Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

1 hour ago, merosina said:

Sve mi nesto mirise dolazak Degeneka, da bude uslovljen odlaskom Eraka ili Dragovica.

 

Nesto mi ne pije vodu da ga Bahar vidi kao beka


Drago samo sto je uzeo kapitensku traku, nema šanse da ode. Erak možda samo u slučaju neke nenormalne ponude. Ja mislim da se u trojcu Kangva, Azarov, Leković može očekivati jedna dobra prodaja. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, merosina said:

Sve mi nesto mirise dolazak Degeneka, da bude uslovljen odlaskom Eraka ili Dragovica.

 

Nesto mi ne pije vodu da ga Bahar vidi kao beka

Bukvalno ga vidi kao wing beka. To mu je pozicija sa SP u Kataru. Naravno očekujem odlazak ali ne Eraka i Draga. Vidim da je najbliži Leković i to za okej pare. 

1 hour ago, merosina said:

Sve mi nesto mirise dolazak Degeneka, da bude uslovljen odlaskom Eraka ili Dragovica.

 

Nesto mi ne pije vodu da ga Bahar vidi kao beka

Bukvalno ga vidi kao wing beka. To mu je pozicija sa SP u Kataru. Naravno očekujem odlazak ali ne Eraka i Draga. Vidim da je najbliži Leković i to za okej pare. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Čočo said:

Bukvalno ga vidi kao wing beka. To mu je pozicija sa SP u Kataru. Naravno očekujem odlazak ali ne Eraka i Draga. Vidim da je najbliži Leković i to za okej pare.

Degenek svakako nije wing bek, a to nije ni igrao na SP. Bice desni bek ako igramo sa cetiri pozadi ili desni stoper kad su trojica pozadi. Ali po meni je isto realnije da cemo prodati Lekovica a da Erakovic samo ide kod ponude iznad 10 miliona.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/9/2023 at 12:50 PM, bodo said:

Evo još jednu pohvalnu za našu igru od bivšeg suigrača iz Ljubljane koji je igrao i za Olimpiju još 1983 pa u Iskri iz Bugojna pa opet u Olimpiji. Igrao je i protiv one čuvene generacije Milana 92/93 a i sam je trener sad. Gost je kod mene i skupa smo gledali meč. Samo riječi pohvale je imao za nas. Rekao je da je ovo pobjednički fudbal i da se vidi disciplina i veliki potencijal ove ekipe da citiram njegove riječi. I ja se slažem s njim. Pa neka nam je sa srećom u novoj sezoni. A i ja sam ponovno probudio strast za praćenjem voljenoga mi kluba u fudbalu koji je bio splasnuo zadnjih desetak godina. 

Jel' Damir..?

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Čočo said:

FSS će usvojiti predlog da svi igrači koji imaju pasoš EU neće se voditi kao stranci. Tako da osim Bukarija i Kraso i Glazer otpadaju sa spiska stranaca. 

 

A uskoro i Ado dobija pasos.

 

Kao stranci ce se voditi samo Azarov, Olajinka i Kangva + Vigo na kojeg se ni ne racuna. Lagani smo sad, taman ima mesta za spica.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Piksi said:

Jel' Damir..?

Neno Podgajski. Ne znam koliko se sjećaš kad je Lentiniju( mislim da je u to vreme on bio najskuplji transfer u Italiji iako ništa od njega posle jer je imao udes čini mi se) ) na San Siru progurao loptu kroz noge. A protiv Vrabca sam igrao ali nismo bili suigrači. 

Edited by bodo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Milko Miller said:

Degenek svakako nije wing bek, a to nije ni igrao na SP. Bice desni bek ako igramo sa cetiri pozadi ili desni stoper kad su trojica pozadi. Ali po meni je isto realnije da cemo prodati Lekovica a da Erakovic samo ide kod ponude iznad 10 miliona.

