Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

7 minutes ago, Mirage93 said:


Ndiaje je placen 4 (!?!??!?!) miliona evra. Za te pare za nase uslove treba da leti po terenu i da sam resava utakmice. Svako kok se malo razume u fudbal vidi koliko je on veliki promasaj i kakav je krs od igraca.

A za to treba da odgovara onaj ko ga je doveo.

 

Navodno je toliko placen, a zapravo se radi o shemi Stojic i Terzica da izvuku novac iz kluba, bruka od tranfera. 

 

Govno od uprave ne planira niti ce da napusti zlatnu koku, vec ce da okrivi ko zna koga za ovo, dok su oni "ispravni i sve su uradili kako treba"

 

Marin je jos veca neznalica od Terzica, on je licno doveo Krasoa i Djigu, ako su mu oni idealni i perfektni fitovi za FKCZ, onda ti prike nema sta da trazi u FKCZ kao skaut. 

Ovaj prvi je tamnoputi Katai po stilu igre, ali on je TAKAV oduvek, nije on kriv, znalo se sta Kraso moze i sta ne moze, iskljucivo je krivica na upravi koja je sve to znala i dovodila. 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Druze znas ti koliko je 4m u sadasnjem fudbalu?Nista.To sto je nama puno 4m je druga stvar.

Danas klubovi kupuju igrace za 100-150m pa sta je za to 4m?

 

Gledaj iz te perspektive. Mi kupujemo skart a i taj skart precenimo.


Bolje je pitanje znas li ti koliko je 4 miliona za Zvezdu i zasto poredis klubove koji su mnogo finansijski mocniji sa nama. Apsolutno nije druga stvar.

Nemamo mi luksuz za takve promasaje.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nini3112 said:

Bravo za komentar i dobri igraci su se uvalili u sivilo

Hemija izmedju igraca ne postoji,Bukari ne veruje Serifu i ostalima da mogu da daju gol i stvore bilo koju sansu,zato i ne dodaje,oseca da niko sem njega ne moze.

Ma dodaje Bukari, dve žive šanse minimum je on danas kreirao, ali jebiga. 

Ja sam ovih dana razmišljao o onom meču u Mimhenu, kako je samo kretanje i jednostavnost ključ svega. Bukari može sve što i Bina, i više, ali nema kretanja, nema otvaranja. Kako je moguće da Bukari trči kontru i oko njega dva- tri igrača, gde su ostali da razvuku i isprate. 

Nema veze, treba se koncentrisati na domaći šampionat, pa od januara videti šta dalje, ali verovatno bez Bukarija, što će ozbiljno da se oseti u igri, pošto zamenu nemamo.

Neko je pomenuo Mićka. Dečko je odigrao dobro, ono što je do njega on je odradio. Điga greši, ali ima ozbiljan potencijal i treba ga otkupiti.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Реално 4 милиона за шпица који треба играти ЛШ је премало. Није да не може да се убоде наравно, са одличним скаутингом и проценама можда и може негде у некој неразвијенијој средини ископати неког играча који може пружити више него што кошта. Али опет такве и са таквим места пре покупе неке холандске, португласке, турске, белгијске, швајцарске... екипе. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Nini3112 said:

Bravo za komentar i dobri igraci su se uvalili u sivilo

Hemija izmedju igraca ne postoji,Bukari ne veruje Serifu i ostalima da mogu da daju gol i stvore bilo koju sansu,zato i ne dodaje,oseca da niko sem njega ne moze.

Jbg, covek hteo da ide, ovi svim silama da ga zadrze, od narucenih naslova do obecavanja nikad jaceg tima plus kapitenska traka. Covek kad video kako stoje stvari razocarao se, ruku dajem da ce cim krene rok on prvi da nas napusti, eventualno posle Bukarija. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mirage93 said:


Bolje je pitanje znas li ti koliko je 4 miliona za Zvezdu i zasto poredis klubove koji su mnogo finansijski mocniji sa nama. Apsolutno nije druga stvar.

Nemamo mi luksuz za takve promasaje.

Haha.Znam ja koliko je to za nas. Samo ti kazem da za 4m ne mozes dobiti igraca koji sve radi. Problem je kod nas sto smo promasili dali smo za pogresan set vestina.

 

Mi za te pare moramo da ciljamo nesto drugo.. Svakako za nas je puno al za druge klubove je to sica. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Marin je jos veca neznalica od Terzica, on je licno doveo Krasoa i Djigu, ako su mu oni idealni i perfektni fitovi za FKCZ, onda ti prike nema sta da trazi u FKCZ kao skaut. 

