Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?๐Ÿ†


Kooineeperk

Recommended Posts

Ja se iskreno nadam da cemo da izvucemo 2 najjaca tima iz prvog i drugog a najslabiji iz cetvrtog. Po mojoj logici nekoj cemo tako najlakse do 3. mesta jer ce bukvalno dvomec sa tom ekipom da odluci.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Perkos2 said:

ekipu koju uigrava rasture mu za ลกaku dolara

no ko je oฤekivao da ฤ‡e terza i mrkela da sede mirno i gledaju kvalitetan fudbal ?

oloลก je to navikla na muljanje njih fudbal nikad i nije zanimaoย  ย 

ล ta su rasturali? Prodali jednog igraฤa gde Barak ima veฤ‡ svoju ลพelju kao zamenu? Ok, legitimno je kritikovati prodaju, i ja sam viลกe za to da se prodaju igraฤi poput Pruceva, Azarova, Kangve ili Lekovica, ali nije katastrofa. Niti ฤ‡e Barak imati problem niti ฤ‡e Gobeljic ili Srnic da se vrate u prvi tim.ย 

2 hours ago, Manoly said:

Kada se igra prijateljski mec proziv Tsc-a koji je najavljivan pre neke dve nedelje?ย 

20:00, 22. jul

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Milko Miller said:

ล ta su rasturali? Prodali jednog igraฤa gde Barak ima veฤ‡ svoju ลพelju kao zamenu? Ok, legitimno je kritikovati prodaju, i ja sam viลกe za to da se prodaju igraฤi poput Pruceva, Azarova, Kangve ili Lekovica, ali nije katastrofa. Niti ฤ‡e Barak imati problem niti ฤ‡e Gobeljic ili Srnic da se vrate u prvi tim.ย 

20:00, 22. jul

vidi ako krenemo da nalazimo opravdanja neฤ‡i ฤ‡emo ij i za miloลกฤ‘eviฤ‡a i vuฤiฤ‡a tako da nema potrebe da ลกirimo priฤu o ลกtetnosti koju nanose FKCZ tipovi poput terziฤ‡a i mrkele

naravno da sam svestan da ima i ljudi kojima je sve to ลกto oni rade sasvim u redu ali to neฤ‡e promeniti moje miลกljenje o pomenutima nikad

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ogromna ลกteta za nas ลกto ne moลพemo da ga zadrลพimo. Erakoviฤ‡ ฤ‡e biti najtraลพeniji ลกtoper na trลพiลกtu u skorije vreme. Ali ako veฤ‡ odlazi, zbog rezultata svidja mi se ova opcija da ostane do zime. Mnogo ฤ‡e znaฤiti. A Degenek da dodje od zime i spremi se za proleฤ‡e u Evropi.ย 

Edited by ฤŒoฤo
Link to comment
Share on other sites

Naลพalost,bilo je samo pitanje vremena kada ฤ‡emo prodati ฤŒupu ...

Svojevrsno je ฤudo ลกto je i do sada ostao kod nas ... obzirom kakve mufljuze imamo na ฤelu kluba ...

Ako je veฤ‡ neminovnost da ide u Rusiju onda je i za nas i za njega bolja opcija Zenit ... za nas jer ga barem moลพemo zadrลพati do zime na pozajmici,za njega jer ฤ‡e u klub koji ฤ‡e 90% opet biti prvak ...

Link to comment
Share on other sites

On 7/17/2023 at 10:25 AM, Perkos2 said:

Dinamo veฤ‡ par sezona moลพe da proda Livakoviฤ‡a, Ivanuลกeca, ล utala iz prve ali ne njihov "gazda" ih drลพi u ekipi i momci igraju evropske utakmice a cena samo skaฤe pa ฤ‡e ove godine uzeti tri puta viลกe para za pomenute igraฤe. Umesto da Erakoviฤ‡a drลพe u ekipi i da momak pokaลพe na evropskom nivou da vredi i samim tim mu cena skoฤi barem na duploย  ลกibicari ga prodaju u ligu koju viลกe niko i ne gleda i gde cena moลพe samo da mu padne a on da stagnira.ย ย 

Livakovic ide u Fener, a Sutala trazi Ajax pa cemo videti dal ce ga prodati pre ili posle 15.8/16.8 a svakako mislim da nece docekati grupnu fazu (ako se plasiraju), to naravno ne abolira Terzu i unisten momentum u timu, posto se sustinski slazem Dinamo je pred 10ak godina prodavao cim stigne sad cesto ceka, a ovi nasi ne cekaju