 

Mislim da Degenek moze da igra i ovo sto sad igra Mićko. U sustini moze sva 3 stopera da igra. Erak ide na zimu.

Link to comment
Share on other sites

Sad kada bi upao Ristic... mada sam odusevljan kako se mali Mitrovic snasao na toj lwb poziciji

 

Inace mislim da je promena golmana bila obavezna zbog nacina na koji igramo i gde je neophodno da golman igra prakticno sweepera i da istrcava dobro kao i da ima dobar pas nogom, sto su dve stvari koje su mnogo manjkale Borjanu...

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, bodo said:

Neno Podgajski. Ne znam koliko se sjećaš kad je Lentiniju( mislim da je u to vreme on bio najskuplji transfer u Italiji iako ništa od njega posle jer je imao udes čini mi se) ) na San Siru progurao loptu kroz noge. A protiv Vrabca sam igrao ali nismo bili suigrači. 

Navijač sam Maribora ali sećam se Lentinija, a pre svega van Bastena u Ljubljani 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Milko Miller said:

Barak je zatrazio novog veznog igraca jer ne racuna na Kangu, ako je verovati Zurnalu. Katai sa druge strane posle Zlatibora mora i kamp u Rusiju da napusti ranije.

Ako je istina ovo za Kangu a poslednje dve utakmice ukazuju na to, Barak je jedna legendica. Bukvalno mi dođe da i ako ništa nije počelo protiv Fiorentine da mu skandiram za ovo čišćenje svega što ne valja. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Trenutno naš FK radi ono što radi KKP. Terzić i Mrkela se sklonili sa strane. Terzić obezbedjuje finansije a Marin i Bahar rade na sastavljanju tima. I imaju odrešene ruke. Hvala Bogu i to odmah daje rezultate. Svako se bavi svojim delom posla i ono za šta su plaćeni i šta najbolje znaju. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Čočo said:

Trenutno naš FK radi ono što radi KKP. Terzić i Mrkela se sklonili sa strane. Terzić obezbedjuje finansije a Marin i Bahar rade na sastavljanju tima. I imaju odrešene ruke. Hvala Bogu i to odmah daje rezultate. Svako se bavi svojim delom posla i ono za šta su plaćeni i šta najbolje znaju. 

Dobro treba sacekati. Iako sve do sada odlicno izgleda, treba videti kako ce to da izgleda i kad zvanicno pocinje sezona. A fudbal i kosarku ne volim da poredim jer su evropski fudbal i evropska kosarka dva univerzuma.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Milko Miller said:

Dobro treba sacekati. Iako sve do sada odlicno izgleda, treba videti kako ce to da izgleda i kad zvanicno pocinje sezona. A fudbal i kosarku ne volim da poredim jer su evropski fudbal i evropska kosarka dva univerzuma.

Poredim poslovanje ne ekipe. Do sada je bilo ja tebi ti meni poslovanje i svaka šuša je sebi davala za pravo da učestvuje u ceduljicama. 

Link to comment
Share on other sites

U kkp se trosi drzavni, a u fkcz klupski novac. Zato je u kkp mogucnost muljanja nepostojeca, dok se oko naseg fk okupilo brdo likova sa zeljom da profitiraju od onoga sto klub zaradi. 

 

Nadam se da je tacno ovo sto Zurnal pise za Kangu, jer on nije kalibar za LS. Bahar mi je i dalje sumnjiv, jer bukvalno sve radi onako kako i treba.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Čočo said:

Poredim poslovanje ne ekipe. Do sada je bilo ja tebi ti meni poslovanje i svaka šuša je sebi davala za pravo da učestvuje u ceduljicama. 

Veci problem je neznanje. Cokna da je imao slobodu da radi (a mislim da je imao) kako zeli i da je dobio maksimalnu podrsku uprave ne bi nista napravio. Slican problem je bio kod Stankovica, ali je on bar imao potencijala da postane dobar trener za Zvezdu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...