Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Ne treba smetnuti s uma da je ovo niži nivo fudbala od onog u kome igraju Zvezdini omladinci na pozajmicama. Tako da bi čak i od njih trebalo da se očekuje da ovakve utakmice rutiniraju. Ali opet, vraćam se na Kabića, da nije u stanju ni na ovakvoj utakmici da se nametne i da su još platili da ga dovedu, pri čemu ni u Vojvodini nije igrao. Baš bih voleo da znam kakav su plan s njim imali ili imaju.
Pratim Zemun koji je u istom rangu ko Trajal. Oni su dosta stara, troma i statična ekipa, pa mi nisu reper. Ali, recimo, video sam da Sinđelić ima nekog klinca na boku, on im je i kapiten. Pa on je Ronaldo za Kabića.

Link to comment
Share on other sites

Svojevremeno je Dubocica iz trece lige Istok igrala sa FKP u Kupu, pre dve sezone cini mi se, u Nisu. Jedva su ih dobili sa 1 0. Hocu da kazem da ta treca liga nije bas takav krsh i da se ovde sada nipodastavaju pobede. 

Ako nemate reci pohvale za nekog , u redu, ali nema potreba ni za omalovazavanjem. Samo preskocite ovu temu i cekajte Javor i to je to. 

 

Link to comment
Share on other sites

Meni Kabic sasvim korektan igrac. Ima brzinu, snagu, ume da centrira. Nesiguran je, usporava, ali je namestio dve dobre sanse u prvom koje nismo iskorsitili. Bio je 10x bolji od Olanjinke koji je igrao levo npr. O Serifu koji nije mogao da primi loptu 45 minuta prvih, da ne pricam. 

 

Knezevic dobar, ali prespor. Sljivic konacno proigrao.

 

O Milosavljevicu sam pisao pre par godina jos, odlican potencijal. Stoper od 190 plus koji ume da iznese loptu. Steta je samo sto nije malo okretniji, ali sto bude stariji bice i bolji. Vukojevic isto moze da bude dobar igrac, jer sve igra u trku i pokretu. To bas dugo kod nekog mladog igraca naseg nisam video, da u trku menja pravac, dribla, odigrava duple pasove. Uz Maksimovica, sasvim dobra buducnost, a interesantan je i Petrovic, nadam se da nece stagnirati, iako mi je utisak da se to desava. 

Edited by Markoss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Svojevremeno je Dubocica iz trece lige Istok igrala sa FKP u Kupu, pre dve sezone cini mi se, u Nisu. Jedva su ih dobili sa 1 0. Hocu da kazem da ta treca liga nije bas takav krsh i da se ovde sada nipodastavaju pobede. 

Ako nemate reci pohvale za nekog , u redu, ali nema potreba ni za omalovazavanjem. Samo preskocite ovu temu i cekajte Javor i to je to. 

 

 

Ne znam da li i koliko pratis utakmice srpske lige istok gde je Trayal ubedljivo prvi, bez poraza... ali veruj mi da je liga krš i taj najbolji Trayal bi bio konkurent za ispadanje iz druge lige( iz koje je i ispao prethodne sezone). Ovo nije nipodistavanje vec po meni realno stanje stvari.

 

I kakvo je stanje u srpskom fudbalu govori i to da su danas pojedinci ( zbog tate mame itd) morali da igraju  protiv Cz.

Link to comment
Share on other sites




Meni Kabic sasvim korektan igrac. Ima brzinu, snagu, ume da centrira. Nesiguran je, usporava, ali je namestio dve dobre sanse u prvom koje nismo iskorsitili. Bio je 10x bolji od Olanjinke koji je igrao levo npr. O Serifu koji nije mogao da primi loptu 45 minuta prvih, da ne pricam. 
 



Vidim da pratiš i znaš mlađe igrače. Iskopao sam kako se zove ovaj dečko iz Sinđelića što sam ga poredio s Kabićem - Milan Kolarević (2004.) Je li ti poznato to ime?
Meni je uživo ostavio bolji utisak od Ademija koga je navodno uzela Zvezda i prosledila OFK Beogradu.
Neka je to i treća liga, ali dečko je s 19 godina kapiten, biran je za igrača kola. To je ono što sam mogao da pronađem o njemu. I da je iz Smederevske Palanke.
Link to comment
Share on other sites

Stanković stao u odbranu Bahara:

Quote

 

Pomenuo si “Zvezda jednako rezultat”, a sada se ona nalazi u neočekivanoj situaciji. Ne ide joj najsjajnije, dva kiksa u Superligi, a u Ligi šampiona poraz od Mančester sitija, koji ide “u rok službe”, ali remi protiv Jang bojsa bio je ipak udarac. Može li Zvezda da se stabilizuje, da prezimi u Evropi i da osvoji titulu?

- Da, da i da. To je moj odgovor na sva tri pitanja... Realno, ipak je to Liga šampiona, ne možeš da kažeš “ja ću sigurno da upišem tri boda protiv Jang bojsa”. Nisu ni oni slučajno u Ligi šampiona. To je bila stvarno otvorena utakmica, lepa za pogledati. Utakmica sa dva različita poluvremena, na kraju nije bilo kako smo se nadali, ali, ponavljam, to je Liga šampiona. Ritam u Evropi je totalno drugačiji, ne može da se meri. To je boljka bila i dok sam ja bio u Zvezdi, da tvoje prvenstvo nije proizvodilo tu energiju i taj intenzitet koji je potreban da bi parirao u Evropi. To je fakat, od toga se ne može se pobeći. Ja verujem u ono da kad dođe novi trener, treba mu dati vremena. Ali, znam da je uvek prisutno i ono “Zvezda jednako rezultat”. Bahar je neko ko je nov, donosi nove ideje, dosta se ekipa promenila, ima veliki broj novih igrača. 

Mnogo je novih igrača, malo je vremena za automatizme u igri i da svi budu zadovoljni minutažom. Zna sve to dobro Stanković i zato je poslao gospodsku poruku navijačima i samom Baharu, kom je pružio podršku. 

- Dok se oni stabilizuju, dok nađu automatizme u svojoj igri - sigurno da treba vremena. Uglavnom se kaže da u Zvezde nema vremena, ali mislim da neko ko je osvojio sa Haifom tri titule, pre toga sa Berševom tri, neko ko zna kako se osvajaju šampionati. Dakle, treba mu adaptacija i vreme, za tempiranje forme. Ja verujem da Crvena zvezda ima igrački kvalitet, ima talenat, ima dobru struku. Znam i da je navijač Zvezde zahtevan da želi sve to odmah. Uradiće to sve Zvezda, ima šanse da prođe grupu, ne znam da li kao druga, ili treća, pa da nastavi u Ligi Evrope, što je možda najrealnije. Od Zvezde se uvek očekuje da bude nešto više i Zvezda može da uradi nešto više. To je dokazivala u svojoj istoriji. Tako da je Crvena zvezda i dalje u meču, i dalje boksuje, nije na patosu i neće biti na patosu! Što se tiče Superlige, da, ima bodovni zaostatak, ja sam prošao kroz to, gde smo na proleće okrenuli i uzeli stvari u svoje ruke. Iako znam kroz šta smo prošli, kakve su nam pripreme bile, koliko je bilo krvavog rada i tišine. Bukvalno smo radili krvavo i u tišini. I to se isplatilo na proleće. Uveren sam da će Zvezda da preokrene celu situaciju u svoju korist. Duboko verujem u to.

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...