Jump to content

Svastara


zoe Bg

Recommended Posts

@Boxy@alcesta umalo se nisam slogirao kad sam video da je izvesni Alexandros Ioannis Ginnis (AJ Ginnis..sasvim kul ime,btw) iz GRCKE osvojio drugo mesto u slalomu u Shamoniju.. :classic_ohmy:
 


Ok,decku je majka Amerikanka i u skijaskom smislu one je produkt americke skijaske skole,ali je cinjenica da momak (inace rodjen u Grckoj) nastupa u Svetskom kupu pod grckom zastavom..Msm..Grcka i skijanje..ko bi to rekao?

  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Danas bilo. Specifican je ovo slalom, najravniji u SK, pa su bile manje razlike (feller sa 1,65 bio 27-28. u prvoj voznji), odlicna druga voznja mogla mnogo da donese i Grku eto donela 😁 bio je 23. posle prve voznje i poklopi mu se stvarno vrhunska voznja

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Darth Steva said:

Pizza je margarita... ovo ostalo su zajebancije tako da nema neke velike razlike da li dodati prsutu, masline, ananas, nar ili pekmez.

 

Nisam jeo pizzu skoro pa k'o Nolo ali trebalo bi da za 15-ak dana budem u Napulju tako da moram ispostovati.

 

 

A bio si tako cool lik :classic_sad:

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Drug Crni said:

Drugari,pa danas je svetski dan pizze :classic_love:
Bez kojeg sastojka je ne mozete zamisliti? :smiley50:

 

Nije baš da nemogu zamisliti, ali plavi sir mi je go to dodatak ako odmislimo ove klasike

 

12 hours ago, Boxy said:

Kakav crni ananas, nisam nikad ni probala niti imam zelju, ali bilo jace od mene :classic_biggrin:

 

Jednom sam probala sa smokvama i bila je genijalna :thumbup:

 

uuu, i ja letos. Smokve, toskanski pršut i neka redukcija iz basamica preko. Odlično. A još više mi se svidela kombinacija kruške i kozji sir.

 

Čitajuči ovo, pola ljudi če da povrati, a druga polovina da pomisli da sam serijski ubica 😄

 

10 hours ago, 4th and Goal said:


Navodno je viđen kako maže ajvar na lebac i pije pivo.

 

😁

 

Mislim da bi ti ljudi pre poverovali da si bio u ambulanti kad je uzo dve doze odjednom i reko, "ma rokni odma i taj booster kad sam več tu". Nego ovo što si napisao 

 

😄

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, 4th and Goal said:

Sad jede samo kremove i burgere 😁

I palačinke, umalo zaboravih 😁


Kremovi se jedu kasikom tako da nema potrebe gubiti vreme na palacinke :classic_sleep:

 

Inace, za sve sto vole homemade slatkise a put ih navede do Beograda, ne znam kako ali tek pre nekoliko meseci sam otkrio “ispeci pa reci” koja se nalazi bukvalno na 100 metara od stana… mother of god… cookies, brownies, carrot cake i moj favorit, peanut butter cup :Hail: znaci bolji nego reeses… trust me, Darth Steva certified :classic_sleep:

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, L' Imperatore said:

 

...

A još više mi se svidela kombinacija kruške i kozji sir.

... 

Nevezano za picu, ali ova kombinacija je san snova uz neki pinot grigio. Pivski sam u potpunosti, ali ovo je pravi gurmanluk. 

 

Pak, sto se pice tice, u poslednje vreme od 'cudnih' stvari: kiseli krastavcici i kukuruz. Krastavcici 'rade' sve sto i maslina, ali da ne ukradu show, a kukuruz nekako bude interesantan kad naidjes na njega. Od normalnih: samo da ima paradajeza i dobrog sira, ne treba mi mnogo vise. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...