Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?馃弳


Kooineeperk

Recommended Posts

Inace, koliko je Katai dobar lik, bez ikakve mrlje godinama u klubu. Cak je i ovu trenutnu situaciju prihvatio takvu kakva je, nije se oglasavao uopste niti pravio dramu. Sinoc pored terena gleda svoje saigrace bez problema. Koliko znam on je trenutno povredjen pa zato ni nije u konkurenciji, ali bih bas voleo da se 聽oporavi i skapira sa novim trenerom, pa da dobije koji minut u LS. Zasluzio je nakon svega da odigra LS u nasem dresu.

  • Like 30
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Nek grmi jako said:

Ne膷e pro膰i ba拧 mnogo vremena do momenta kada 膰e Kabi膰 zapo膷injati utakmice umesto Kangve.

Kangva je zasad sasvim dobarn i veoma koristan聽pa se pla拧im da bi se na taj na膷in pokvario a Kabi膰a bih svakako da bude starterMora se to postepeno. Zna Bahar

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 小褌械谢邪袪芯褋邪 said:

Inace, koliko je Katai dobar lik, bez ikakve mrlje godinama u klubu. Cak je i ovu trenutnu situaciju prihvatio takvu kakva je, nije se oglasavao uopste niti pravio dramu. Sinoc pored terena gleda svoje saigrace bez problema. Koliko znam on je trenutno povredjen pa zato ni nije u konkurenciji, ali bih bas voleo da se 聽oporavi i skapira sa novim trenerom, pa da dobije koji minut u LS. Zasluzio je nakon svega da odigra LS u nasem dresu.

Na konferenciji pred Vojvodinu je, cini mi se, Rajko pitao za status Kataija i Kange. Nesto u fazonu kako to da nisu deo ekipe, a prosle sezone bili lideri. Bahar bas naglasio da se na Saleta vrlo ozbiljno racuna, dok se za Kangu napravio lud.

Nema on sta da se oglasava i pravi dramu, povredjen covek i to je to. Opasno je zeznuo ledja na prvoj pripremnoj utakmici. Negde procitah da je u pitanju protruzija diska, sto mu valjda dodje neka inicijalna faza diskus hernije (a mozda i lupam gluposti). Uglavnom, samo da on to zaleci kako treba i verujem da ce imati svoju ulogu. U najgorem slucaju kao prva opcija s klupe, a verujem i da ce poceti solidan broj utakmica...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sinoc smo bas komentarisali, na kojoj poziciji u ovoj formaciji/sistemu vidite Kataija?聽

Inace, ono sto mi bas bode oci je koliko Bukari ume da bude sebican, i da od x boljih opcija izabere da on zavrsava akcije. To sam primetio i lani, ali sad bas bode oci kad lopta ide brze napred bez previse zadrzavanja.聽

Edited by Admiral
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Nek grmi jako said:

Ne膷e pro膰i ba拧 mnogo vremena do momenta kada 膰e Kabi膰 zapo膷injati utakmice umesto Kangve.

Ja ne vidim Kabica na toj poziciji, on ima sjajno telo, za sada i pristojnu tehniku 聽i jak sut, moze da postane bilo sta u ofanzivi, ali centralni vezni bas tesko.聽

Ako se dovodi jos jedno pojacanje to bi trebalo da bude DM/CM

1 minute ago, Admiral said:

Sinoc smo bas komentarisali, na kojoj poziciji u ovoj formaciji/sistemu vidite Kataija?聽

Inace, ono sto mi bas bode oci je koliko Bukari ume da bude sebican, i da od x boljih opcija izabere da on zavrsava akcije. To sam primetio i lani, ali sad bas bode oci kad lopta ide brze napred bez previse zadrzavanja.聽

Terzic je rekao da ga Bahar vidi kao jednog od dvojice ofanzivnih igraca u ovoj formaciji od sinoc, znaci izmena za Kraso/Olayinka ili kada neko od njih ne moze da igra, starter na toj poziciji

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bosMan_jr said:

