Jump to content

Svastara


zoe Bg

Recommended Posts

7 hours ago, Drug Crni said:

 

 

Zašto prostitutku, koja je ušla u reality iz očiglednog razloga, kačiti uopšte ovde, komentarisati ili ismevati za bilo šta? U čemu je fazon?

 

Mislim, znam ja koji je naslov teme, no opet svejedno mi ovako nešto ne ide. Ovo govorim, ne zato što glumim neku ozbiljnost, nego zato što ovaj forum nikad nije bio naročito raspoložen za deljenje ovakvih pojava i sadržaja. Ja bih čak i to pravilnikom ograničio da ti budem iskren (Što da ne... Kad se već toliki standardi i odrednice za sve i svašta redovno pominju, i na njih se striktno poziva... "Vrednosti ove i one", "Nije ti ovo taj i taj forum", "Rečeno je više puta da se ovo i ovo neće tolerisati" itd)

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

Ja pojma nemam ko je doticna (najiskrenije),ali evo verujem ti na rec.. Ovakvi postovi se obicno tolerisu na raznim 'razbribriga' temama poput ove..ima toga i u "kafani" na pdf kosarka, cak i na 'politici' (Gadost dana npr).

Obicno se time ukazuje na (pa i ismeva,tacno) jedan deo osoba iz javnog zivota kao i njihovi postupci,izjave itd. Ovde je stavljena iskljucivo i samo zbog tog enormnog lapsusa koji je,na neki nacin, "povezan" sa svetom tenisa.

Ne mislim da je ovim doslo do afirmacije tabloidizacije foruma ili ovog pdf. Upravo obrnuto - skrece se paznja na apsurdnost tabloidizacije celog drustva ovakvim pojavama. No,razumem i primedbu,pa neka modovi odluce da li je za uklanjanje.

@fancy  @uvrnuto

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Drug Crni said:

Ja pojma nemam ko je doticna (najiskrenije),ali evo verujem ti na rec.. Ovakvi postovi se obicno tolerisu na raznim 'razbribriga' temama poput ove..ima toga i u "kafani" na pdf kosarka, cak i na 'politici' (Gadost dana npr).

Obicno se time ukazuje na (pa i ismeva,tacno) jedan deo osoba iz javnog zivota kao i njihovi postupci,izjave itd. Ovde je stavljena iskljucivo i samo zbog tog enormnog lapsusa koji je,na neki nacin, "povezan" sa svetom tenisa.

Ne mislim da je ovim doslo do afirmacije tabloidizacije foruma ili ovog pdf. Upravo obrnuto - skrece se paznja na apsurdnost tabloidizacije celog drustva ovakvim pojavama. No,razumem i primedbu,pa neka modovi odluce da li je za uklanjanje.

@fancy  @uvrnuto

 

Još pre par godina, sedimo ovde u NS-u na ručku, i kaže mi drugar, koji se kreće po regionu po raznoraznim eventovima i eventovima: "Pre reality-ja, u tom i tom periodu, je bila 500e, sad je 1000e". Da se ne prisećam sad ovde  šta mi je još pričao a i pokazivao tom prilikom...  

Opušteno... Razumem te. No... Hvala na flashbacku  😄

 

13 minutes ago, fancy said:

Obojica ste preosetljivi.

 

Ovo je Svaštara, samo nemojte da se međusobno vređate i sve je u redu.

 

Ma, desi se i to da forumaši zazvuče preosetljivo, a ne samo forum 😁 Cenim da nema ni teoretske šanse da ovde dođe do vređanja. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...