Jump to content

Mladenovac 04.05.2023 - nastavak crne hronike


Recommended Posts

Quote

U pucnjavi koja se večeras dogodila u Mladenovcu ubijeno je dvoje, a ranjeno je sedmoro ljudi. Ekipe su na putu ka Mladenovcu, saznaje Telegraf. rs

Na mestu incidenta su i pripadnici policije, a raspisana je poternica za mladićem U. M.  21 godina.

On je pobegao u "mercedesu" nakon što je ispalio hice iz vozila u pokretu, i najverovatnije automatske puške.

Automobil se najverovatnije uputio prema Nišu.

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kenozoik said:

Dončić je zaista gospodin i veliki čovek, ponovo je pokazao. Svaka čast momku.

U Nišu su se građani spontano okupili da pokažu solidarnost i da iskažu saosećanje sa porodicama nastradale dečice. 

Zaista sam dirnut. 

Inače, bio sam i sinoć i danas na Cvetnom Trgu. Potpuno sam poražen i slomljen. Nisam spavao, ne mogu da dođem sebi. Sve mislim da je neki košmar.

Jadna dečica, jadni roditelji..

 

 

Niš večeras...

Spoiler


spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, kendrick said:

 

Mislim da ovo ne treba povezivati sa jučerašnjom tragedijom, osim po pitanju kontrole naoružanja u privatnom posedu.

Meni se čini da je ovo čist kriminalni/ teroristički akt bez neke dublje pozadine... bilo ih je ranije (Žitište, Velika Ivanča, Jabukovac... ).

Link to comment
Share on other sites

Sutra nas verovatno čeka nova konferencija, sa čovekom kojem je trenutno najteže u Srbiji u glavnoj ulozu, da nas podseti da mu se sve ovo dešava sada kada treba da uhvatimo zamah u rastu BDP-a i kada imamo najmanje per capita mafijaških ubistava poluatomatskim oružjem u čitavom svetu.

 

Apel Perkosa je razuman; međutim, mi rijaliti šou ovog čoveka živimo već 10 godina. U tom rijalitiji, nasilje, svake vrste, jedan je od osnovnih motiva. Kao i nebriga za bilo šta što nije materijalno i u šta se ne mogu ugraditi ili nije isplativo ugraditi se.

 

Da li nas sutra očekuje novi Vučićev tom pravila koja će Vlada usvojiti, moratorijum na zabranu registrovanja BMW-a i Mercedesa, limitiranje broja ljudi u kolima na 1 kako bi pucanje u pokretu bilo otežano, te zabrana vožnje nakon 22h?

 

Koliko pre 7 dana je osiono izjavio, znajući da može sve -- ja sam naredio kriminalcima i bagerima da nelegalno ruše, samo mi je žao što to nisu uradili u sred dana. Juče ga Izraelci nisu pripremili da odgovori na pitanje o tome koliko je pametno da deci pokazuje slike samlevenih ljudi sa psihopatom Vulinom.

 

Na kraju, o bezbednosti svih nas treba da brinu Gašić i Vulin?

 

Žao mi je, ali to jesu ključne teme.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, DaVolimCrnoBele said:

Ne. Ono juče ima mnogo dublju pozadinu koja zahteva pažljivu analizu.

A ovo veceras ne zahteva pazljivu analizu, u kojoj je 21-godisnjak ubio policajca, njegovu sestru, jos jednu osobu i ranio decu?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, diego said:

A ovo veceras ne zahteva pazljivu analizu, u kojoj je 21-godisnjak ubio policajca, njegovu sestru, jos jednu osobu i ranio decu?

Nemoj me shvatiti pogrešno, ali ne. Ovaj lik ima 21 godinu i krivično je odgovoran.

Link to comment
Share on other sites

A ovo veceras ne zahteva pazljivu analizu, u kojoj je 21-godisnjak ubio policajca, njegovu sestru, jos jednu osobu i ranio decu?
 
Nemoj me shvatiti pogrešno, ali ne. Ovaj lik ima 21 godinu i krivično je odgovoran.
 
Koliko videh, on ide starim putem prema Nišu, i u svakom selu puca, ubiće još nekoga, ako ga pre toga ne smakne žandarmerija....koja je u priličnom broju krenula u poteru za njim.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Indig0 said:

Iz svega ovoga shvatili smo da ne postoji problem koji se tice posedovanja oruzja, sve je ok. 😶

 

 

 

 

 

Sigurno da postoji. Ali isto tako je cinjenica da se ogroman procenat krivicnih dela izvrsi nelegalnim oruzjem i da su zakonske regulative poslednjih 10 godina daleko strože po pitanju posedovanja oružja.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Indig0 said:

Iz svega ovoga shvatili smo da ne postoji problem koji se tice posedovanja oruzja, sve je ok. 😶

 

 

 

 

Slušaj, ko je  ovakav ludak ili ima nameru da napravi zlocin, taj ce nabaviti oruzije. 

Oduzimanjem oruzija ces samo ostaviti narod  na milost i nemilost psihopatama. Pocece u kuce da upadaju kad budu znali da niko nema oruzije 

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Profesor said:

7 mrtvih, 11 ranjenih

Biće najmanje 8, plus ako neko još od ranjenih ne podlegne povredama. Daj Bože da ne bude više.

 

edit: podlegla povredama i osma žrtva

Edited by Constantin
Link to comment
Share on other sites

Imaju li ti helikopteri neke rakete za ispaljivanje. Pitam za slučaj da ovog "Mad Max-a" ne mogu "pešadijski" rešiti. Jasno je da se ovo neće završiti pregovorima. 😡

Edited by drgnk
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...