Terzic je rekao da ga Bahar vidi kao jednog od dvojice ofanzivnih igraca u ovoj formaciji od sinoc, znaci izmena za Kraso/Olayinka ili kada neko od njih ne moze da igra, starter na toj poziciji


Realno, tu nam je rotacija i najkraca.聽
Ja sam bio ubedjen da ce na Mirkovo mesto, tj iza napadaca.聽

Link to comment
Share on other sites

Po mom misljenju najvece je pitanje sta Bahar sprema za LS, odnosno kako ce se suprotstaviti najjacim ekipama - veci deo prvog i drugog sesira. Mi mozemo cak i protiv nekih ekipa u LS da izadjemo kao sinoc, ali kada nam dodje top 10 ekipa u Evropi, a hoce bar jedna, onda se mora drugacije postaviti. Ako mu u toj drugacijoj postavi nije potreban igrac spic karakteristika Late Lata, onda nam takav igrac uopste i ne treba. Tada se treba okrenuti kvalitetnom zadnjem veznom koji ce igrati te utakmice uz Stamenica.聽

Neobicno je da nemamo nijednog klasicnog napadaca, ali nije nemoguce da tako i ostane. I taj Late Lat se tek u聽

prethodnih godinu dana pokazao kao gol igrac, u Svajcarskoj i sada u Atalanti cak kada je dobio sansu (iako su pripreme u pitanju).聽

Pominje se Drkusic na poziciji stopera, mislim da bi decko mogao biti dobra opcija, bolja od Degeneka, sa kojim me Bahar bas iznenadio. Iako je odlican i korektan momak i imao je u prvom mandatu neke dobre partije, mislim da nam treba kvalitetniji igrac da zameni Erakovica. Naravno bitnije je sta BB misli i neka se osecaju slobodno da me demantuju obojica.

Edited by bosMan_jr
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, KrX037 said:

Nemoj Galatasaraj molim te, samo nam jos sranja trebaju. Fejenord se nekako da preziveti.聽

Iz prvog sesira bih birao: Benfika, Barselona, Fejenord, Sevilja

Iz drugog: ManUTD, Porto, Dortmund, Real Madrid

Iz cetvrtog: Celtic, Union Berlin, Young Boys, Kopenhagen

Bilo koja kombinacija ovih timova mi je ok. Barselona, ManUTD i Celtic bi bilo epski聽馃槃

Link to comment
Share on other sites

Jel zna neko za拧to je Kabi膰 tako malo igrao u Vojvodini. Samo 19 me膷eva, 7 kao starter i 28 min. po me膷u u proseku.

Mlad igra膷, klub bez ambicija, mislim znalo se da 膰e biti peti, bili su tu zakucani, ni gore ni dole. Kad 膰e拧 dati mladom igra膷u da igra, ako ne tada.

Jedino 拧to mi pada na pamet je da se znalo da 膰e i膰i u Zvezdu pa da ne nabije veliku cenu. 膶itao sam da je odbijena tri puta ja膷a ponuda iz Italije od Zvezdine. Vrv. ne bi mogli odbiti 拧est puta ja膷u, ne znam, 拧ta vi mislite..meni nema logike da on odigra samo 19 me膷eva sa manje od pola sata u proseku za klub koji nema rezultatski imperativ, a pritom kvalitetom nije slabiji od konkurencije.

Link to comment
Share on other sites

Kakve dve utakmice, madre mia, prelepoooo.

Kad smo igrali sa Talijanima, posle prvog gola, ja rekoh daj da napravim smuti.

Isecem bananu, padne jos jedan gol, isecem pomorandzu, padne opet gol, dok sam izblendala, vec bilo 5:0 馃榾

Tako da sam opet uspela da vidim samo prvi, ali nema veze 馃檭

Bravo Zvezdo!

  • Like 8
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kidk said:

Jel zna neko za拧to je Kabi膰 tako malo igrao u Vojvodini. Samo 19 me膷eva, 7 kao starter i 28 min. po me膷u u proseku.

Mlad igra膷, klub bez ambicija, mislim znalo se da 膰e biti peti, bili su tu zakucani, ni gore ni dole. Kad 膰e拧 dati mladom igra膷u da igra, ako ne tada.

