Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Borim se sa samim sobom da ne upalim vredjalicu ka Baharu, nadam se da cu izdrzati do drugog dela sezone.

 

Duljaj koliko hod bio neiskusan i po meni los trener ekipa mu iz meca u mec izgleda bolje dok je kod nas obrnuta situacija. Igra nam je bez glave i repa.

Link to comment
Share on other sites

Just now, fradler said:

Dragovic je odavno u padu. I ovakav nam je ubedljivo najkvalitetniji stoper, ali Erakovic je bio bolji deo tog para.

Ajd sad svi mi malo preterujemo ali ne gresimo u opisu skice problema. Veliko je praznjenje posle LS.  

Link to comment
Share on other sites

Just now, suptil said:

Ajd sad svi mi malo preterujemo ali ne gresimo u opisu skice problema. Veliko je praznjenje posle LS.  

To je cinjenica, ali kola idu nizbrdo vec duze vreme, tako da ovo bas deluje kao da cemo ponovo prosuti bodove na domacim livadama i to odmah posle pauze.

Luta se sa taktikom, ekipa u delovima meca deluje odsutno, iako se vide voljni momenat i zelja. I pad je evidentan kod nekolicine bitnih srafova tima.

Link to comment
Share on other sites

Nije neka mudrost ni novost, ali jedan od preduslova osvajanja trofeja, dobijanja teških utakmica i svega sličnog je pouzdana odbrana. Jeste da očigledno imamo momke koji će sami da dobiju utakmicu svojim kvalitetom, ali neće se uvek završavati ovako. Deluje da može svako da nam uvalja par golova, samo ako proba.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fasper said:

Nema ovde gola tri dana da se igra. Jedino neka njihova greska. Mi dva normalna dupla pasa ne mozemo da povezemo. A sa ovim veznim redom defanzivna tranzicija nam je nula. Svaki kontranapad sansa za gol.

 

1 hour ago, fasper said:

Od pocetka se videlo. Samo se ljudi prave slepi i veci zvezdasi od nekih drugih.

 

12 minutes ago, fasper said:

Ovde treba da se sece dok jos ima sanse da bude bolje. Dzabe je na -9 -10 bilo sta. Komedija sta uradismo od kluba.

Samo rokaj maćori, sve si pogodio do sada. 

Čekamo sledeću tekmu, da opet tako sve predvidiš, jer...ti si gledao tekme protiv Donjeg Srema i kiks Slavoljuba u derbiju, sigurno se razumeš u ovaj sport. 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Sreca pa Negic resio utakmicu, svakako bi bilo ili 0 3 sve i da je domacin pobedio, znaju to i domacini, pa su otaljavali posao u 2/2. Sad samo da ih FSS ne kazni sa minus poenima i dodatnim kaznama, novcanim i slicno. 

 

Kakvi likovi rade u nasem fudbalu, nestvarno, svako ima svoju Seltu. 

 

Ali ovo na sta mi licimo, odbrana, govor tela vecine, ne secam se ovakvog stanja u FKCZ, odavno. Sta se desava u klubu, na treningu, zaista ne znam, znam samo da ovo nije sampionska igra, nije dovoljna cak ni za drugo mesto, TSC deluje ozbiljnije i ne kiksa previse. 

A imamo za KLASU ili dve najbolji tim u ligi. 

 

Od prodaje Cupe sve je krenulo u Alabamu, bez odbrane nema sta da trazis nigde, cuj ti ovo, tri komada od tima sa zacelja lige, brate mili. 

 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...