Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Bespotrebno tumbanje formacije, na momente deluje kao da ne znaju ko sta igra, Djiga i Micko su bukvalno triput sudarili. Kad sam vec kod njih dvojice, mislim da je kod gola zapravo vise Djigin propust, odnosno da je on trebalo da izadje Simonsu na sut, a ne Micko.

 

U svakom slucaju, pregazili su nas kompletno, voleo bih da ih kaznimo za ove promasaje, ali ne deluje izvodljivo

Link to comment
Share on other sites

Moje neko vidjenje ekipe. 
Bahar- zamisao savremenog

fudbala ne moze da prodje u Srbiji jer su preko 80% igraca iz lige dunsteri i tatini sinovi. Kriv je sto je dopustio da se sroza i pravi kompromise sa upravom na temu ekipe i igraca koji moraju da igraju i sto je dopustio da mu dovedu tri igraca i poremete koncepciju.

igraci - dokle vise menadzerakih igraca(Rodic( nece ga ni rumuni),Micko,Mitrovic,Kraso(nije ga hteo ji Senttetjen,Olayinka pustila ga Sparta,Hwang(Oly na uvali uvek nekog),Cheriff….. jbt te onaj ko te doveo.

Dragovicu je traka opterecenje.

upravi sve najgore. Od septembra 2022ge se znalo da idemo direktno u ligu sampiona oni ne dovedu napadaca,sredinu. Pa lopine ne pravi se ekipa u Avgustu.

navijaci- postali pozeri

al kolege sa foruma.

Volem Zvezdu kao i sunjku

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Mićko ne može na beka i to je trener kriv što ga stavlja na tu poziciju.

Na štoperu je mnogo bolji, a čak da ga je stavio na zadnjeg veznog imalo bi više smisla.

Mićko ne može da igra ni za Čukarički a to što je u Zvezdi i igta je najđanje krivica trenera Bahara. Isto važi i za Rodića

Link to comment
Share on other sites

Just now, Perkos2 said:

Mićko ne može da igra ni za Čukarički a to što je u Zvezdi i igta je najđanje krivica trenera Bahara. Isto važi i za Rodića

Opet ih on stavlja u 11.

 

Mićko može na štopera, bolji bi bio od Rodića, ali na beka nikako. I zato izgleda ovoliko jadno. Čak i na igrici se smanje ocene igraču kad ga staviš van pozicije.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neko je ovih dana kačio statistiku gde je svaki udarac u okvir našeg gola završio u mreži na poslednjih ne znam koliko utakmica. Evo i večeras, od 17 šuteva Lajpciga u prvom poluvremenu samo je 1 išao u okvir gola i naravno primili smo gol iz tog udarca. Ne znam da li postoji ekipa koja prima gol iz BAŠ svakog šuta u okvir gola.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...