Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

47 minutes ago, Stanko1997 said:

Ja ipak mislim da je do 15.9. prelazni rok u Srbiji, a da možemo da registrujemo igrača do 4.9. Prošle godine smo Mijailovića doveli posle registracije za LE.

Da ali samo iz svoje lige ili free agenta. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nemojte zajebavati da je u 18H.

Uvek je bilo oko 13-14.

Voleo bih da propratim uživo a imam zakazano baš tad za dete nešto.

Ja računam da do 18H već dovedemo (ozvaničimo dogovorene)  dva pojačanja u zavisnosti od grupe. Ostalo da čeka par dana

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Stanko1997 said:

Od Drkušića izgleda nema ništa, traže 5 miliona(😂) a sad se i Nant uključio u priču.

Jbg. Šteta bi bila ako njega izgubimo. Našim šibicarenjem kod dovođenja igrača ćemo da izduvamo na kraju. To smo mi. Hoćeš da se nadmećeš u LŠ a dao si 1.5m na pojačanja a puna ti usta nekog napretka i poslovanja velikog kluba. Mnogo ti je bilo 3m za odličnog štopera od 24.godine od kojeg bi svakako bio u dobitku. E sad eto ti ga za 5m.

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Drug Crni said:

Može li neko da okači potove za žreb?

Ovako je za sada, neka ubaci neko gde će ovi što prođu danas i sutra:

 

Pot 1: Manchester City, Sevilla, FC Barcelona, Napoli, Bayern Munich, Paris Saint-Germain, Benfica, Feyenoord

 

Pot 2: Real Madrid, Manchester United, Inter Milan, Borussia Dortmund, Atletico Madrid, RB Leipzig, Porto, Arsenal

 

Pot 3: Shakhtar Donetsk, Red Bull Salzburg, AC Milan, Lazio, Red Star Belgrade

 

Pot 4: Newcastle United, Union Berlin, Lens

 

Currently unseeded teams: Real Sociedad, Celtic

  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sokmeniki said:

Pise se po tviteru da nam je sledece pojacanje Isidor Wilson. @Markoss Ima li istine u tome?

Можда и јесте али у ФК, човек је шпиц Локомотиве из Москве. Изгуглајте бар неку информацију пре него што питате људе.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, tapko5 said:

Можда и јесте али у ФК, човек је шпиц Локомотиве из Москве. Изгуглајте бар неку информацију пре него што питате људе.

Greska slucajno na KK temu, ako neko moze da prebaci na FK 😬😬😬

Link to comment
Share on other sites

Pisao sam o njemu pre dva meseca. I dalje stojim pri istom. Mi njega nemamo na koju foru da dovedemo. Dečko je ozbiljan napadač za kojeg je pre dva meseca ozbiljno zagrizao i Lion. Ima 23god. i košta 6m i ugovor do 2026 godine. 

Ako uspemo nekako, ne znam kako da ga dovedemo, to je da odeš u crkvu i ako si i ateist, prekrstiš se. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...