Jedino 拧to mi pada na pamet je da se znalo da 膰e i膰i u Zvezdu pa da ne nabije veliku cenu. 膶itao sam da je odbijena tri puta ja膷a ponuda iz Italije od Zvezdine. Vrv. ne bi mogli odbiti 拧est puta ja膷u, ne znam, 拧ta vi mislite..meni nema logike da on odigra samo 19 me膷eva sa manje od pola sata u proseku za klub koji nema rezultatski imperativ, a pritom kvalitetom nije slabiji od konkurencije.

razmisljaj ovako...

mislis da bi kod Stankovica igrao vise od 5 utakmica u sezoni i da mu ne bi pala cena?

jbg razlicite filozofije fudbala kod razlicitih trenera, neki prosto vole starije i iskusnije igrace, a i lakse je pruziti sansu kada igras napadacki i imas kvaliteta da u vecini slucajeva vodis... a i tada cesto ne umeju treneri da se oslone na mladje, kao da svi klubovi ne igraju fudbal u velikom finansijskom minusu i da im je to skoro pa jedini nacin da nesto zarade

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, John Terry said:

Kanga je pod istragom jer mu pise da je rodjen 1990 a majka mu umrla 1986 godine. Ko zna sta je tu u pitanju. I koliko godina ima taj covek.

Kanga nije pod istragom. Ta istraga je zavrsena pre dve godine u korist Kange, tj fudbalskog saveza Gabona.聽
Sada je vest samo ponovo pustena od nekog levog medija.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BojanaCZV said:

Kakve dve utakmice, madre mia, prelepoooo.

Kad smo igrali sa Talijanima, posle prvog gola, ja rekoh daj da napravim smuti.

Isecem bananu, padne jos jedan gol, isecem pomorandzu, padne opet gol, dok sam izblendala, vec bilo 5:0 馃榾

Tako da sam opet uspela da vidim samo prvi, ali nema veze 馃檭

Bravo Zvezdo!

Da pravis smuti(prospi) svaki put kad igra Zvezda馃槃

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, bosMan_jr said:

Po mom misljenju najvece je pitanje sta Bahar sprema za LS, odnosno kako ce se suprotstaviti najjacim ekipama - veci deo prvog i drugog sesira. Mi mozemo cak i protiv nekih ekipa u LS da izadjemo kao sinoc, ali kada nam dodje top 10 ekipa u Evropi, a hoce bar jedna, onda se mora drugacije postaviti. Ako mu u toj drugacijoj postavi nije potreban igrac spic karakteristika Late Lata, onda nam takav igrac uopste i ne treba. Tada se treba okrenuti kvalitetnom zadnjem veznom koji ce igrati te utakmice uz Stamenica.聽

Neobicno je da nemamo nijednog klasicnog napadaca, ali nije nemoguce da tako i ostane. I taj Late Lat se tek u聽

prethodnih godinu dana pokazao kao gol igrac, u Svajcarskoj i sada u Atalanti cak kada je dobio sansu (iako su pripreme u pitanju).聽

Pominje se Drkusic na poziciji stopera, mislim da bi decko mogao biti dobra opcija, bolja od Degeneka, sa kojim me Bahar bas iznenadio. Iako je odlican i korektan momak i imao je u prvom mandatu neke dobre partije, mislim da nam treba kvalitetniji igrac da zameni Erakovica. Naravno bitnije je sta BB misli i neka se osecaju slobodno da me demantuju obojica.

膶ini mi se da sam pro膷itao da je Late Lat zavr拧ena pri膷a i da Bahar, koliko god pre insistirao na njemu, sada ga ne膰e po拧to bi negativno delovao na ve膰 uigrane igra膷e i svla膷ionicu. Potpuno ga podr啪avam. Malo su se preigrali on i njegovi menad啪eri ali neka ide gde mu je bolje. A do拧ao je i Kabi膰

Za 拧topera si svakako u pravu da nam treba bolji.

