Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

12 minutes ago, Nele said:

Da se nadovezem na ova dva posta.

Glazer me odusevio igrom nogom, smiren, pravi komandant. Ne znam da li je imao jedno lose i u prazno dodavanje ili ispucavanje. Svakako karakteristika koja se mnogo ceni kod golmana u modernom fudbalu.

Ali ali primio je gol od Andore!

  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Laki21 said:

 

Meni je prvi utisak refleks. Pokušavam da se setim ko je od naših golaman imao takav ali mi baš ne ide. 95% golmana bilo koje lige primilo bi makar jedan od ona dva šuta, brzina reakcije je baš bila fascinantna.

Ljukovčan, sigurno ga pamtiš.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, harmonajzer said:

Posle hvalospeva o prvom poluvremenu na forumu, odgledao sam drugo.

Konačno igramo nešto što liči, ustvari jeste, moderan fudbal.

Izgleda da smo konačno pogodili sa napadačem, Kraso deluje moćno. Još ako je Olayinka tako dobar kao što pišete...

Nekako mi je žao Kataija, teško će on ovde imati minute. Da li je uopšte bio u protokolu danas?

Katai ovo ne moze da istrci

 

80 i neki minut 1:1 u gostima se igra i momci udare presing i pobede.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nego, puno srce kad videh ponovo na delu Nedeljkovica. Obecava od prve pojave.  Slican sam imao osecaj sad vec davno kad sam gledao mladog Dusana Bastu, kako šparta protiv Jang Bojsa. Secam se, viori mu ona plava kosa u trku, kao nekad Prosineckom, a on ne staje, svuda je, dribla, trci, dodaje...koliko sam zavoleo te igrace, koliko je tu bilo talenta...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ovo je svemirski brod u odnosu na ono sto smo gledali prethodnih sezona. Broj istrosenih i zasicenih igraca sveden na minimum, dosta mladih igraca zeljnih dokazivanja koji grizu i kidaju za svaku loptu. I kvaliteta i talenta i fizikalija, svega ima. Klinci su me bas odusevili, ako su u stanju ovako da igraju protiv Zenita onda ne bi smela da se dovodi u pitanje njihova minutaza makar u prvenstvu. 

 

Lepo je bilo videti i 3-4-1-2 formaciju, obicno treneri nemaju onu stvar da probaju nesto drugacije od 4-3-3 ili 3-4-3. 

 

Nadam se samo da ce trener uspeti da izbalansira sve ove silne igrace u ofanzivnom delu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Laki21 said:

 

Meni je prvi utisak refleks. Pokušavam da se setim ko je od naših golaman imao takav ali mi baš ne ide. 95% golmana bilo koje lige primilo bi makar jedan od ona dva šuta, brzina reakcije je baš bila fascinantna.

Meni najdrazi Zvonko Milojevic i Vlada Disljenkovic

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, vlaDixXx said:

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/kangva-da-me-je-zvao-zenit-prihvatio-bih/455650

 

Evo ti intervju posle meca, o "ovome" ti pricam 

Nadam se da ces razumeti 

 

Ne vidim nekog skandala ovde. Ruski novinari intervjuišu igrača, koji je ranije igrao u njihovoj zemlji a on im se svojim odgovorima malo dodvorava. 

 

A ono što si prije spomenuo da su ga jedva smirli kod penala. Ako je istina, tu bi podržao disciplinsku meru, jer takvom ponašanju nema mesta ako čemo graditi dobru hemiju untar tima. Ako je trener odlučio Krasoa da šutira, to je tako i tačka.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam zasto su u klubu toliko opsednuti Kangom, a pogotovo mi nije jasno da ga i Bahar vidi u 11. Moze on da odigra kvalitetno ali nas bas retko pocasti pravom igrom, uglavnom igra nesto svoje sto je samo njemu zanimljivo sa previse kontakta, cekanja da ga fauliraju, pa valjanja po zemlji, svadjanja sa sudijom, protivnickim igracima. Usporava igru, sve nesto u mestu. Ne znam ni koliko moze da pomogne u presingu uprkos plucima koje ima, jer mu fali agresivnosti, a i nije nesto previse takticki disciplinovan, vidim ga vec kako stoji negde na sredini terena i gleda kako saigraci pritiskaju protivnicke linije. Na sve to kad dodas kakva je glava i da je sklon kiksevima, stvarno ne vidim kako i dalje uspeva sve oko sebe da ubedi da je dobar igrac.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Očigledno i po ovoj izjavi ali i prethodnoj da Kangva želi da ide. A i danas i ako je bio sjajan bio je i mnogoo nervozan. Na trenutak nisam znao da li je Kanga ili Kangva. To kod Kangve nismo do sada vidjali. Ja da se pitam još bih na sve ovo za kraj uvalio negde Kangu a Kangva umesto njega da uskoči i to bi bio sjajno urađen prelazni rok. U timu mora da ostanu Nedeljković, Lučić i Šljivić. Ispašće Vigo/ Nikolić ili obojica, kako stoje stvari i Kataj. 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Kocić i Randjelović su bili poznati po svojim refleksima

 

29 minutes ago, Kankkunen said:

Ljukovčan, sigurno ga pamtiš.

 

18 minutes ago, Crni said:

Meni najdrazi Zvonko Milojevic i Vlada Disljenkovic

 

Jedino Ljukovčan je bio blizu ove brzine refleksa, ali mislim da čak ni on nije bio toliko brz.

 

 

 

 

Pogotovu druga odbrana je fascinantna, komentator na Areni je prvo rekao "pogodio golmana", a tek na usporenom se videlo da je refleksno odbranio. Mislim da je ovaj momak pun pogodak. Što može da se brani biće odbranjeno.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dacu ovom coveku poverenje, zato sto ovaj covek nije dosao iz Izraela u Srbiju jer je od malena sanjao Marakanu, Zvezdu, pobedu protiv Partizana.

Nije dosao da bude mediokritet, dosao je da napreduje, uspostavi sistem, nametne autoritet.

I zato je vec uradio ono sto mnogi nisu smeli, i verujem da niko vise nece biti uljuljkan, ako je precrtan Borjan, vec danas to moze biti bilo ko. I to je pravi put i cini mi se jedini, klub mora stati iza svog trenera, koji je njihov izbor, dakle samim tim stoje i za sebe.

Vreme ce pokazati.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kanga i Katai lagano mogu i dalje da igraju naše prvenstvo, kada neko treba da odmori. Za LŠ je jednostavno prošlo njihovo vreme, to se igra na visini gde oni ne mogu više ni dvogledom da dohvate. Ovako kad razmišljam,  ne znam ni koga bih umesto Kange, ne pada mi nijedan igrač na pamet, ali bih svakako nekog ko je sigurniji i oprezniji sa loptom, jer svaka Kangina izgubljena je 100% šansa sa protivnika.

Edited by K.Dot
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...