Jump to content

Evrovizija / Eurosong


Drug Crni

Recommended Posts

14 minutes ago, McLeod said:

Ajde kad svi hocete da probam i ja 🙂

 

1. Hrvatska

2. Svajcarska

3. Ukrajina

4. Izrael

5. Norveska

6. Irska

7. Francuska

8. Holandija

9. Grcka

10. Italija

11. Finska

12. Svedska

13. Litvanija

14. Jermenija

15. Kipar

16. UK

17. Srbija

18. Gruzija

19. Luksemburg

20. Estonija

21. Slovenija

22. Kipar

23. Portugal

24. Nemacka

25. Letonija

26. Spanija

 

Znaci 26 mesto osvaja.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

 Šta reći 

 

 

Tviterom kruže priče da je Holanđanin diskvalifikovan, navodno je fizički nasrnuo na novinarku (??) Sve današnje konferencije za medije su otkazane, show za stručni žiri je kroz par sati a EBU se ne oglašava...

 

Eric Saade je tokom gostujućeg nastupa u prvoj polufinalnoj večeri nosio palestinsku keffiyeh obmotanu oko ruke, zbog čega je njegov nastup obrisan sa svih društvenih mreža. EBU je izdao saopštenje kako im je žao što je Eric "kompromitovao takmičenje" dok je on uzvratio, ukratko, da su srozali takmičenje iako voli Eurosong. 

 

P.S. CRO 43%, ISR 21%

 

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

Neki haos je bio, svasta pise po internetu. Izgleda da je neka izraelska novinarka htela da pita nesto Josta, on je odjebao, onda mu je ona nesto dobacila, on je fizicki napao, tu je bila i Eden pa su se i oni napusavali, moguce da ce ga diskvalifikovati. Haos.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, DameTime said:

 Šta reći 

 

 

Tviterom kruže priče da je Holanđanin diskvalifikovan, navodno je fizički nasrnuo na novinarku (??) Sve današnje konferencije za medije su otkazane, show za stručni žiri je kroz par sati a EBU se ne oglašava...

 

Eric Saade je tokom gostujućeg nastupa u prvoj polufinalnoj večeri nosio palestinsku keffiyeh obmotanu oko ruke, zbog čega je njegov nastup obrisan sa svih društvenih mreža. EBU je izdao saopštenje kako im je žao što je Eric "kompromitovao takmičenje" dok je on uzvratio, ukratko, da su srozali takmičenje iako voli Eurosong. 

 

P.S. CRO 43%, ISR 21%

 

 

Džaba gledaš kladionice dalje, svi su već masivno uložili na Izrael, bet više nema value jer nema ko da igra.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

 

Može li Mc da napiše bar jednu prognozu, a da izostanu ovakve doskočice?

Ako se Mek ljuti, prestacu.

 

Mada ja ne mislim nista lose, cak se u dosta stvari slazem sa Mekom(u vezi sporta) ali valjda nece uzeti na nesto lose. Ako kaze Dusko smaras, ja se povlacim od takvih doskocica. :D

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Don Dusko said:

Ako se Mek ljuti, prestacu.

 

Mada ja ne mislim nista lose, cak se u dosta stvari slazem sa Mekom(u vezi sporta) ali valjda nece uzeti na nesto lose. Ako kaze Dusko smaras, ja se povlacim od takvih doskocica. 😄

 

Zašto moraš da budeš tako sladak, ffs

Link to comment
Share on other sites

Na kraju ispada da je udario fotografa. Carke su pocele jer nije hteo da sedi pored nje da li na konferenciji ili u green roomu. Bio je incident i na probi jer je neki spanski novinar vikao free Palestine kad je Izrael trebalo da nastupi pa ga je delegacija Izraela napala. 

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, 033zero330 said:

 

Plus, neki izvođači dolivaju benzina...

 

 

 

Njen otac je Arapin iz Sudana.

