Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Nije Kraso za kritiku, mora da se izadje iz sablona, sto on individualno moze, samo mu nije proslo. Bilo je par prekombinovanja, manjak joncentracije, ali nebitnost utakmice verovatno ima udela. Videcemo protiv Fjorentine na punom stadionu kako ce to izgledati.

Ne cudi sto odbrana deluje nepouzdano, previse visoko stoje, krila umeju da se zaborave u napadu, a da ne pominjemo gubitak Eraka.

Prava provera za odbranu sledi.

Link to comment
Share on other sites

Imamo problem kada TSC igra visoki presing,  ne možemo da iznesemo loptu.  Sa ovakvom postavkom, kao i Kangvom/Ivanicem na sredini uz Stamenica,  imaćemo ogromne probleme da organizujemo napade i bukvalno gol ima da nam visi u vazduhu ( posebno jer wingovi idu visoko, nemaju vremena da se vrate i pomognu odbrani).

Potreban nam je jos jedan  dobar zadnji vezni koji moze da igra u oba pravca .

Link to comment
Share on other sites

Boze zdravlja ako prezimimo u Evropi, imacemo ozbiljan problem u napadu. Kup Africkih Nacija se igra 12.januar - 11. februar 2024, Olajinka, Kraso i Bukari (mozda i Ado, ali to je trenutno manje vazno) ce propustiti kompletne zimske pripreme.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, pantelia said:

) ce propustiti kompletne zimske pripreme.

Ta pauza zimi je najveća glupost. Niti su zime toliko oštre, niti ima potrebe da se pravi tolika pauza.

Bolje da se prvenstvo ranije završava.

Edited by Don Juan
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Azarov bas izgubljeno delovao na terenu i stegnuto a vidi se da jos ne zna kretnje i gde da se postavlja u napadu i odbrani mada ga je i Sljivic ja mislim dva puta preskocio kad je bio u odlicnoj poziciji.

Ado je bas katastrofa od igraca.

Mituljikic bezvezan skroz.

Sljivic ima stav velikog igraca na terenu bas mocno deluje sa loptom u nogama.

Kosta ima jos dosta stvari da nastima i da stekne rutinu za njega najmanje sumnjam da ce biti vrh igrac.

Lucic odlican i Mijat je bio dobar i on mi ima neki taj bezobrazluk sto mi se dosta svidja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Мићко као да још игра код домаћих тренера задњег везног, само поткива. У ЛШ ће фасовати црвени и ако не промијени приступ одлетиће из екипе. Стаменић за класу бољи.
Има овде још посла за неки виши ниво али шта смо годинама гледали, ово је пјесма.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Perkos2 said:

Kakav prijem lopte kod Mituljikića😄lako se kod nas dodeljuje status talentovanog igrača

 

Decko deluje kao puskom da ga teraju na teren. Celo prolece sve nesto s pola gasa igra. 

 

Elem, svakako ce on na pozajmicu, ali bas uzasan pristup. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Markoss said:

 

Decko deluje kao puskom da ga teraju na teren. Celo prolece sve nesto s pola gasa igra. 

 

Elem, svakako ce on na pozajmicu, ali bas uzasan pristup. 

To je zato što su ih ničim opravdanim proglasili za super-mega talente i ubedili ih da se ceo svet vrti oko njih a oni samo treba da se pojave na terenu i stizu milioni. Kad ono mora i da se nešto zna i ozbiljno radi a onda mali naduvenko me zna gde će i šta će sa loptom.

Link to comment
Share on other sites

Mene cudi da smo pustili da nam Ilic iz TSCa pobjegne. OK, bio na pozajmici ali kontam da smo mogli doci do njega. A bas mi je ostavio dobar utisak ovo sto sam ga gledao. S tim da ne mogu skontati ni ko igra kod nas njegovu poziciju..Kraso, Stamenic, Kangva? 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...