protiv lajpciga a ne "partizana"

Link to comment
Share on other sites

Verujem da ćemo pobediti, siguran sam. Kao što sam siguran da neće biti derbi kao svi prethodni. Jednostavno imamo trenera koji i u velikim i jakim utakmicama je napadao. Zato mi se i svideo izbor Bahara za trenera. Jer za razliku od naših trenera koji su se više plašili poraza nego što su želeli pobedu jer jbg. to je derbi i što je doprinelo da poslednjih godina gledamo mrtve derbije siguran sam da Bahar neće ziherisati kao prethodni i da će derbi biti sa dosta golova i otvorenom igrom. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, CuaTheTime said:

Po ovome sto si napisao normalan covek bi pomislio da igramo protiv lajpciga a ne "partizana"

 

Ma, ja prvi mislim da je Partizan ocajan tim i kad god sam ih gledao bili su nadigrani, bilo da je protivnik TSC, Graficar ili Pazar. Medjutim, ova nasa ekipa se jako lose brani, neubedljivo izgleda i na guzove pobedjuje po Pancevu, Novom Sadu, Krusevcu, pa bas i nema prava na bilo kakvo kurobecanje pred derbi...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...