 

Joost je napravio svinjariju na konferenciji. Neki novinar je pitao Eden "Da li ste svesni da ste vašim učešćem ugrozili sve ostale na ESC" , domaćin joj je rekao da ne mora na to da odgovori na šta je Joost reagovao sa pitanjem "Zašto da ne odgovori ?". 

Link to comment
Share on other sites

...i odgovorila je uopšteno da EBU vodi računa o bezbednosti svih učesnika.

Postoji snimak litvanske TV na litvanskom(?) za koji tvrde da je uklonjena holandska zastava.

Koliko sam shvatila iz tvitovs, to nema veze sa Izraelom.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je Selina naletela na vest o tome da neće nastupiti večeras za žiri. Još uvek nema ništa zvanično od diskvalifikacije mada može da bude naznaka jer kako će ga žiri oceniti ako večeras ne nastupi ? Ako je Izrael razlog onda moraju i neke druge da kažnjavaju tako da sumnjam da će ga za to izbaciti. Ako je stvarno udario novinarku onda i treba da leti. EBU zvanično nije uopšte objavio oko čega se desio incident tako da je sve nagađanje za sada.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Klotzen said:

Mislim da je Selina naletela na vest o tome da neće nastupiti večeras za žiri. Još uvek nema ništa zvanično od diskvalifikacije mada može da bude naznaka jer kako će ga žiri oceniti ako večeras ne nastupi ? Ako je Izrael razlog onda moraju i neke druge da kažnjavaju tako da sumnjam da će ga za to izbaciti. Ako je stvarno udario novinarku onda i treba da leti. EBU zvanično nije uopšte objavio oko čega se desio incident tako da je sve nagađanje za sada.

Nemacki mediji svi to objavljuju. Uzece se poeni Koje je dobio kao rezultat.

Link to comment
Share on other sites

Pustili su njegov nastup na nastupu za žiri i na osnovu toga će ga oceniti :

 

 

 

Verovatno i oni sad osluškuju reakcije jer je u pitanju jedan od najpopularnijih koji nastupaju ove godine.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, McLeod said:

Ajde kad svi hocete da probam i ja 🙂

 

1. Hrvatska

2. Svajcarska

3. Ukrajina

4. Izrael

5. Norveska

6. Irska

7. Francuska

8. Holandija

9. Grcka

10. Italija

11. Finska

12. Svedska

13. Litvanija

14. Jermenija

15. Kipar

16. UK

17. Srbija

18. Gruzija

19. Luksemburg

20. Estonija

21. Slovenija

22. Kipar

23. Portugal

24. Nemacka

25. Letonija

26. Spanija

Imas 2 puta Kipar?

Btw. prvo sam video da ti je na 22om, i hteo da ti odgovorim u "Kipar je barem za 12-18"

Link to comment
Share on other sites

Na stranu politika i ta sranja, ne mogo da verujem da ce da pobedi evrovezijski (moz se reci aliexpress) isprdak beyonce i ariane grande.

Francuzi zasluzuju pobedu makar zbog kadriranja samog nastupa.
Sad sam odgledao i spot verziju, za ES standarde fenomenalna balada

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Klotzen said:

Pustili su njegov nastup na nastupu za žiri i na osnovu toga će ga oceniti :

 

 

 

Verovatno i oni sad osluškuju reakcije jer je u pitanju jedan od najpopularnijih koji nastupaju ove godine.

 

Još uvek nema zvaničnih info?

 

Joost je bio dosta vokalan na temu učešća Izraela u takmičenju i to mogu da razumem. Međutim, ako je pristao da bude deo ESC ove godine onda je pristao i na pravila, prema kojima je Izrael legitiman učesnik.

 

Na šta liči da nekog fizički napada, sve i da su ga snimali bez dozvole kako se piše po Tviteru? Ako je istina da je bilo koga udario, diskvalifikacija i ćao. Pa nek se češe što će deo glasova da prelije Izraelu.

 

Ali da vidimo šta je istina, pošto se svašta pisalo pre par sati a bez provere.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...