Bilo je pri膷e da Bahar 啪eli Neta聽Lavija (zadnji i聽 centralni vezni) kojeg je trenirao i koji zaista deluje impresivno na hajlajtsima ali uvek ostaje nedoumica za拧to je oti拧ao u Japan a oni isto tra啪e ve膰e obe拧te膰enje (1.5 mil. a Zvezda je htela dati 600.000 hiljada)

膶ak je sam igra膷 rekao da bi bio zadovoljan platom ne拧to vi拧e od 400.000. 膶ini se da ima i paso拧 portugalije pa se ne bi ra膷unao kao strani igra膷.

Mo啪da Zvezda ima bolje re拧enje ali mo啪da se i ovo ostvari ako se prostudira za拧to je zavr拧io u Japanu a deluje mnogo bolje od toga

Edited by Alexandar
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uhhh brutalno deluje ovaj Lavi, generalno bolje za njega i za ovog stopera slovenca obestecenje nego za Late Lata. Prvo sto imamo opcija u napadu koliko hoces mi zaboravljamo i na Kataija koji sigurno i u evropi jos moze da napravi razliku da udje zadnjih 20-30 minuta plus klinci. Iskreno od Kangve i ako mi se svidja kako igra bi se najlakse oprostio a kolko se secam za njega se pisalo negde oko 3 miliona za obestecenje sto bi pokrilo i obestecenje i plate za ova dva igraca.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Po Mozzartu :

Mituljiki膰,Kne啪evi膰,Prucev .... OFK

艩ljivi膰,Lekovi膰,Nedeljkovi膰 ... Grafi膷ar

Nisu u pitanju pozajmice ve膰 dvojne registracije, jedno po meni jako bizarno pravilo vra膰eno ove sezone ...

Radimo sve da do kraja uni拧timo ligu ...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mare80 said:

Po Mozzartu :

Mituljiki膰,Kne啪evi膰,Prucev .... OFK

艩ljivi膰,Lekovi膰,Nedeljkovi膰 ... Grafi膷ar

Nisu u pitanju pozajmice ve膰 dvojne registracije, jedno po meni jako bizarno pravilo vra膰eno ove sezone ...

Radimo sve da do kraja uni拧timo ligu ...

Ta druga liga je nazalost cirkus i amaterska, tako da ovo sa dvojnom registracijom nece biti nista strasno. Cak naprotiv, dicice kvalitet tih timova

Sad imamo dve filijale 馃槄

Link to comment
Share on other sites

Za ostale mi je ok ali Sljivic i Nedeljkovic totalno bespotrebno, posle odlicne minutaze na pripremama Sljivic odigrao skoro celo poluvreme protiv Vose, Nedeljkovic bi mogo cak i levo da igra a nismo pretrpani na pozicijama wb. Bas teska glupost cak i ako se Bahar slozio ne mogu da se slozim sa tim jer je ocigledno da cemo u 90% utakmica da imamo velike prednosti posle prvog poluvremena pa nece ni da uticu na rezultaye previse njihovi minuti. A dobijali bi i da nam startuju Nedeljkovic, Sljivic i Mijatovic svaku utakmicu.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Nele said:

Za ostale mi je ok ali Sljivic i Nedeljkovic totalno bespotrebno, posle odlicne minutaze na pripremama Sljivic odigrao skoro celo poluvreme protiv Vose, Nedeljkovic bi mogo cak i levo da igra a nismo pretrpani na pozicijama wb. Bas teska glupost cak i ako se Bahar slozio ne mogu da se slozim sa tim jer je ocigledno da cemo u 90% utakmica da imamo velike prednosti posle prvog poluvremena pa nece ni da uticu na rezultaye previse njihovi minuti. A dobijali bi i da nam startuju Nedeljkovic, Sljivic i Mijatovic svaku utakmicu.

Mislim da je njemu glavni cilj danuigra ekipu za L艩, i ne verujem da 膰e mnogo da rotira, a i nema potrebe za tim. 艩to se ti膷e izmena, to zavisi i od rezultata i od taktike i od "stanja" igra膷a, kartona i tako dalje.

Treba ga pustiti da uradi ono 拧to je zamislio, pa 膰emo videti.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...