Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

2 minutes ago, Miki28 said:

@Čočo ako ne okacis na drustvene mreze, nisi bio🤣🤣🤣🤣

Ovo je pripremna utakmica. Ali i kao takva siguran sam da niko iz prošle godine nije ni radio skauting. Nego uzme Milojević iz iskustva pomoćnog trenera pa baci pogled na po koji meč. Tj. nisam ni siguran ko mu je zapravo bio zadužen prošle godine za skauting. Verovatno Vujadin. 😅

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Ovo je pripremna utakmica. Ali i kao takva siguran sam da niko iz prošle godine nije ni radio skauting. Nego uzme Milojević iz iskustva pomoćnog trenera pa baci pogled na po koji meč. Tj. nisam ni siguran ko mu je zapravo bio zadužen prošle godine za skauting. Verovatno Vujadin. 😅

Ma da. Znas da postoji opcija i da se hvale novi bez da se pljuju stari?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čočo said:

Ovo je pripremna utakmica. Ali i kao takva siguran sam da niko iz prošle godine nije ni radio skauting. Nego uzme Milojević iz iskustva pomoćnog trenera pa baci pogled na po koji meč. Tj. nisam ni siguran ko mu je zapravo bio zadužen prošle godine za skauting. Verovatno Vujadin. 😅

Vladan Perasevic i Zoze Kosta su bili analiticari prosle sezone. Perasevic je ostao kao pomocnik Adamu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Ma da. Znas da postoji opcija i da se hvale novi bez da se pljuju stari?

Zbog tih starih mi se ogadio fudbal i posle 20 godina nisam gledao ni na Tvu tako da ne postoji ta opcija. 

2 minutes ago, Milko Miller said:

Vladan Perasevic i Zoze Kosta su bili analiticari prosle sezone. Perasevic je ostao kao pomocnik Adamu.

Baš tako. Pomoćnik. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

Al Perasevic ne objavljuje na drustvene mreze jel?😀

 

@Čočo let it go. 

Pa ne objavljuje. Varka za protivnike. Ali i za navijače, malo i za igrače. Svoje, naravno. 😅

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Gledam ovaj Fener bogati su al slabo im ide loptanje za te pare. Al to su turci vole bahanalije.  Zvezda mora da crpi snagu iz omladinske sa ponekim strancem sve ostalo je prevara. Latte lat brat izvini ne trebas nam. 

 

 

 

 

Edited by Nikola
Link to comment
Share on other sites

Inače, ovaj Adam je bio neki komadant u izraelskim specijalnim jedinicama. Zanimljivo.

I jos jedna trivia: Deki Stankovic je godinu dana stariji od Baraka. Ja ga jebem, ne izgleda mi to bas tako.

Pregršt zanimljivih informacija podijelih..

Edited by Mendez
.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Čočo said:

Nije mi jasna jedna stvar. Zar nije bila priča da na turniru posle 0:0 idu penali? Malopre ih nije bilo. Ili sam ja loše razumeo ili su bili u fazonu što da gube vreme kad se zna već ko osvaja? 😂

Dobio zenit sa penaltika

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...