Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Od kad nema Ivanica, Zvezda igra ofanzivno dosta besmislenije.

Lucic i Mitrovic su podbacili danas. Falice njima konstantnost, ali se cini da je mogao Kabic ranije na teren(ako i udje). Ako postoji ponuda za Kangvu, treba je prihvatiti.

Lepo je videti Stamenkovica da jos uvek brani.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Nini3112 said:

Ako ima jos neki klinac kog zele sto pre da oteraju da pokupimo?

Oberučke. 😄

P. S. Mi ovu ligu gazimo sa pola gasa. Do početka LŠ mora dve jake provere da organizujemo u vreme reprezentativne pauze. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Ofanzivno mozemo da meljemo bilo koju dom ekipu kad to zelimo, bez obzira na teren i boju njihovih dresova, ali defanzivno smo mnogo izgubili prodajom Erakovica, narocito sistemu koji forsira Bahar.

U Ls tesko ce biti braniti nalete sa obe strane, kada se ne isprate igraci ili makar malo ispadne na polovini terena.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mislim da ce i Bahar skontati da nam treba Kanga, bilo bi glupo prodati ga. Mnogo su smisleniji napadi sa njim na terenu, posebno kad nema i Ivanica.

 

Prodaja Erakovica jedan od glupljih poteza, a toliko ih je bilo proteklih godina. Odbrana je kriticna za nivo LŠ.

Edited by Venger
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dosadan sam znam. Ali jeste dosta to slabo pozadi bez Erakovića. Skup je Vanja Drkušić ali je to taj tip igrača kao Eraković. Ista konstitucija i isti stil igre. Vanja stariji godinu dana, mlad igrač (23). Brz štoper koji ne preza od duela. Pozadi pokriva svaki pedalj terena. Vanja još ima mnogo više iskustva igranja jakih utakmica. On bi digao odbranu na mnogo veći nivo. Ali jbg. Soči traži 3m i ne žele više da pregovaraju ako ne damo te pare. 

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Koliko je Stamenić pismen igrač, neverovatno da smo dečka doveli bez obeštećenja. U prvom su Drago i on u par situacija baš ispizdili na ostale što ne igraju odbranu, i da, Rodić više nije ni za domaće njive. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, K.Dot said:

Koliko je Stamenić pismen igrač, neverovatno da smo dečka doveli bez obeštećenja. U prvom su Drago i on u par situacija baš ispizdili na ostale što ne igraju odbranu, i da, Rodić više nije ni za domaće njive. 

Rodić je po svemu sudeći odigrao poslednje minute u našem dresu. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...