Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

31 minutes ago, Markoss said:

Isidor jeste zanimljiv, ali on hoce u Francusku. Btw, ovde se pisalo o njemu pre bukvalno mesec dana, ne secam se tacno ko od forumasa, ali bukvalno mediji kasne metar dana.

 

29 minutes ago, Stanko1997 said:

Znači sad nije aktuelan kao što se priča po medijima?


Jeste opet aktuelan ali tačno je i da on hoće u Francusku. Bukvalno bi trebalo večeras da odluči. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Fejnord je dzekpot i verovatno jedini tim iz prva dva sesira kojem bismo mogli otkinuti bod(ove). Iz cetvrtog valja izbeci kosketinu Njukasl, to mi je ujedno i jedina zelja pred zreb. Steta sto ne mozemo na Sahtjor i Kopenhagen, to su jedine ekipe za koje sam siguran da su slabije od nas.

 

Najteza: Bajern, Real, Zvezda, Njukasl

Najlaksa: Fejnord, Porto, Zvezda, Jang Bojs

Zelja: Fejnord, Junajted, Zvezda, Seltik

Prognoza: Napoli, Arsenal, Zvezda, Jang Bojs

Link to comment
Share on other sites

Iz prvog sesira ne bih voleo Benfiku, Sevilju a i Fejenord jer su mi manje atraktivni klubovi. Ne bih ni PSG i Napoli jer smo vec igrali sa njima (nisam ono u fazonu "sad cemo da im se osvetimo"). Dakle ostaju mi ManCity, Barsa ili Bajern. 

 

Iz drugog zbog manje atraktivnosti ne bih Lajpcig i Porto, pa i Dortmund. Dakle moze Real, ManUtd, Inter, pa onda i Atletiko i Aresenal dolaze u obzir. 

 

Iz poslednjeg bih da izvucemo nesto sto mozemo da pobedimo - a da je zvucno, da ima istoriju - to mi onda dodje Celtic. Mozda i Real Sociedad.

 

Dakle biram 

Barsa, ManUTD, Zvezda, Celtic

Bajern, Real, Zvezda, Celtic

ManCity, Inter, Zvezda, Real Sociedad (ili Celtic)

 

Neka takva kombinacija 🙂

 

 

Sutra (jbt danas skoro je 3 ujutru) saznajemo kakvu sam nam to temu otvorio. Ovo do sada je bilo sviranje gajdi jer smo osvojili titulu sampiona pripremnih utakmica i realno nismo imali nikakvu tesku takmicarsku utakmicu (osim sto smo kiksnuli na krovu). A vi se nalozili kako sam nam talican za otvaranje teme 😄 sutra cemo biti blize spoznanju! 😄 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Kooineeperk said:

Iz prvog sesira ne bih voleo Benfiku, Sevilju a i Fejenord jer su mi manje atraktivni klubovi. Ne bih ni PSG i Napoli jer smo vec igrali sa njima (nisam ono u fazonu "sad cemo da im se osvetimo"). Dakle ostaju mi ManCity, Barsa ili Bajern.

 

🙂

I sa Bajernom smo igrali pa i njih brisi 👏

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, suptil said:

Na kakve nacine?

Pa prvo su nastavili trend iz sezone u sezonu sa ne baš privlačnim dresovima. Drugo, ove sezone su samo tako pljunuli na sve sezonce jer su sa 20% popusta smanjili na bednih 5% popusta za kupovinu u šopu ( bolje da su ga skroz ukinuli). I sad kao fora evo sezoncima i članovima popust od 2000 dinara za kupovinu dresa. Odlično im ide prodaja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Šeširi su takvi da možemo jako tešku i relativno laku grupu da nabodemo.

 

Nešto mi se javlja da ćemo dobiti nekog od pretohdnih protivnika (Napoli, Bajern, PSG...).

 

Idealno: Fejnord, Porto, Jang bojs

Najgore: City, Real, Njuka

 

Idealno nam donosi priliku da se ložimo, najgore priliku da imamo 3 spektakla u BG.

 

Neka bude mix.

 

Ubeđen sam da ćemo nadmašiti prethodna dva učešća po broju bodova, ko god nam zapao.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, NMX said:

Šeširi su takvi da možemo jako tešku i relativno laku grupu da nabodemo.

 

Nešto mi se javlja da ćemo dobiti nekog od pretohdnih protivnika (Napoli, Bajern, PSG...).

 

Idealno: Fejnord, Porto, Jang bojs

Najgore: City, Real, Njuka

 

Idealno nam donosi priliku da se ložimo, najgore priliku da imamo 3 spektakla u BG.

 

Neka bude mix.

 

Ubeđen sam da ćemo nadmašiti prethodna dva učešća po broju bodova, ko god nam zapao.

Valjda nije moguce siti i njuka? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Igor_ said:

Valjda nije moguce siti i njuka? 

 

Da, nije, moj zajeb :lol_2:

 

Onda Bajern, jos gora opcija...

 

Meni onaj draw.inker.one/#cl/gs izbacio finu grupu

 

Napoli, Dortmund, Sosijedad

Link to comment
Share on other sites

Zbog interesovanja za Djenepu sumnja se na prodaju Bukarija. Po meni odmah bih ga prodao ako postoji šansa da se Djenepa dovede. Em je ovaj prvi postao tempirana bomba u svlačionici em je ovaj drugi mnogo bolji igrač. Ukoliko se Djenepa dovede a ostane Bukari, to znači da neće doći špic već će Djenepa da igra na mesto Mitrovića a Olajinka ostaje u napadu. U tom slučaju ćemo imati napad za poželeti. 

I dalje se nadam da se nije odustalo od Drkušića i da postoji plan B za mesto štopera. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Prodati najboljeg igrača poslednjeg dana prelaznog roka bi bio baš ono wtf potez.

Mada me ništa ne bi iznenadilo.

 

To bih mogao da razumem jedino da je naišla ponuda od 15 miliona koja se viđa jednom u 10 godina i da na stolu imaju spremnu zamenu.

 

S tim što bi i takav potez još jednom pokazao da smo samo import-export preduzeće, a ne fudbalski klub…

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...