Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

1 minute ago, vlaDixXx said:

 

Kangi i Kangvi ako se ne svidja, neka idu

 

Šta ti znači ovo? Kangva odličan danas.

Dosta više sa tim prikrivenim rasizmom, ozbiljno ti kažem. Nećeš ni imati šansu da se opravdaš.

 

  • Like 8
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Juan said:

Šta ti znači ovo? Kangva odličan danas.

Dosta više sa tim prikrivenim rasizmom, ozbiljno ti kažem. Nećeš ni imati šansu da se opravdaš.

 

Nije on rasista nego glasnogovornik određenih interesnih grupa

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nele said:

Hvala gospodine Bahar

Samo jos jednom i ovde da napisem.

 

Drago mi je sto si se vratio na forum.

 

Secam se kad sam dolazio na B92 da si bio medju najaktivnijima tamo sa nase strane.A onda si odjednom nestao. I sad si opet tu. :D

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Au bas sam slatko odgledao ovu tekmu danas. Nisam se smorio ni sekunda, a prosle sezone ne znam da li sam 45 minuta fudbala odgledao od kad smo ispali iz Evrope.

Ozbiljan je trener Bahar, to se vec sad vidi. Samo da ga puste da radi i bice ovo bombona tim.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Kad pogledas ovo bolje da nisu dovodili ovog Lata … Mitrovic levi wb a monsieur Kraso i Olajinka u napadu…. No puno poverenje i podrsku gospodinu Baharu. 
 

Kad je sledeca ? 😁😁😁

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam zadnjih pola sata i bap sam prijatno iznenađen pre svega stavom igrača i odnosom prema utakmici. Čak je i Rodić uspeo da istrči 50m u zadnjem minutu što nisam video  nikad ranije. Ima naravno još da se radi i uigravaju linije ali napredak je baš očigledan. Idemo dalje

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nele said:

Kad pogledas ovo bolje da nisu dovodili ovog Lata … Mitrovic levi wb a monsieur Kraso i Olajinka u napadu…. No puno poverenje i podrsku gospodinu Baharu. 
 

Kad je sledeca ? 😁😁😁

08.07 u 18.30

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nele said:

Kad pogledas ovo bolje da nisu dovodili ovog Lata … Mitrovic levi wb a monsieur Kraso i Olajinka u napadu…. No puno poverenje i podrsku gospodinu Baharu. 
 

Kad je sledeca ? 😁😁😁

Osmi Jul protiv Nefcija. Idemo po Pari kup🏆

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, vlaDixXx said:

Lucic, Mitrovic Mijatovic Sljivic odlicno su odigrali vcrs ali bice tu guzva 

 

Glazer odlican kao i Dragovic

Mijailovic pronašao idealnu poziciju

 

Kangi i Kangvi ako se ne svidja, neka idu

 

Da ti nije neko hakovao nalog? Red bi bio fa makar pohvališ trenera, jer kako si ga kritikovao bsz osnove sad ga i pohvali bez osnove(mada za sad osnove ima).

Link to comment
Share on other sites

Stamenic isto odlican igrac borben, tehnicki pismen jos i mlad tek ce da napreduje. 
Voleo bi na sledecoj njega i Kangvu zajedno od starta da vidim.

 

Nama je trenutno najveci problem sto imamo previse kvalitetnih igraca pa nam nije jasno kog bi pre gledali, slatke muke gospodina Bahara… Kad smo i to docekali 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Poslednji put smo ovako igrali na pripremama protiv (onog) Verdera, pre 20 godina otprilike. Bilo je 1-1 i pucali se penali, ne secam se konacnog ishoda. Ljupko nas je trenirao, secam se da drugar i ja bukvalno nismo mogli da verujemo sta gledamo. To je generacija Zigic, Pantelic, Bosko Jankovic, Bisevac itd. Mislim da je to sezona kad nas je u posledjem krugu kvalifikacija za LS izbacio PSV (3-2 ovde, 5-0 pukli tamo, Zigara se povredio pred drugi mec).

 

Ovo je bio nepotrebni intermeco, a sada uz sve pohvale svakom igracu koji je danas usao (cak i Rodicu, bar za onaj sprint), jedan veliki pljuc prvenstveno Dejanu Stankovicu i malo manje Milosu Milojevicu. Uz to da ih obavestim da su 55 i 77 slobodni igraci, i da mogu da ih angazuju bez problema.

Edited by pantelia
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pantelia said:

Poslednji put smo ovako igrali na pripremama protiv (onog) Verdera, pre 20 godina otprilike. Bilo je 1-1 i pucali se penali, ne secam se konacnog ishoda. Ljupko nas je trenirao, secam se da drugar i ja bukvalno nismo mogli da verujemo sta gledamo. To je generacija Zigic, Pantelic, Bosko Jankovic, Bisevac itd. Mislim da je to sezona kad nas je u posledjem krugu kvalifikacija za LS izbacio PSV (3-2 ovde, 5-0 pukli tamo, Zigara se povredio pred drugi mec).

 

...

 

Jbt, ladno ima 20 godina od tad 😬

 

Fantastična generacija je to bila. Nismo imali sreče u evropi. Dobili PSV-ja tu, a tamo crveni karton odma na početku utakmice i 0-5. Oni imali strašnu ekipu, mislim da su igrali QF lige šampiona te godine. Posle u grupi uefe nadigrali Romu na marakani, pa ispali golom Gameira u 94. u Strasbourgu. Sledeče godine naletimo na Milan u kvalifikacijama...

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Sjajan osecaj je gledati ovakvu ekipu, da se ne zalecemo na visok plasman u Evropi jos uvek, ali za sada Barak je odradio fantastican posao.

 

Prvi put moram reci, i uprava je uradila dobar posao, prvenstveno dovodjenjem njega, a onda i pojacanja. 
 

Samo dobar rad i uigravanje ovih momaka, dug je put pred ekipom, ali imamo cemu da se radujemo!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Rano je pricat, tek su dve nedelje priprema, ali ako se po jutru dan poznaje trener ce napraviti nesto od ovog tima, gde je najpre procistio kadar, a onda ocigledno jako i bez kompromisa radi sa igracima. 

Taj presing koji smo sukcesivno vrsili na njihovu zadnju liniju, kretnje, trcanje bez lopte i uopste pristup igri - sve pokazuje da se ide u pravom smeru i sta Bahar trazi, sto je apsolutno najvaznija stvar.

Oni mladi momci kojima je dao sansu u svakom mecu tek ce pokazati kvalitet, oni minute moraju imati prevashodno na dom livadama, pa u nekoj meri i u Ls.

Tacno je neko napisao, kod prethodnih trenera na ovom turniru gledali bismo Gobeljica i Srnica, danas smo videli Nedeljkovica, Sljivica, Lucica, Mijatovica - nema potrebe za daljim poredjenjima.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...