Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Nema potrebe za tim poredjenjima. Svaki od trenera je dosao u pravom trenutku i igrao najbolje sa onim sto je imao na raspolaganju. Siguran sam da Vladan ne bi znao sta da radi sa ovim sadasnjim timom. Ali isto tako ni Bahar ne bi nista uradio sa Vladanovim timom. Niti bi dosao u Zvezdu u onom rasulu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/26/2023 at 10:55 PM, Crni said:

Smanjite ocekivanja od Bukarija, on je fizicki oformljen igrac, psihicki zavrsava u svojim granicama, tehnicki ne moze mnogo da napreduje. Treba razumeti da svi imaju limite. Njega krasi snaga, izdrzljivost i brzina i to treba eksploatisati na max, naroscito u savremenom fudbalu.

Ko se seca Dragise Binica, zna na sta mislim.

Snaga,izdrjivost i brzina,pa gde ces vise…Doaj na to i prosecnu tebniku i dobijes vrhunskog igraca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Venger said:

Neki zabari pisu da hocemo Jovica na pozajmicu.

 

I ja sad procitao. Vrlo maglovite spekulacije. Naime, Jovic ima jos sezonu ugovora, Real ima 50% od prodaje, tako da ako bi isao verovatno bi to bio full transfer. U tom slucaju treba neko da mu da platu koja je u Realu bila 20 miliona evra godisnje a u Fiorentini 5. To je i dalje ogromna suma za ovaj region.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Terry said:

 

I ja sad procitao. Vrlo maglovite spekulacije. Naime, Jovic ima jos sezonu ugovora, Real ima 50% od prodaje, tako da ako bi isao verovatno bi to bio full transfer. U tom slucaju treba neko da mu da platu koja je u Realu bila 20 miliona evra godisnje a u Fiorentini 5. To je i dalje ogromna suma za ovaj region.

Mogao bi i on malo da oladi sa tom platom ako hoce da ozivi karijeru. Da se odrekne veceg dela tih primanja i odigra jednu vrhunsku sezonu, za sta ce kod nas imati prostora. Zaradio je vec dosta, a zaradjivace i u buducnosti, tek mu je 25 godina.

Edited by Venger
Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta da mislim, ovako na prvu kad pogledas odma obe ruke za ali generalno po mom misljenju mnogo vise stvari moze da krene po zlu.

Broj jedan je plata koja ce da bude minimum 2-3 puta veca od najplacenijeg igraca trenutno i ako deluju pre svih i Olajinka i Kraso kao top korektni momci a verujem da oni imaju najvece plate jer su dosli za dzaba, to moze dosta da utice jer i kad bi dosao to bi bilo izmedju 3 i 4 miliona godisnje.

Sledece je taj status super zvezde koji bi on imao dolaskom. Da li to moze da se iskontrolise i da li i koliko je jos on glavom u fudbalu ali to je na Baharu koji ako ima istine u ovome se nadam da ce prvo da sedne sa njim i da mu objasni kako i sta se ocekuje od njega kako na treninzima tako i na utakmicama. 
Trece je harmonija u timu koja za sada deluje ekstra, konacno Kangva deluje zadovoljno a ovo bi znacilo verovatno njegovo seljenje na klupu i povlacenje Krasoa na njegovu poziciju a ne verujem da bi ovaj bio srecan zbog toga. Plus jos veca guzva u napadu sto bi znacilo da bi neko od klinaca morao na pozajmicu a to je najverovatnije Mijatovic. 
Generalno ako se sve poklopi i on izrazi zelju za povratkom i ozbiljnim radom moze sve da se uklopi a ako se Kangvi ne svidja moze i da se proda sto ce najverovatnije i biti tako.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko god bio talentovan, Luka Jović je sve što vašoj ekipi u ovom trenutku ne treba, ideja kolektivnog presinga počinje i idealo završava se sa najisturenijim igračima, u teoriji Olayinka i Krasso to mogu baš lepo da iznesu, pritom su i koncepcijski vrlo komplementarni među sobom i sa ostatkom ekipe. Ako budete dovodili još jednog napadača, siguran sam da bi bio neki fizički moćniji, visinski ili brzinski. Jović je igrač koji se često smori dok trčkara po terenu, a u pitanju je klasičan finišer, 9-ka, mislim da danas nema mnogo ekipa koje ovakvim igračima posvete ulogu startnog, nosećeg igrača a da nema izražene druge kvalitete.

Na stranu što mislim da je klasična patka, da je neko spojio bivši klub i prijateljsku od pre koji dan.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Perkos2 said:

ako hoće d asjebu sve što se ovog leta dobro uradilo onda neka dovedu jovića i račića, raspad nam je garantovan!

 

Koliko je cenjen dokaz je da ga je Real dao džabe Fiorentini uz 50% od narednog transfera.

 

Ovo eventualno može da se desi kad Bahar ode i zasedne opet neki Batađorista pa onda ponovo Gobeljić, Borjan i tako.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Wake in Fright said:

Možda bi Jović dobio veći motiv kad bi se vratio. Igrao bi LŠ sa klubom u kojem je ponikao, imao bi priliku da oživi karijeru. Intrigantan je igrač, ne može se to sporiti, ali može da bude i problema. Svakako da bih volio više Jovića nego li nekog Late Lata. 

 

Ja sumnjam. Ako nije mogao sebe da motiviše da igra za, po mnogima, najveći klub na svetu, teško će ovde da bude neki faktor. Ja mislim da bi bio kancer za svlačionicu. Samo još jedan nabeđenko koji bi mislio da svi treba za njega da igraju. Pogledaj kako lepo izgledamo na terenu, zašto bismo to sad kvarili? Nama treba još jedan centarfor sigurno, ali ne Jović.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, John Terry said:

 

Ja sumnjam. Ako nije mogao sebe da motiviše da igra za, po mnogima, najveći klub na svetu, teško će ovde da bude neki faktor. Ja mislim da bi bio kancer za svlačionicu. Samo još jedan nabeđenko koji bi mislio da svi treba za njega da igraju. Pogledaj kako lepo izgledamo na terenu, zašto bismo to sad kvarili? Nama treba još jedan centarfor sigurno, ali ne Jović.

uz sve ovo nabrojano negativno bi uticao na mlade igrače,

ovu ekipu treba da vodi kapiten Dragović i da se svi mladi ugledaju na njega i njegov odnos prema obavezama prema klubu

 

Edited by Perkos2
  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Da se ja pitam, ne bih više ništa dirao oko sastava. Možda bih doveo boljeg od Kangve na toj poziciji. Ovako, imamo odlično uigranih 11 igrača plus kvalitetne mlade nade na klupi kao zamene. To je to što se mene tiče. Na napad bih stavio pečat do daljeg. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Redstar0356 said:

Sve je prosao na srecu, igra nuletina, Bata Djora na steoridima plus dooosta srece i Borjan 

 

Jednom mozemo da kazemo ali 2 puta ako se ponovi pa majku mu vasu...Stvarnoooo je imaooooo dooosta srece. Maloooo vise pooostoooovanja.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...