Ovaj prvi je tamnoputi Katai po stilu igre, ali on je TAKAV oduvek, nije on kriv, znalo se sta Kraso moze i sta ne moze, iskljucivo je krivica na upravi koja je sve to znala i dovodila. 

Điga je i više nego solidno odigrao LŠ i ima potencijal. To što se tebi ne sviđa jer je stranac je tvoj problem.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nije problem kod Šerifa samo što promašuje šanse, nego i način na koji on reaguje u tim situacijama. Ono kad je protiv Čukaričkog promašio prazan gol je bila prava najava njegovih kvaliteta. Čovjek u domaćoj ligi još nije dao gol, bukvalno je izvjesno da će uvijek pucati u golmana u 1 na 1 situaciji. Hvang ga pogodi lijevom nogom na trepavicu i lik glavom nabije loptu u zemlju. Jebeš i promašaje i sve, ali kad vidim takvu reakciju od napadača znam da tu nema ljeba. I takve reakcije stalno gledamo od Šerifa. Mogla bi da se izradi jedna solidna kompilacija njegovih blamantnih poteza. Da se trudi i radi, to stoji. Donese to nekad i korist ekipi, ali ne vrijedi puno kad ne umije da postigne gol i da uštopuje loptu kao profesionalni fudbaler, a vrijedi 4 miliona. To se zove promašaj. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Lepo je predsednik Atalante rekao Terzicu : niste vi za LS, ako nemate 5 mil za spica :

 

To je citava istina o Zvezdi i bilo kom klubu za ovih prostora i LS. Naravno, ulazice u LS slicni klubovi pa i slabijo od Zvezde, ali samo kao ovako slucajan prolaznik , koji ide od azdaje do azdaje na porciju silovanja. 

 

FKCZ je jos i dobro prosla, nije bilo petardi i sestardi, pa cak ni 4 komada nisu primana. Uzela jedan poen , bar nije na nuli, svako ko je ocekivao nesto vise, je odvaljen od realnost. 

Ovde je problem sto mi igramo ispod nominalnog kvaliteta tima, cak i u domacoj ligi. Jebe mi se zaista za LS, vise sam se nervirao kad smo igrali 1 1 sa TSC, ovo sada je obicna srpdnja i zajebancija ovih 0 2.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ево овај Нсуе или како већ из Бојса што је промашио главурдом у Београду 1:3 и сада 3:0 исто главурдом је по мени исти као Ндиаје. :classic_biggrin: Нисам му видео цену, проверићу на трансфермаркту, али смотаност, и очајна реализација се подударају.:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, TB Told said:

Điga je i više nego solidno odigrao LŠ i ima potencijal. To što se tebi ne sviđa jer je stranac je tvoj problem.

 

Odjebi bre sa tom pricom da sam protiv stranaca, nemam nista protiv njih, samo kazem da FKCZ ne moze da funkcionise kaoo turski timovi koji imaju po 15 stranaca i to je jedina istina, jer za takve strance treba da imas PUNO love, a mi nemamo. Bukari, Hwang su ok, ali sve skupa kad skupe njih 10ak, nema niti komunikacije niti osecaj sta je FKCZ. 

 

O tome se radi, oni sutra vec ima da zaborave ovo, niti ce da se nerviraju kao pravi zvezdasi tipa Micko, Srnic i ostali, a lova kaplje li kaplje, milionski iznosi. 

 

O tome se radi, ako se dovode stranci , trebaju da budu TOP kvalitet, a mi to ne znamo da dovedemo ili nemamo love, to je jedina istina, a ne da ja ne volim stranca, najobicniji pizdarija i izvratanje cinjenice i spinovanje, koje podmeces u vec dva svoja upisa. 

 

Zato odbjebi od mojih upisa, ako nemas sta pametno da kazes, 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

Just now, dzoneee said:

Ево овај Нсуе или како већ из Бојса што је промашио главурдом у Београду 1:3 и сада 3:0 исто главурдом је по мени исти као Ндиаје. :classic_biggrin: Нисам му видео цену, проверићу на трансфермаркту, али смотаност, и очајна реализација се подударају.:classic_biggrin:

Nsame? 

Ne sprdaj se, taj je dao makar golova koliko Serif nece na treningu. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

To koliko je ko plaćen niko ne zna osim nadležnih revizora. Bukari predstavljen sa milion i po, pa ispade 3, Šerif 4 a može se ispostavi milion. Ko može bilo šta veruje stranačkoj upravi zaduženoj za isisavanje keša. To što poture lastiš Dakiju da nakuca, može se obriše buljom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Igor_ said:

Nsame? 

