Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Borjan

Rodic Savic Le talek Stojkovic

Jovancic Bakula

Radonjic Srnic Kanga Boaci

Trener Vladan Milojevic

Sve puca od kvaliteta. Ne zna se na kojoj poziciji imamo kvalitetnijeg igraca.

Usli smo dva puta u LS, protiv CSKA nas delio zicer da odemo u 1/8 finala LE. Vladan da je imao Bukarija otisao bi u finale Lige Evrope. Ovaj baja sad doveo igrace za milione i milione, svaka zelja mu ispunjena, a on ne moze jednu sansu da napravi protiv najgoreg tima u ligi. I to na Marakani. I nemojte sa pricom igrali su bunker, jer nisu! Covek je najgori trener Zvezde u poslednjih 10 godina. Cak i pod Boskom Djurovskim smo imali neku ideju u igri, ovde kod ovoga blage veze nemamo sta cemo u napadu. A ovamo neki prepotentan stav kao da je najmanje Anceloti.

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Najveći je problem što je Bahar tražio igrače za jednu formaciju, bez mogućnosti alternative. I sad kad ta formacija ne štima onda imamo problem. Mi sa četiri pozadi ne možemo sad da igramo jer nemamo bekove. Tj. imamo ali ih ne koristi. Vigo se izgubio, Lazar Nikolić ko zna gde je, levo imamo samo Rodića a Azarova smo prodali. U tom smislu loše odrađen prelazni rok. Od početka svi vidimo da nam treba kvalitetan štoper i mi na kraju damo 4m za napadača koji nam je najmanje bio potreban i to za napadača koji za sada ide ka tome da će biti najskuplji promašaj u istoriji kluba. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, fasper said:

Borjan

Rodic Savic Le talek Stojkovic

Jovancic Bakula

Radonjic Srnic Kanga Boaci

Trener Vladan Milojevic

Sve puca od kvaliteta. Ne zna se na kojoj poziciji imamo kvalitetnijeg igraca.

Usli smo dva puta u LS, protiv CSKA nas delio zicer da odemo u 1/8 finala LE. Vladan da je imao Bukarija otisao bi u finale Lige Evrope. Ovaj baja sad doveo igrace za milione i milione, svaka zelja mu ispunjena, a on ne moze jednu sansu da napravi protiv najgoreg tima u ligi. I to na Marakani. I nemojte sa pricom igrali su bunker, jer nisu! Covek je najgori trener Zvezde u poslednjih 10 godina. Cak i pod Boskom Djurovskim smo imali neku ideju u igri, ovde kod ovoga blage veze nemamo sta cemo u napadu. A ovamo neki prepotentan stav kao da je najmanje Anceloti.

Зашто не напоменеш ситницу да је тај зицер у 1/8 финала ЛЕ промашио баш тај Пешић који се сада овде приказује као неко божанство, а ради се о кринџ играчу пуном комплекса, који се претерује са навијачима. 
Први пут после сто година имамо крштеног тренера који иза себе има резултате, а не хокус покус менаџерију. Дајте да му дамо шансу, у фудбалу никада до успеха не долази правом узлазном линијом, мора да се прође и ово прилагођавање на домаће услове и овакве противнике и првенство. 

Фудбалери који су доведени јесу квалитетни, моје лично мишљење је да нам само Ераковић фали и да бисмо били оно што сваки Звездаш прижељкује, и да је огромна грешка то што је онако продат. Али шта је ту је, првенство далеко од тога да је изгубљено, сачекајте са осуђивањима и хајде мало да верујемо. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, berti said:

Ok, dajmo mu vremena. Do sada jedino vredno sto je uradio je najurivanje gardista. 

Pa i ne bas. Vodja gardista mu je u strucnom stabu. Najurio je samo Gobelju.

1 hour ago, DEEP_IMPACT said:


Први пут после сто година имамо крштеног тренера који иза себе има резултате, а не хокус покус менаџерију. Дајте да му дамо шансу, у фудбалу никада до успеха не долази правом узлазном линијом, мора да се прође и ово прилагођавање на домаће услове и овакве противнике и првенство. 

 

Wtf

Link to comment
Share on other sites

Razlika izmedju Bahara i prethodnika jeste što kaže da je svjestan da smo bili loši, da su zvižduci zasluženi..Ne priča ona dugačke rečenice u kojima puno pričas a ništa ne kažeš. Kaže "loši smo, bićemo bolji". Imamo buljuk novih igrača a i ovi koji su bili tu, igraju u novoj formaciji. Sad mijenjati trenera zbog "šta bi bilo kad bi bilo" a svjesno smo krenuli u novi ciklus, bio bi baš malo žešći amaterizam.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Mendez said:

Razlika izmedju Bahara i prethodnika jeste što kaže da je svjestan da smo bili loši, da su zvižduci zasluženi..Ne priča ona dugačke rečenice u kojima puno pričas a ništa ne kažeš. Kaže "loši smo, bićemo bolji". Imamo buljuk novih igrača a i ovi koji su bili tu, igraju u novoj formaciji. Sad mijenjati trenera zbog "šta bi bilo kad bi bilo" a svjesno smo krenuli u novi ciklus, bio bi baš malo žešći amaterizam.

Jadan od gore spomenutih trenera je kad mu ekipa igrala užasan fudbal i kad su bili zvižduci izgovorio sledeće,, platite 120 funti pa gledajte Premijer ligu". Takav meni više nikad ne bi vodio naš klub. Em ne zna em se kurči. Tako da bez prizivanja trenera građevinske mafije i trenera početnika. Od svih koji su nas vodili jedino bih nazad mogao da prihvatim Vladana Milojevića. 

