Jump to content

Svastara


zoe Bg

Recommended Posts

Da, išla je prije 10-ak dana ta epizoda a jučer valjda repriza jer koliko sam shvatio petkom idu reprize najzanimljivijih epizoda. Kad sam čuo kako je prošao vratio sam natrag da vidim (inače sam praktički prestao pratiti Potjeru a nekad nisam propuštao nijednu epizodu) i čovjek je stvarno bio sjajan, moja procjena je da ne zna baš toliko koliko mu mozak brzo radi (i kratio je mnoga pitanja) ali svakako veliki rispekt i za nastup i za činjenicu da je NFL fan :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Pangea said:

Moj drug je sinovima dao imena svog oca i strica. Bilo mi je čudno u tom trenutku. U međuvremenu su obojica starijih preminula a meni su ta imena dece sada nekako prikladna, podsećaju na voljene.

Kod nas i dalje relativno često daju deci imena deda i baba, ali obično kada više nisu živi. Onda bude zanimljivih imena, tipa Ananije, Granica, Dosta, čula sam čak i za jednu Sovjetku :default_sofa: 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, gledan van, ludilo 1 said:

Jako lijep pas 🙂 a šta je s onom knjigom koju si onomad dobila na poklon od Wish&Go čini mi se? 😄😁

 

Nije sto je moj, ali jeste :classic_biggrin: i ima predobru narav, jedino na jezeve laje, lopova bi pustio i bio presrecan :classic_laugh:

Knjiga je zvrsila kod jednog Djokofana, tada sam jos bila na SK forumu i tamo se javio jedan decko, pa sam prosledila :classic_smile:

 

4 minutes ago, Drug Crni said:

Dobar trening :classic_biggrin:

 

Odlican, full body workout je sa njim :classic_laugh:

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Sviđa mi se :classic_biggrin: pogledaću još koju epizodu kad se setim, mada bi kvalitet slike mogao biti bolji.

Sećam se da sam daaaaaaaavno nekada u Zabavniku pročitala SF priču koja se zvala Mačke u četiri dimenzije. Nikad posle nisam mogla da nađem ni tu priču ni autora, mada je vrlo moguće ako je bio prevod da se u originalu zove sasvim drugačije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...