Ne sprdaj se, taj je dao makar golova koliko Serif nece na treningu. 

Ок ал реално испромашивао се на обе утакмице са Звездом. Мене подсећа на Шерифа, али добро нисам га гледао у првенству Швајцарске. Верујем да је бољи играч.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

 

Odjebi bre sa tom pricom da sam protiv stranaca, nemam nista protiv njih, samo kazem da FKCZ ne moze da funkcionise kaoo turski timovi koji imaju po 15 stranaca i to je jedina istina, jer za takve strance treba da imas PUNO love, a mi nemamo. Bukari, Hwang su ok, ali sve skupa kad skupe njih 10ak, nema niti komunikacije niti osecaj sta je FKCZ. 

 

O tome se radi, oni sutra vec ima da zaborave ovo, niti ce da se nerviraju kao pravi zvezdasi tipa Micko, Srnic i ostali, a lova kaplje li kaplje, milionski iznosi. 

 

O tome se radi, ako se dovode stranci , trebaju da budu TOP kvalitet, a mi to ne znamo da dovedemo ili nemamo love, to je jedina istina, a ne da ja ne volim stranca, najobincija pizdarija koju podmeces u vec dva svoja upisa. 

 

Zato odbjebi od mojih upisa, ako nemas sta pametno da kazes, 

E baš si dokazao da nisi protiv stranaca. Bolje Mićko i Srna od nekog zlog stranca...

Možeš da budeš vulgaran koliko hoćeš, ali ću svaki put da reagujem da pokažem da si ksenofob i fudbalska neznalica.

Link to comment
Share on other sites

Sheriff i nek je placen 1 mil, je puno, jer je x puta vise stajao Zvezdu svojim promasijama, pocev od praznog gola protiv Cukarickog, preko ostalih bisera u LS i domacici. 

 

Nekvalitet najskuplje izadje po svaki klub, pa nek je i nominalno placen 700k. 

 

Covek ne zna i ne zna, trudi se , da, ne sporim, ali sem truda, odlaganja , guzenja, zadrzavanja lopte, sve ostalo je skromno, a FKCZ trebaju novi Pjanovic, Drulici, Pantelici, aman ljudi bre, jel treba da crtam, FKCZ je ODUVEK imala vruhunske spiceve, ovo sto mi radimo unazad par sezona je brukanje sto se tice pozicije spica. 

 

Link to comment
Share on other sites

Koliko je para ulupano, sa domaćinskim poslovanjem se mogao napraviti i te kako dobar tim.
Neko pre utakmice popljuva Mladenovića. Taj deo nisam gledao, ali ono što je rekao posle sve stoji.
Od toga da ni posle tolikih učešća u LŠ nismo u stanju da prodamo igrača ta ozbiljne pare, pa nadalje. Jasno da i on u takvim izjavama gleda neki svoj interes, kako god

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ljubitelj baklave said:

a FKCZ trebaju novi Pjanovic, Drulici, Pantelici, aman ljudi bre, jel treba da crtam, FKCZ je ODUVEK imala vruhunske spiceve, ovo sto mi radimo unazad par sezona je brukanje sto se tice pozicije spica. 

 

У брате не зезај, па није ово уназад пар сезона ово је уназад деценију и по :classic_laugh:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, TB Told said:

E baš si dokazao da nisi protiv stranaca. Bolje Mićko i Srna od nekog zlog stranca...

Možeš da budeš vulgaran koliko hoćeš, ali ću svaki put da reagujem da pokažem da si ksenofob i fudbalska neznalica.

 

Jos jedno, odjebi od mojih upisa, a za ove reci KSENOFOB i slicno, lose bi se proveo u real life. 

 

Ti ces bezvanjakovicu jedan da govoris ko je KSENOFOB, bezobrazniku jedan pokvareni. 

 

Strance koje dovodimo, mi preplacujemo, jer moramo da ih navucemo da igraju nasu krntija ligu, nemam NITI JEDAN razlog niti mrzi bilo koga, samo kazem ako hoces prave strance, moras da imas love ili vrrhunski skauting. 

 

A za ove reci tipa KSENOFOB i slicne, nadam se da postoji moderacija, ne mozes da ovde kleveces ljude, sram te bilo barabo jedno 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dzoneee said:

Ок ал реално испромашивао се на обе утакмице са Звездом. Мене подсећа на Шерифа, али добро нисам га гледао у првенству Швајцарске. Верујем да је бољи играч.

Doveden za 900k i od tad na 235 meca dao 137 gola uz 38 asista. 

Smesno ih uporedjivati. 

I 2019 nam pravio ogromne probleme . 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...