Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Jovanovic je nas najbolji internacionalni sudija i jedino logicno rešenje jeste da on sudi derbi. Verovatno Terzic drzi tenziju jer koliko sam ispratio više smo se puta žalili na jovanovica. 

Ako smo bolji, što smatram da jesmo, mi cemo ovaj meč dobiti bez obzira ko sudio.

Moramo da se izdignemo iz te mantre, te sudija, te nas pokrao, da vrsimo pritisak itd...Mi smo i suviše veliki klub bar u domacim okvirima da nam to uopste ne treba.

To da se nas tim plaši partizana, može svako da okači macku o rep. Mi se nismo plasili NIKAD,ni kad smo igrali sa Bogdanovicem i co'... ni ti cemo sad, pogotovo od partizana koji igra triler završnice od sa IMT-om, Radnikom, i železnicarom,  a gubi po 5 razlike u Evropi.

Pilicarenju Terzića se mora stati na put.

Ponasanje i izjave su mu jedna velika NULA, s obzirim kakvu funkciju  obavlja.

 

 

Edited by No name
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Dok god se tolerišu ovakvi pritisci i komentarisanje suđenja van negih ustanovljenih institucija i komisija, mi nećemo imati regularnu ligu.

 

Deluje kao da sam kod nas sudija jedino može biti tendeciozan i lopov. Ne postoje greške, samo tendencija. Ne postoje pogrešne procene, samo namera i zloba. I onda dobiješ ovo. Svako kolo je neko pokraden i neko se žali.

 

Sa uživanjem ću preskočiti ovu utakmicu, a Terziću i njegovim trbuhozbornicima želiim poduže zatvorske kazne.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Ako je ovo tacno za odlaganje, Terzic ocito zna za to i manipulise javnoscu. 

 

 

Ja samo nagadjam nemam informacije nikakve, sto kaze Perkos kakav crni sudija dobio je Terza instrukcije sta i kako verovatno.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Nele said:

Odlozice se derbi 90% zbog ovih desavanja na Kosovu jer ja mislim da ce i delije parizeru sve po spisku posle ovoga a to tesko da ce da dozvoli.

Hehe ma da sigurno ce mu "sve po spisku" ne napusta se jak drzavni biznis tek tako lako, ispeglace to sve Ultra Kop

Edited by KingOfTheBongo
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pantelia said:

Casticu ceo forum kad smrdljiva govna sa severa budu iza resetaka

Baš si stipsa, znaš da od toga nema ništa. Delije će u 19h biti kod Hrama da zapale sveće za svog prijatelja sa tribine Stefana Nedeljkovića i njegove saborce.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Voleo bih i ja da sever opljuje Vucica, ali nije valjda da neko misli da to moze nesto da mnogo našteti psihopati. Pravio se mit svojevremeno da je sever bio bitan kada je padao Milosevic, a to su sve prazne price.

Ta bitka se vodi na drugim mestima, taj rat se drugacije vodi. Veliki deo opozicije šuruje sa njim, a sada ce navodno navijaci da smaknu kretena sa vlasti. Kako da ne.

Protiv YB ce biti neka parola, kosovski ciklus pesama, pljuvanje zapadnih drzava i nato pakta i toliko. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...