A što se tiče Bahara ima moju punu podršku. Dovoljno kredita je dobio čišćenjem gardista. Zameram mu slabo tempiranje forme ali i da se razumemo dosta toga se od tih priprema i promenilo u timu. Imamo trojicu novih igrača koji su poremetili uloge i minutažu pojedinih i odlazak Erakovića. Uz sve to, očigledan je grč kod igrača što zbog već dva poraza u ligi a i toga jer se igra LŠ. Da se razumemo skoro svi igrači dovedeni ove godine su došli  zbog LŠ, primećuje se i malo veće,, štekanje" u ligi zarad LŠ. Siguran sam da će sve bolje izgledati već protiv Jang Bojsa. 

I još jedna stvar. Ohi je za sve ove napadače koje smo dovodili Levandovski lično. Ali bitno da za trenera građevinske mafije je bio razočarenje i onako ga dripački sklonio iz tima. A dečko je na 22 utakmice imao 12 pogodaka. 

Edited by Čočo
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Don Dusko said:

Jesi ozbiljan? Stvarno te ovo pitam?

 

Kako mozes porediti pocetnika u trenerskom poslu sa nekim ko je pre nas doveo jedan Makabi do LS?I pritom pobedio Juve(iako su oni trenutno u fazi raspadanja)?

 

To kao kad bi sad Zvezda dovela recimo Trinkijerija i ti mu nasao zamerku jer je eto malo losije startovao od ocekivanog...Ta neka paralela.

I Gobelja dao gol Buffonu u Pszu. Pravda za Gobelju

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Sada nam sledi meč sezone,ako zveknemo YB ovi kilavi mečevi u domaćici će otići u drugi plan,a i sama pobeda bi valjda dala neku dodatnu energiju za nastavak prvenstva ...

Definitivno ne blistamo,ono što je dobro je činjenica da i YB "škripi" u njihovoj ligi,gledao sam ih malo protiv Grashopersa sinoć, ništa posebno protiv jednog skromnog tima ..,

A i red je da jednom imamo neizvesno domaće prvenstvo ...:s_d:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I ja mislim da dobijamo u sredu. Nalozice se igraci, pun stadion, objektivno smo i jaci, tako da, mislim da nece biti problema. 

 

Takodje, i ja sam za to da Bahar dobije sansu do kraja sezone. Jbg, potpisao je trogodisnji ugovor, mozemo bar da probamo da licimo na ozbiljan klub. 

  • Like 20
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Markoss said:

I ja mislim da dobijamo u sredu. Nalozice se igraci, pun stadion, objektivno smo i jaci, tako da, mislim da nece biti problema. 

 

Takodje, i ja sam za to da Bahar dobije sansu do kraja sezone. Jbg, potpisao je trogodisnji ugovor, mozemo bar da probamo da licimo na ozbiljan klub. 

Sve se slažem osim da smo od Jang Bojsa jači. Mnogo se ta ekipa potcenjuje. Ekipa koja je igrala nerešeno sa Lajpcigom koji je dve lige iznad nas i njih. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Tormund said:

Kad su igrali neriješeno?

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 

Izvini. Moja greska. Izgubili su ali nisu uopšte bili gori od Lajpciga. Bili su egal do sam kraj meča. 

Edited by Čočo
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Čočo said:

Izvini. Moja greska. Izgubili su ali nisu uopšte bili gori od Lajpciga. Bili su egal do sam kraj meča. 

Kako nisu bili gori? Lajpcig se ispromasivao. U prvih 25 minuta mogao da postigne 5 komada. U svakom slucaju, mi smo pod moranjem protiv Bojsa.

Link to comment
Share on other sites

Bruka i sramota da razne Severine, Kalulu, Saldanje i slicne kombinacije igraju smisleniji fudbal od naseg strucnjaka na klupi. Kad nas ukopa ove sezone na kraju godine nece ni biti bitno dal ce da ide ili ce da ostane. Kad on sa ovakvim veznim redom i napadom ne moze domacim livadarima da stvori krstenu sansu o cemu da pricamo. Trazio je Degeneka svim silama iako smo i mi na forumu znali da ce da bude promasaj. I gde mu je sad taj Degenek?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, fasper said:

Bruka i sramota da razne Severine, Kalulu, Saldanje i slicne kombinacije igraju smisleniji fudbal od naseg strucnjaka na klupi. Kad nas ukopa ove sezone na kraju godine nece ni biti bitno dal ce da ide ili ce da ostane. Kad on sa ovakvim veznim redom i napadom ne moze domacim livadarima da stvori krstenu sansu o cemu da pricamo. Trazio je Degeneka svim silama iako smo i mi na forumu znali da ce da bude promasaj. I gde mu je sad taj Degenek?

Sve je to plod teznje da se po svaku cenu igra formacija sa tri pozadi. Bez prilagodjavanja. Razbijanje zida glavom po svaku cenu. Disciplina koju trener ocigledno obozava. Malo forsiranje Lucica bode oci. Pa pusti Kataia malo ako je spreman. Promesaj karte. Ako ti nemas dobar spil karata ne znam ko ga ima...

Link to comment
Share on other sites

Smislenija igra 🤦 do prvog derbija. Kreće loženje na Saldanju, kao i na Rikarda, pa onda u derbiju golman ima više kontakta sa loptom od njih. Jeste Bahar za kritiku zbog trenutne forme, ali oladite malo. Idete iz krajnosti u krajnost. Ne valja Glazer, daj Borjana, ne valja Ndiaje daj Pešića, ne valja Barak daj Milojevića. Smešna priča.

  • Like 16
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...