Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Just now, Nele said:

Bas me razocarao Bahar sa ovim izborom Kange… Ja sve vreme mislim Kangva kad ono 😕 

 

Bice veselo kad Kanga po dzombama Cika Dace doda loptu u noge nekom veznjaku Radnickog na 35 metra od naseg gola...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, fasper said:

Nema ovde gola tri dana da se igra. Jedino neka njihova greska. Mi dva normalna dupla pasa ne mozemo da povezemo. A sa ovim veznim redom defanzivna tranzicija nam je nula. Svaki kontranapad sansa za gol.

 

Ne pomaze ni to sto ovaj Gluscevic kog su u Zvezdi oterali kao netalentovanog deluje kao Ronaldo pored Micka. 

Link to comment
Share on other sites

On 10/4/2023 at 11:41 PM, fasper said:

Jebes Ligu sampiona, ovaj strucnjak gubi titulu ove godine. Zapamtite moje reci. Vec za vikend ide kiks u Kragujevcu.

Da ima bar malo morala podneo bi ostavku jos veceras. Bruka i sramota kako mu ekipa izgleda posle 3-4 meseca rada.

Od pocetka se videlo. Samo se ljudi prave slepi i veci zvezdasi od nekih drugih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

Ovog Micka koji treci put ovako prima gol na ovaj bezobrazni blok treba isutirati iz kluba. 


Stoji da je los, ali nije on jedini krivac.

Kriv je onaj koji ga forsira tu, izmislja, menja postave iz kola u kolo bez ikakve logike i potpuno je pogubio konce u timu koji nema zivota.

Micko je samo na pogresnom mestu u pogresno vreme.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...