ย 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, sassha said:

Livakovic ide u Fener, a Sutala trazi Ajax pa cemo videti dal ce ga prodati pre ili posle 15.8/16.8 a svakako mislim da nece docekati grupnu fazu (ako se plasiraju), to naravno ne abolira Terzu i unisten momentum u timu, posto se sustinski slazem Dinamo je pred 10ak godina prodavao cim stigne sad cesto ceka, a ovi nasi ne cekaju

ย 

Livakoviฤ‡ ide posle barem tri prelazna roka u kojima je imao sasvim solidne ponede ali je Dinamo ฤekao njegove joลก bolje nastupe u evro utakmicama i za reprezentaciju pa mu je cena sad najmanje tri puta veฤ‡a, a naลกi ลกibicari ฤim vide da mogu da zarade par hiljada evra za sebe brลพe bolje prodaju igraฤa. Danas prodati mladog igraฤa u ruski klub je zloฤin prema tom igraฤu poลกto je osuฤ‘en da igra samo utakmice ruske lige najviลกe jednom nedeljno a tako se ne postaje ozbiljan igraฤ, niti mu raste cena.ย  ย 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Totalno nebitno, decko se tek u prosloj sezoni u potpunosti afirmisao i postao A reprezentativac.
Decko ima 22 godine sto je za stopersku poziciju i dalje jako mlado.

Ko kaze da mu cena vise nece rasti ili je jako ogranicen ili Terzicev bot.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Mi kad gledamo na Dinamo ne treba da se pitamo kako prodaju igraฤi nego kako naprave igrace. Teลกko da ฤ‡e ovde neko da se otvori kao kod Dinama kad porede ลกta su naลกi a sta njihovi talenti uradili zadnjih 15 godina na velikoj sceni.ย 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milko Miller said:

Mi kad gledamo na Dinamo ne treba da se pitamo kako prodaju igraฤi nego kako naprave igrace. Teลกko da ฤ‡e ovde neko da se otvori kao kod Dinama kad porede ลกta su naลกi a sta njihovi talenti uradili zadnjih 15 godina na velikoj sceni.ย 

Evo prilike ds Erakoviฤ‡ uradi neลกto na velikoj sceni ali ne moลพe poลกto ฤ‡e ga ลกibicari prodati za tepsiju ribe ลกto se kaลพe. Ni jednog igraฤa ne ลพele da saฤekaju da odigra neลกto u Evropi i podigne cenu veฤ‡ pradaja ลกto pre. Joลก sad ova situacija sa Rusima gde moลพe da se mulja koliko se moลพe.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dobra je opcija da ostane do zime, ali ako pokida u Lล  odmah ce duplirati svoju cenu i bice nam zao. Postoji i rizik da odigra jednu utakmicu lose i da mu to ubije cenu. Ali ja bih taj rizik preuzeo.

ย 

Degeneka bih doveo odmah, jer nama treba 5 stopera za ovu formaciju, a Milun nije odavno za ovaj nivo fudbala, a za Lekovica je verovatno jos rano. Ostaje samo Spajic.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Mendez said:

Erakovic dobio 1,5mil EUR po sezoni. Ako je tako, nisam siguran da su ga nesto previse tjerali. Mi dobijamo 7 mil EUR i 10% od sledece prodaje (Mozzart)

ย 

Ni u ligi petice, prvi inostrani ugovor mu ne bi presao milion โ‚ฌ. tako da verujem i da je on zadovoljan.

ย 

Apropo ovih komentara horumasa, da Bahar treba odmah da spakuje kofere, jer eto prodali su mu igraca, su u najmanju ruku nebulozne.

ย 

Jeste pogresan tajming, ali to je praksa svih klubova.ย 

Da je tako Fiorentina nikad ne bi prodala Vlahovica Juveu itd

ย 

Treca stvar, ovaj tim KOSTA, a naravno da ce se ova pojacanja + trener moraju finansirati NAZALOST i delom transvera.

ย 

Nije sad Erak otisao za tepaiju ribe, ipak je dobra cifra.

ย 

Da je pameti da se saceka Lล  ciklus da mu se digne cena, ali sta je tu je

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...