Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Ništa novo i čudno sa krimosima sa dna kace. Na zimu ide prodaja Bukarija, Kangve, verovatno i Glazera, Nedeljkovića će na leto. Dok Dragović garant već diže sidro. Tim će opet da se pretumba, uz novu turu svežih povratnika, omladinaca i stranaca iz Marinovog teftera. Mlatiće se o rekordnim prodajama i čudima dok dug lagano ide ka tri cifre. 

 

Naravno zvezdaška javnost blene i posmatra, zašto menjati seljačko-debilski scenario kad provereno šljaka. 

Edited by Molina23
  • Like 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Molina23 said:

Ništa novo i čudno sa krimosima sa dna kace. Na zimu ide prodaja Bukarija, Kangve, verovatno i Glazera, Nedeljkovića će na leto. Dok Dragović garant već diže sidro. Tim će opet da se pretumba, uz novu turu svežih povratnika, omladinaca i stranaca iz Marinovog teftera. Mlatiće se o rekordnim prodajama i čudima dok dug lagano ide ka tri cifre. 

 

Naravno zvezdaška javnost blene i posmatra, zašto menjati seljačko-debilski scenario kad provereno šljaka. 

Zaboravio si na prodaju Mitrovića u Barselonu. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast Nedjicu na super klincima

 

Nedeljkovic, Sljivic, Mijatovic, Maksimovic. 

 

Knezevic je poodavno morao da igra u prvom timu, Nikola Mituljikic, Kahvic(umesto Nedajea)... Umesto nepreprovenih istrošenih igraca 

 

 

Fenerbahce je ponudio 4(cetiri) miliona evra za Radeta Krunica. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, vlaDixXx said:

Svaka cast Nedjicu na super klincima

 

Nedeljkovic, Sljivic, Mijatovic, Maksimovic. 

 

Knezevic je poodavno morao da igra u prvom timu, Nikola Mituljikic, Kahvic(umesto Nedajea)... Umesto nepreprovenih istrošenih igraca 

 

 

Fenerbahce je ponudio 4(cetiri) miliona evra za Radeta Krunica. 

 

 

kome svaka čast?

tipu koji ne može loptu da šutne a ne nešto da nauči klince

pisao je ovde čini mi se markos kakva je situacija u mlađim kategorijama u celoj državi i kako se sve što vredi ili pokazuje neki talenat dovodi u Zvezdu a posle zna se,ko ima jača "leđa" taj napreduje 

Edited by Perkos2
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Perkos2 said:

kome svaka čast?

tipu koji ne može loptu da šutne a ne nešto da nauči klince

pisao je ovde čini mi se markos kakva je situacija u mlađim kategorijama u celoj državi i kako se sve što vredi ili pokazuje neki talenat dovodi u Zvezdu a posle zna se,ko ima jača "leđa" taj napreduje 

Evo Duljaj vrhunski bivsi fudbaler upravo rasrafljen od strane coveka koji ne zna da sutne loptu sa 20x slabijim timom.

 

Takvo nas razmisljanje i drzi u blatu, eno Piksi bio genije pa kakav je trener ?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Nele said:

Evo Duljaj vrhunski bivsi fudbaler upravo rasrafljen od strane coveka koji ne zna da sutne loptu sa 20x slabijim timom.

 

Takvo nas razmisljanje i drzi u blatu, eno Piksi bio genije pa kakav je trener ?

Eto živi bili pa videli dokle će taj "stručnjak" da dobaci.Moja prognoza je u najboljem slučaju neke niže lige po arapskim državama, treća kineska ili neki mafijaški klub u Bugarskoj. Zavisi s'kim terza i kokeza budu imali dogovor.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Perkos2 said:

Eto živi bili pa videli dokle će taj "stručnjak" da dobaci.Moja prognoza je u najboljem slučaju neke niže lige po arapskim državama, treća kineska ili neki mafijaški klub u Bugarskoj. Zavisi s'kim terza i kokeza budu imali dogovor.

Totalno je nebitno sta ce on da napravi u karijeri poenta je da dobar igrac nije nuzno i dobar trener i obrnuto, pogotovo u danasnjem fudbalu gde je analitika sve a mladi ljudi koji su u koraku sa tehnologijama imaju prednosti u tome.

Graficar je danas bolje stajao i kretao se na terenu od svih superligasa, taj nivo discipline sam video samo nekoliko puta kod TSC-a cak ni kod nas gde se ne zna ko pije a ko placa. Danas im je falio individualni kvalitet da naprave iznenadjenje i to vrlo lagano. Cak i posle postignutog gola i crvenog su nastavili da igraju svoju igru do nekih zadnjih 10 minuta kad ih je Partizan nabio u 16.

Svakako mu je prerano za Zvezdu pre svega jer bi se verovatno domace starije vedete uvredile da im trener bude 33godisnjak “koji ne zna loptu da sutne”. Slazem se sa Markosom prvo neki Superligas pa kroz jedno 3 sezone Zvezda da ga ne bi prebrzo potrosili.

Edited by Nele
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Pre svega u završnici. Mnogo su spetljano delovali u 16

Pa ima tu i do onog sto se kaze uplasili se pobede. Previse su nervozni bili za razliku od ostatka utakmice ali dobro mladi su pa je i razumljivo. Meni se svidelo sto su i sa igracem manje u nekoliko navrata pritisli Partizan ispred 16 i uzimali lopte nesto sto se ne vidja cesto u nasem fudbalu pogotovu kad autsajder vodi. U 90. imali i odlicnu sansu, svakako sam bas prijatno iznenadjen.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Perkos2 said:

kome svaka čast?

"Svijetu se ne moze ugoditi" 

 

Ovde ne bi valjao

Klop(bio bi Flop)

Gvardiola(bio prevariola) 

 

 

Oducio vodecu ekipu lige,

iako je bio oslabljen neigranjem dosta igraca... 

falio je 16godisnji Maksimovic

 

Posle godine gledao sam prijateljsku protiv ekipe koja je bila druga na tabeli Tsc, i njih su oducili od fudbala.

Oducio bi i nas prvi tim,naravno  ako bi "smeo" da pobedi.... 

Edited by vlaDixXx
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Markoss said:

Nedjic je dobar trener, al mu je vreme da ode iz Zvezdinog sistema i uzme nekog Superligasa. 
 

Na ovom nivou je zanimljiv, ali do sada prakticno nije radio sa seniorima i van komfor zone.

Tu je samo pitanje kog superligaša bi mogao uzeti da sprovede svoj sistem i ne igra bunker. Voždovac dugo ima trenera, tu mi još pada na pamet TSC, ako ode Lazetić i možda Čuka, mada mi se ta opcija ne sviđa nakon njihovih poteza letos.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Pre svega u završnici. Mnogo su spetljano delovali u 16

 

Steta sto su vraceni u omladince napadac Mateja Bubanj i vezista Petrovic, stoper Vukicevic takodje

 

Da nisu za nas igrali kup utakmice, mogli su da igraju i Nedeljkovic, Mijatovic i Maksimovic

Edited by vlaDixXx
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...