Jump to content

Svastara


zoe Bg

Recommended Posts

Da ne ispadne da nešto uvek dramim i izvoljevam.

Da sam imao vremena,sa više entuzijazma bih pristupio otvaranju tema za RG i W. Niko me nije pritiskao niti mi je to smetalo. Samo me faktor vremena onemogućio da se tome posvetim više i da krajnji rezultat bude bolji.
Izvesno je da bih za predstojeći US Open imao vremena te stoga i mogućnosti da možda realizujem zamišljeno.

Međutim,otvaranje teme je bilo najuže vezano za Novakov novi napad na kalendarski slem. Počevši od naslova topika,preko scenarija pa zaključno sa završnim proizvodom,sve je bilo najdirektnije povezano sa još jednim pokušajem da ostvari kalndarski slem.

Mogu ja da otvorim topik,nije problem,ali to će onda biti nešto drugo i sasvim drugačije. Šteta.
Ova ideja će morati da sačeka novu priliku,ako je bude.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Drug Crni said:


Međutim,otvaranje teme je bilo najuže vezano za Novakov novi napad na kalendarski slem. Počevši od naslova topika,preko scenarija pa zaključno sa završnim proizvodom,sve je bilo najdirektnije povezano sa još jednim pokušajem da ostvari kalndarski slem.

Mogu ja da otvorim topik,nije problem,ali to će onda biti nešto drugo i sasvim drugačije. Šteta.


 

Fwkspo9WcAA9eOP.jpg

 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

 

13 minutes ago, Helena said:

Haej, osećam se povređeno, ja sam otvorila USO temu  :classic_tongue::classic_biggrin:

Oh sorry :heart: nesto sam bila ubedjena da je @Keira otvarala sve - izvinjavam se :classic_smile: naravno i ti si onda welcome za otvaranje novih - bravo za obe :classic_love: a i da ne zaboravimo "crnog" ne znam koji mu je sada nick nestade on ali zahvalnost i njemu :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

 

 

Nisam ni znala za ovo, videla juče u bioskopu. 

Nije moj cup of tea, ali ponekad se pitam zašto nema više filmova s teniskom pozadinom, ne moraju ni biti biografski. Kad se uporedi koliko je recimo bejzbol eksploatisan na filmu, pa čak i golf, tenis sigurno ima da ponudi bar isto toliko drame, po meni mnogo više ali ja nisam objektivna :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam na Tviteru par godina i svakakve gadosti sam čitala...

E sad, pošto pratim mnogo naloga koje su Novakovi fanovi, iskače mi mnogo i Fedovih i Rafinih.

I u svom tom kolopletu se razbuktao takav rat, zapravo takva otvorena mržnja prema Megan Markl da mi je muka da otvorim tviter.

I to nisu samo anonimusi, to su i novinari i tabloidni novinari, tabloidni portali i oni koji to kao nisu.

Ja sam navikla na hejterske komentare Novaku, ali ovo je novi ne level, novi univerzum u pojmu mržnja, opatvorena, otvorena mržnja.

Slabo poznam britansku monarhiju, ali ako je ona preživljavala jedan posto ovoga u RL nije čudo da je napustila Britaniju.

Strašno.

Link to comment
Share on other sites

Necu da kazem da je Megan Markl zasluzila takvu mrznju, ali kao osoba koja je koristila drustvene mreze za agresivno penjanje na drustvenoj lestvici, predstavljala se kao neko ko ocigledno nije, zgazila prijateljstva i porodicu da bi ispunila svoje ciljeve, ispostavilo se da je za sve sto je pricala u vezi svog odnosa sa kraljevskom porodicom lagala, ne vidim zasto bi je iko zalio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...